Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem vagyok normális, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok normális, ha huszonéves férfiként nem vágyok arra hogy több nővel legyen kapcsolatom?

Figyelt kérdés
Igaz még sajnos nem volt senkim, de barátaim szerint tök hülye vagyok hogy nem akarok több nőt is "kipróbálni" az életben. Lehet hogy javíthatatlan romantikus vagyok, de mindig arra vágytam, hogy egyszer lesz egy nő aki majd egyszer a párom lesz, később a feleségem és a gyermekeim anyja.
2011. jún. 14. 22:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Lehet, akkor én is hülye vagyok, de én is hasonlóan gondolkodom. Hosszabb távra tervezek és mindenképpen komoly kapcsolat...

21/F

2011. jún. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
sajnos aki nem halad a korral az kevésbé lesz boldog.. nem mondom h feküdj le mindegyik csajjal aki az utadba kerül, de ha túl tökéletes és aprólékos álmaid vannak, akkor könnyen érhet csalódás és bántódás. persze találhatsz magadnak hasonlnó gondolkodású barátnőt is, aki épp kielégíti az álmaidat, de szerintem akkor egy igen kis részt tapasztalsz meg a világból. de ha te úgy lennél boldog, akkor ne adj fel semmit. :)
2011. jún. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

"A hülyékből rögvest normálisak lesznek, ahogy ők kerülnek többségbe."


Ettől függetlenül azért van egy abszolút skálája a normálisnak, ami kb ez. De hogy manapság ki van többségben, azt nem tudom, de tulajdonképpen tökmindegy. Ha neked így jó, akkor élj így, a tömeget le kell szarni. Én is ezt teszem.

2011. jún. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Végülis annyi előnye lehet annak ha csak egy nőt fogsz ismerni, hogy nem lesz összehasonlítási alapod, se jobb, se rosszabb. De ugyanekkor ez a hátránya is.

Nekem viszonylag sok kapcsolatom volt eddig, hosszabb-rövidebb egyaránt. Mondjuk a világ minden kincséért sem mondanék le az élményekről és a tapasztalatokról amikhez hozzájutottam. :)

2011. jún. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Nem vagy hülye. Én meg ilyen férfira vágyom.


20/l

2011. jún. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Az a legjobb, h meg nod se volt, de te mar eldontotted, h egy eletre ossze akarod magad kotni az elsovel.

Persze az elejen meg jo buli lesz, de egy ido utan uncsi lesz, ez csak a filmekben van, h meg 20 ev utan is akkora buli.

Soha nem lesz olyan mint az elejen.

Szal szerintem hulye vagy, h egy nore pazarlod az eleted, meg mi van, ha majd egy ev utan kuderul, h megse o az igazi?

En se azt mondom, h kefelj ossze-vissza, de azert ennyire ne vedd komolyan.

2011. jún. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Istenem léteznek még ilyen férfiak, de jó!!!!! :D Becsüljétek meg magatokat srácok, de most komolyan :)


22 / l

2011. jún. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, elgondolkodtatóak. Igazából nincsenek különleges igényeim és vágyaim egy kapcsolatra vonatkozólag. Csak számomra alapnak gondolt dolgok mint pl. az őszinteség és a hűség. Megbecsülöm magam és ragaszkodom az elveimhez, de sokra nem megyek velük mert nem vagyok egy férfiideál.
2011. jún. 14. 23:53
 9/22 anonim ***** válasza:

Itt kezdodik a baj.

A sok gyk-s pi.csa azt hiszi, h ezeket a kerdeseket Brad Pitt meg David Beckham teszi fel, holott altalaban kevesbe elonyos kulseju, onbizalomhianyos sracok.

Merem allitani, h ha lenne onbizalmad annyira nem ragaszkodnal ehhez a forever dologhoz.

Meg ha rad engednek egy Megan Foxot nemet mondanal neki...

2011. jún. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 B.angel ***** válasza:

Brad Pitt? David Beckham? Jézusom. Fúj. Nekem inkább a különcök, vagy a tök átlagos pasik jönnek be. De persze, ez nem törvényszerű. Ha meglátok benne valamit, akkor nálam nyert. Legyen az egy mosoly, egy szempár... bármi. Szóval kedves utolsó, nehogy azt hidd, hogy ezek álompasik, akiket leírtál. SŐŐŐT! Christiano Ronaldo sem tetszik... hú és Johnny Depp sem! Orlando Bloom sem. Csalódás, mi? :)

Neked meg kérdező csak annyit tudok mondani, hogy gratulálok a felfogásodhoz! Bárcsak minden fiú/pasi ilyen lenne! :) Én örülnék neked.

2011. jún. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!