Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A legjobb kapcsolatok valóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb kapcsolatok valóban barátságokból lesznek?

Figyelt kérdés
Szerintem az igazán jó párkapcsolat kulcs a barátság. Mert ott mersz igazán kinyílni, hiszen a barátod, és ő nem fog ítélni vagy bántani. Egy kapcsolat pedig attól működőképes, hogy ti ketten azzá teszitek.
jan. 18. 07:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%
De a (jó) kapcsolat folyamán is kialakul egy nagyon mély barátsag is. Nem muszáj, hogy a barátság időben megelőzze a párkapcsolatot.
jan. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
35%
Nem. Sosem tudnék beleszeretni egy barátba. Pont azért barát, mert nem vonzodom hozzá.
jan. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
48%
A barátaim túl régóta azok hogy több legyen...
jan. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem se gáz, ha egy barátságból kapcsolat lesz. Az kellemetlen, ha az egyik félben kialakult vonzalom nem viszonzott. Viszont ha ezt jól tudják mindketten kezelni, és nem él vissza vele a másik stb. akkor még az se olyan nagy gáz: idővel túllép a vágyain a szerelmes, és marad a barátság.


És a barátság extrákkal-ban sem látok semmi kivetnivalót.


Szerintem az nagyon fontos, hogy merjük felvállalni, hogy mit érzünk, mert túl rövid az élet, és lehet, hogy a másik is benne lenne, és ha nem, hát nem.


Mondom ezt úgy, hogy volt nekem nőbarátom, akinek mint barát, elmondtam, hogy többet érzek, tehát nem játszmáztam, nem udvaroltam... és rohadt rosszul reagálta le, és nem az volt a rossz, hogy nem tudta viszonozni, hanem az, ahogy reagált.

jan. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
Én tuti nem tudnám elképzelni olyan emberrel ezt a dolgot akivel már évek óta barátok vagyunk. Szerintem sokaknak ez egy kompromisszum inkább, főleg azoknak akik már beleuntak a társkeresésbe. Ez számukra egy fix pontnak vélt dolog, amibe nem csalódhatnak olyan nagy eséllyel mint valami új dologban.
jan. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Egyetértek az 5-ossel.
jan. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
18%

Amit most leírtál, az a női szemszög.

De tegyük fel, hogy egy jól kinéző nőről van szó, mint a Palin Barbi. Van egy fiúbarátja, akinek úgy érzi mindent elmondhat, ezért egy idő után elkezd többet érezni iránta. Mondhatjuk, hogy, párkapcsolat szövődött?

Nem.

A színfalak mögött ugyanis itt egy stratégiai játék folyt le. A csávónak kezdettől fogva tetszik a lány, és esze ágában sincs hagyni, hogy majd más kefélje azt a csajt, mialatt neki elsírja a bánatát. Ez csak azt bizonyítaná, hogy mekkora lúzer, nem azt, hogy milyen jó barát... Szóval a csávó, mivel tudja, hogy nincs esélye, azt a módszert választja, hogy elnyeri a csaj bizalmát, mivel tudja, hogy ez fontos neki.

Aztán az eredmény az lesz, amit leírtál a kérdésben. Csakhogy ez egy determinált állapot, amit a csávó idézett elő.


Nincs olyan, hogy jól kinéző lány + pasi = barátság.

A pasi meg akarja dugni a nőt.

És ezen felesleges kiakadni. Az ember nem valami fenséges lény, hanem a csimpánzok rokona, az evolúció terméke, akire 200 000 éve ugyanaz jellemző.

jan. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%

5-ös vagyok, azzal egészíteném még ki a dolgot, hogy akik ilyen helyzetben voltak az ismerősi társaságomban, nagyjából szét is mentek elég hamar. Valamelyik fél talált olyan embert, aki jóval jobban érdekelte, mint a barátságból lett szerelme.


Véleményem szerint, ha valaki szerelmes lesz valakibe, az nem évek alatt formálódik ki. Ha valakivel évek óta barátok vagytok, de csak az 5. évben kezdett érdekelni valamennyire, ott valószínűleg más van a háttérben. Ide vezethető vissza a sok csalódás az idegenekben vagy mondjuk nőknél a "kapuzárási pánik" amikor rájuk jön az az érzés, hogy hamarosan szülni kéne.

jan. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
81%

A barátaim azért a barátaim, mert nem tudunk elképzelni többet. Egyébként idővel mindenkinek lett párkapcsolata a baráti körömből - másokkal.

A párommal megvolt az összhang, de a vonzalom is kezdettől fogva, így idővel, fokozatosan egymás legjobb barátai is lettünk, de már a párkapcsolatban.

jan. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
30%
Nem tudom miért lett leszavazva a hetes komment, de én is egyetértek vele. Az esetek 80%ban valóban ez van. Tudom, mert férfi vagyok és én is voltam ilyen szituációban. Elhihetitek, hogy egy férfi se fog visszautasítani szexet a barát barátnőjétől. Max. akkor ha foglalt a csávó, de akkor se biztos.
jan. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!