Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem vagyok normális, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok normális, ha huszonéves férfiként nem vágyok arra hogy több nővel legyen kapcsolatom?

Figyelt kérdés
Igaz még sajnos nem volt senkim, de barátaim szerint tök hülye vagyok hogy nem akarok több nőt is "kipróbálni" az életben. Lehet hogy javíthatatlan romantikus vagyok, de mindig arra vágytam, hogy egyszer lesz egy nő aki majd egyszer a párom lesz, később a feleségem és a gyermekeim anyja.
2011. jún. 14. 22:36
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Ha rám gondoltál "gyk-s pi.csa" alatt kedves 00:01-es kérdező, 48% hasznos hozzászólással, akkor sajnálom de tévedsz.

És hidd el ha nem is egy "Brad Pitt" az illető (mert sejtettem hogy nem BP szaladgál köztünk) akkor is vonzó számomra, mint nőnek, ez a hozzáállás. Ennyi.


22/l

2011. jún. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Az a gond, hogy nagyon kevés az olyan lány, aki ezt normális felfogásnak gondolja. Örülök, hogy vannak még ilyenek, csak kevés van belőletek:(

21/F

2011. jún. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Én lányként ugyanígy gondoltam, majd beleőrültem, amikor szakítottunk, pedig szerelmes sem voltam, és nem is jártunk sokáig.

Én sem vágyok arra, hogy sok kapcsolatom legyen, de már nem ragaszkodom hozzá olyan görcsösen, ahogy eddig. Velem is szakíthatnak - eddig nem gondoltam rá. "Ahogy alakul." Legyen ez a mottó - attól még az elvek, hogy nem leszünk sokakkal, megmaradnak, ha így akarjuk.

19/L

2011. jún. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Latom nem esett le, amit irtam.

Ezek az emberek nem azert vagynak egy kapcsolatra, mert valoban ezt akarjak, hanem mert tobbet nem is tudnanak alkotni.

2011. jún. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Jézusom, látszik, hogy 48%nak fogalma sincs arról, hogy mi az a Szerelem. Brad pit meg ezek a mit tudom én kik akiket ideálnak gondolnak szerintem visszataszítóak. A gyk-s hülye p*csát meg kikérem magamnak!

Szerintem sokkal többet ér egy életre való Igaz Szerelem, mint sok felszínes jaj de szeretlek románc.

Utálom már, hogy nem bírok egy ilyen férfit találni, mint amilyen a kérdező!


20/l

2011. jún. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Fuckmeimfamous:


Tévedsz, találkoztam már olyan nővel aki benne lett volna, de szerencsére tudok nem a farkammal is gondolkodni, így a nem megfelelő intelligencia és szimpátia miatt inkább finoman passzoltam a dolgot.


Kedves 84%-os írhatok privit, kivéve ha nem az a Veszprém megyei lány vagy aki nem szeretne távkapcsolatot :)

2011. jún. 15. 22:02
 17/22 anonim ***** válasza:

De kis cuki vagy!:)

Meg, h talalkozott mar olyan novel XD

Gondolom nem lehetett olyan nagy szam no, mert akkor osszejottel volna vele, szal ne legyel magadra olyan buszke, h nem allt ra fel!

Egyebkent nem arrol beszelek, h megkeres hebe-hoba egy-ket csunyasag, hanem igazan fullos nok.

De jatszd csak tovabb az eszed...:)

Latom lovesed nincs arrol az erzesrol, amirol beszelek.

2011. jún. 16. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
22:02, hűha, lassan felismertek már a válaszaimból! :D
2011. jún. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Fuckmeimfamous, nem akarok sem vitába szállni veled sem minősíteni, csak annyit kívánok neked hogy légy boldog az igazán fullos nőkkel! Remélem egyszer én is az leszek egy kevésbé fullos, de normális és odaadóval.


85%-os, te meg költözz Pestre! :D

2011. jún. 16. 13:33
 20/22 anonim ***** válasza:
Fuckmeimfamous ha olyan nagy császárkirálybrutál lennél, akkor nem itt vernéd a nyálad:)
2011. jún. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!