Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem vagyok normális, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok normális, ha huszonéves férfiként nem vágyok arra hogy több nővel legyen kapcsolatom?

Figyelt kérdés
Igaz még sajnos nem volt senkim, de barátaim szerint tök hülye vagyok hogy nem akarok több nőt is "kipróbálni" az életben. Lehet hogy javíthatatlan romantikus vagyok, de mindig arra vágytam, hogy egyszer lesz egy nő aki majd egyszer a párom lesz, később a feleségem és a gyermekeim anyja.
2011. jún. 14. 22:36
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Jajaja, persze-persze....

Teny, h nem szep dolog munkaidoben telorol netezni, de ez van.

2011. jún. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Kérdező,sajnos ez nem tervezés kérdése,hogy már pedig egy barátnőm lesz,de azzal élem le az életemet.Én se vagyok egy Heidi Klum,de én se úgy terveztem,hogy négy ipsét hozok haza bemutatni-negyedik a jelenlegi kedvesem-,mégis így alakult,aminek az az előnye,hogy apukám tök jól kezeli a fiú témát.Unokatesóm viszont 21 éves kora körül hozta az első barátját,máig együtt vannak,de az apja most se dolgozta fel,hogy azt hozta haza a kicsi lánya,akit,pedig a kicsi lány már 22 éves.Szóval a te elképzelésednek is ugyanúgy meg vannak a hátrányai,mint ennek a végletének.Az viszont értékelendő,hogy nem akarsz megdugni minden veled szembe jövő nőt,mert akkora a kapuzárási pánikod.Jó,az,ha az embernek vannak igényei,csak vagy így,vagy úgy,de tegyen értük,álljon a dolgokhoz pozitívan és minden jön magától.Nehéz elhinni,de így van.Csúnya és szegény pasinak is lehet barátnője,ha jó humora és természete van,na meg nem görcsöl,hogy jaj,nem vagyok egy Brad Pitt.
2015. febr. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!