Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők számára mennyire kizáró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők számára mennyire kizáró tényező, ha a férfi valóban megnyílik, és mesélni kezd a sérülékeny oldaláról is?

Figyelt kérdés

Sok nő presszionálja a férfi randipartnert (vagy már pasiját), hogy nyíljon meg, mutassa meg a sérülékenyebb oldalát, kezdjen beszélni az esetleges gyengeségeiről is.

Ami papíron szép és jó, de nem egy férfitól hallottam már, hogy beszélt az esetleges félelmeiről, sérüléseiről, erre lapátra lett téve, mert a nő "már nem látta benne a határozott, férfias férfit".


(És nem valami hatalmas red flagről volt szó, hanem pl. olyanról, hogy a pasas kilátástalannak ítélte a lakásvásárlásra való lehetőségeit, vagy tartott a munkahelyváltástól vagy valamilyen örökletes betegségtől a családjában, vagy hogy érzelmileg nem tudott közel kerülni sose a rideg-korlátozó szüleihez, és ez bántotta őt stb.)


Egy szó mint száz, ebből úgy jött le, hogy a "megnyílás" alatt sok nő azt érti, hogy a pasi meséljen valami könnyen fogyasztható, izgi dolgot, pl. hogy elérzékenyült a Titanic végén vagy hogy megmentett egy sünt az úttesten, de semmi esetre se valódi gyengeséget vagy érzékenységet, mert az már "nem férfias".



jan. 15. 11:11
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
65%

20

Hát te sem lettél értelmesebb tegnap óta. xD


Attól, hogy őszinteségre bíztatunk valakit még nem jelenti azt, hogy bármit is mond azt elfogadjuk. Erre volt példa az adócsalás, csak túl ostoba vagy, hogy felfogd.


Ha egy férfi megnyílik és az derül ki, hogy egy csődtömeg, akkor kuka. Ha megnyílik és az derül ki, hogy van pár problémája az meg természetes. Mindnekinek van.

jan. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

"Erre volt példa az adócsalás, csak túl ostoba vagy, hogy felfogd."


Bocsika, én nem akarok szexelni veled, úgyhogy nem kell úgy tennem, mintha jó vagy egyáltalán értelmes lett volna az adócsalós példád.

jan. 16. 12:38
 23/27 anonim ***** válasza:
84%

Szóval te a dugás reményében fogalmazod meg az álláspontodat egy témában. Gerinctelen és szánalmas.


A példa pedig tökéletes volt, csak kettőnél több agysejt kellene.

jan. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Én nem presszionálok senkit, hogy beszéljen a mélyebb dolgairól, pláne nem ismerkedés kezdeti szakaszában, én ált. nem szeretek hamar megnyílni mások előtt, és fordítva sem várom el. Ettől függetlenül alakulhat úgy a beszélgetés, hogy mégis sor kerül ilyesmire. Az általad írt dolgok nekem nem elrettentőek, azt viszont tényleg nem értem, miért gondolod úgy (ill. itt páran a válaszolók közül is), hogy mindenkinek mindent szimpinek kell tartani. Ha nem is mély megnyilvánulás, simán lehet, hogy vki apránként rájön, a másik túl bugyuta/gyűlölködő stb., és bárkinek megvan arra a joga, hogyha túl zavarónak talál vmit a másikban, megszakítsa az ismerkedést/kapcsolatot.

A konkrét szitukra visszatérve, bedobok egy újat, pl. munkahely elvesztése. Semmi gond nincs, ha az adott férfi kifejezi, hogy kudarcnak éli meg, szomorú miatta, ugyanakkor keressen aktívan másikat, ha nem talál hamar a képzettségének megfelelőt, akkor meg vállaljon el ideiglenesen kb. bármilyen munkát, hacsak nincs jelentős tartaléka. Nekem ez szimpatikus, az viszont gáz, ha csak hátradől, és semmit nem csinál a nyavalygáson kívül. Egyébként ez nőre is vonatkozik. Nem attól erős vki, hogy sosem érik kudarcok, sosincs padlón, hanem attól, hogy onnan viszonylag hamar fel tud állni, mert megtesz érte mindent, hogy megoldja a problémát.

jan. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 Senior Séf ***** válasza:
Saját gyengeségéről csak az igazán erős ember tud beszélni. Viszont nem szabad azzal kezdeni, mert az siránkozásnak hat.
jan. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Nekem semennyire nem volt az, sőt, ha eleinte szimplán döbbentő (sírtak előttem munkahelyi stressz miatt, beszélt is róla a másik) is az élmény, nekem pozitív hogy a másik bízik bennem? Vagy nem tudom minek tart ahhoz hogy kifejezze az érzéseit ennyire. Ettől vagyunk emberek, nem gondolom a másikat kevésbé férfiasnak mert vannak érzései
jan. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
26# 10000bol egy no ilyen..
jan. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!