Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A sérülékeny nárcisztikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sérülékeny nárcisztikus férfi egy határozottabb jellemű csajt mennyire vesz komolyan?

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy sérülékeny nárci sráccal (sok közös ismerősünk van és láttam már élőben is ) órák hosszat képesek vagyunk messengerezni. Még minden tök jó aranyos jófej vicces. Ez kb 1.5 hónapja tart. Nem tipikus nárci látszólag nem beképzelt, nem követelőző. Olyan munkahelye van ahol sokat tud napközben netezni mert keves a munka most. Az érdekelne hogy mivel én egy erősebb jellem vagyok tudom mit akarok ez őt mennyire ijedzti meg később vagy tetszhet neki h érdeklődök iránta? Előfordulhat h velem másmilyen lenne? Most még tényleg jó minden. Vagy ez is csak egy kihívás neki? Esetleg később megijed tőlem ?
2020. ápr. 13. 09:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"Ez kb 1.5 hónapja tart"


Tudjuk. Naponta kérdezgeted.

2020. ápr. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod, hogy nárci, orvosi papírja van róla? Miben nyilvánul meg? Nem kéne ezt a jelzőt midenkire ráhúzni.
2020. ápr. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

a nárcisztikus emberek nagyon nem sérülékenyek... maximum a felszínen.



ne próbálkozz diagnózis felállításával, mert csak okoskodsz

2020. ápr. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"Előfordulhat h velem másmilyen lenne?"


Nem. Persze hogy még jó minden, mert most hálóz be.


"Az érdekelne hogy mivel én egy erősebb jellem vagyok tudom mit akarok ez őt mennyire ijedzti meg később vagy tetszhet neki h érdeklődök iránta?"


"Vagy ez is csak egy kihívás neki? Esetleg később megijed tőlem?"


Nem érdekli mit csinálsz vagy gondolsz. Annyi a lényeg hogy őt szolgáld ki.


Ha ennyire biztos vagy abban hogy nárc, akkor vagy borzalmasan felületesek az ismereteid ezzel kapcsolatban, vagy nálad is valami kattanás van fejben. Az ő világában csupán ő van isteni szinten, te is - ugyanúgy mint mindenki más - csak egy senki vagy, aki arra született hogy szolgáld az igényeit.


Amúgy meg messze nem biztos hogy az, millió mentális zavar és betegség van, sokszor fedve egymást vagy csak súlyosabb tulajdonságokkal megspékelve.

2020. ápr. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
#2 úgy olvastam: "honnan tudod, hogy náci, orvosi papirja van róla?" :'D
2020. ápr. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
31%
A nárci nem sérül.
2020. ápr. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tetszeni tuti teszik neki, hogy érdeklődsz felőle. Mert simán palira vesz.

Nem lenne veled sem másmilyen, mert egy narcisztikusnak csak az önmaga hódolata jön be.

Nem fog megijedni tőled, de nem is fog miattad sem megváltozni, csak magadat fogok egész idő alatt hót fölöslegesen magas fordulatszámon pörgetni. Azt lehet csinálni, hogy elfogadni, belemenni az ő saját önimádatába - persze, ha az ember képes ezt hosszútávon csinálni mellette.

2020. ápr. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
83%

A nárcisztikusok annyira megvetik és gyűlölik magukat, hogy úgy érzik palástolniuk kell, nem tudnak így létezni, és ezért tolják túl az önimádatot, valójában semmi önbizalmuk nincs, csak látszólag, az egész játék.. Azért robbannak, mikor nem kapják meg, amit akarnak, mert találkoznak az ismerős régi érzéssel, hogy értéktelenek, nem érdemlik, és mikor tényleg nem tudják betölteni az űrt, feltör a hatalmas fájdalom, az elviselhetetlenség és kicsap, bántja szavakkal, tettel a másikat, akitől valamit nem kapott meg, ami szerinte neki járt volna. Ha határozott vagy, gyorsan ott fog hagyni, mert sokszor nem az lesz, amit ő gondol.


A nárcik nem tehetnek arról, hogy ilyenek, az összes személyiségzavaros súlyosan sérült lelkileg, az apróságok mélyebbre lökik, mint másokat. Könnyebb sajnálni egy törött lábbal fekvő nyuszit, mint egy törött lábú szarvast, aki sérülten is küzd. A nárci küzd, a depis magába zuhan, mégis az utóbbival bánnak kedvesen, az előbbit meg lenézik, pedig talált magának egy módszert(rossz módszert, de legalább próbálkozik), hogy feldolgozza, megoldja a helyzetét.

2020. ápr. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!