Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy ne legyen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne legyen a barátnőm nagyon féltékeny/sérülékeny?

Figyelt kérdés
mindenre képes kiakadni, olyanokra is amik még az előtt történtek mi előtt összejöttünk... vagy mesélek neki valamit hogy kikkel voltam és hogy volt csaj is és már rögtön kiakad... de pedig egyáltalán nem vagyok az a megcsalós fajta meg semmi ilyesmi de ez nagyon az őrületbe kerget... lehetséges hogy azért van mert nincs megelégedve magával? tény hogy kicsit túlsúlyos (nem nagyon) csak pár kiló van rajta, de azt meg végképp nem merem mondani hogy csináljon valamit azokkal a kilókkal, akárhányszor megpróbálom hát naná hogy megsértődik...lányok szerintetek mit tudnék csinálni?:(
2013. aug. 25. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon ismis a szitu...Mintha én lennék a csaj helyébe..hova valosi vagy??Távkapcsiba vagytok?
2013. aug. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
dehogy 3 éve együtt vagyunk lassan, egymás mellet lakunk majdnem.
2013. aug. 25. 20:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Huh akkor megnyugodtam de a barátom meg én is kb ilyen helyzerbe vagyunk :S
2013. aug. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igazából ha a barátom mesél a volt barátnőiről, akkor odaképzelem a lányokat egy kínzópadra. Persze ezt nem említem neki, de remélem Te nem vagy olyan, hogy felhozod Neki őket, csak max. nagyon ritkán. Ha elmegy bulizni és megy csaj is, akkor magamban durcizok, de tudom, hogy kell szabadság neki, így nem említem meg ezt... bár engem egyszer megcsaltak, azért is vagyok ilyen :) Szóval lányokat ne hozz fel neki :D
2013. aug. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!