Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miről lehet tudni, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről lehet tudni, hogy a férfi bejön annak, akivel ismerkedik? Főként a női oldal erdekelne.

Figyelt kérdés
2020. ápr. 10. 09:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Válaszol az üzenetekre, visszakérdez, magától ír, nem keres kifogásokat, ha elhívod találkozni, vagy esetleg ő hív el...
2020. ápr. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Ha nekem egy bejön egy férfi, akkor érdeklődök, mosolygok, zavarba jövök, a közelében akarok lenni, flörtölök, stb.
2020. ápr. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
35%
Olyan vicces hogy egyesek mennyire csak a neten élik a társas életüket, lásd első válaszoló. A kérdés arra vonatkozott, hogy ismerkedsz valakivel. Ismerkedni nyilvánvalóan csak személyesen lehet, nem mindenféle nyomorék üzenetben. Talàlkozni hív, jó vicc. Ha valakivel ismerkedsz, azzal rendszeresen találkozol. Jó lenne most már kilépni a virtualitás mögül és nem a négy fal között üzeneteket pötyógve "ismerkedni".
2020. ápr. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Most mindenki a neten éli az életét. De tény, hogy vagyunk egy páran, akinek ez jutott.
2020. ápr. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
#3: ha a nők a magas lovon ülve nem ereszkednek le hozzánk, mit tegyünk? 😃
2020. ápr. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%

Keresi a tekintetet. Erdeklodik rola a barataitol,es az ismeroseitol. Ha valaki rola beszel fokozott erdeklodessel hallgatja. Altalaban ha ra koszon a ferfi,akkor mosolyogva fogadja. Latszik a viselkedesen amugy..maskepp beszel, es maskent viselkedik a neki tetszo ferfval,mint egy sima ferfi ismerossel. ..kedvesebb, mosolygosabb...erdeklodobb.

Ha masbol nem is, de abbol hogy mennyire erdeklodik rolad, mennyit kerdez, es mennyi idot szentel rad, tuti rajossz..

2020. ápr. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Vagy ha olyan mint én, akkor zavarba jön, elfordul, elkapja a tekintetét. Ezért nem tudtam nő létemre soha ismerkedni. Számomra kizárt, hogy "jeleket küldjek", előbb süllyednék el szégyenemben. És ez nem látszik rajtam, mert amúgy csacsogós, kedves nő vagyok. Úgyhogy nekem mindig a baráti ismerkedés jött be, és akkor vagy fokozatosan komolyodott valakivel, vagy nem.
2020. ápr. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Érdeklődés
2020. ápr. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem, ha valaki bejön, le sem tudom róla venni a szemem, de igyekszem feltűnés nélkül figyelni. Főleg a kezén és száján időzik el a tekintetem. Szeretek minél közelebb lenni hozzá, szivesen hallgatom, jókedvű vagyok a társaságában.

Aki nem tetszik..,kb az ellenkezőjét képzeld el.

Lehet sokaknak megtévesztő, de én a szemkontaktust senkivel nem szeretem. De ha néhány pillanatra néha-néha elkapjuk egymás tekintetét, szerintem abból úgyis tudni fogja, amit kell.

2020. máj. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
51%
baromság, a nők prűdek, nem adnak jeleket
2020. máj. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!