Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Régen 40 50 évvel ezelőtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régen 40 50 évvel ezelőtt valóban jobban tudtak vonzódni az előnytelen külsejű férfiakhoz a nők?

Figyelt kérdés
Most vonjuk le azokat akik érdekből házasodtak vagy azért mert ciki hogy még nincsen gyerekük... Az olyanokra vagyok kíváncsi akik valóban vonzódni tudtak előnytelen külsejű férfiakhoz, pl. Apukám is mindig egy pocakos macis férfi volt nem volt olyan vonzó de anyukám nagyon szerette aki vékony volt és viszonylag szerintem csinos fiatalkori képek alapján, ma már el nem tudnám képzelni hogy egy ilyen férfihez vonzódni tudjanak manapság az ilyen nők
jan. 17. 20:38
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
88%
Most is vannak pocakos férfiak, akiknek van felesége.
jan. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
92%

Szerinted hány 70-80 céves bácsi van?

Amúgy már a (nép)mesékben is mindig daliás, délceg parasztlegényekről és gazdag szőke hercegekről írtak.

jan. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
28%

A nők a domináns férfiakhoz vonzódnak.

Ezt Alan és Barbara Pease is leírt A testbeszéd enciklopédiájában.


Ma is vannak pocakos, házas emberek. Mindig is voltak, mindig is lesznek.

És lesznek olyanok is, akik jól néznek ki, de nem jön nekik össze az élet. Lásd pl. Kurt Corvin. Jóképű, sikeres pasi volt, de öngyilkoss lett.

jan. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
0%
*Kurt Cobain, pontosanabban
jan. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
67%

Ma is van ilyen, az szerintem durva ha valaki azt hiszi, hogy nincs. A kapcsolatok többsége már csak statisztikai alapon is ilyen; nem futkározik ám annyi adonisz férfi a világon mint hinnéd, a többség átlagos, vagy ronda.


Inkább az marad egyedül akivel más baj is van, ÉS ennek tetejében még ronda is. Pl az itteni ronda férfiak akik 0-24 nyávognak a nők miatt, alapból rossz társaság. Persze van olyan szintű rossz külső amikor lehetsz a legjófejebb, legmagabiztosabb férfi a világon, mégsem kellenél kb senkinek, de az esetek nagy részében önámítás azt hinni, hogy csak a külsővel van baj.

jan. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Több a lehetőség,a neten igazából végtelen, így mindenki a legvonzóbbat akarja, maga az alkalmazás azt az illúziót hiteti el veled, hogy bárkit megkaphatsz, így sokkal nehezebb választani. Régebben meg ott volt az ismertségi körben a Jóska,Pista,Sanyi, aztán közülük szemezgettek, vagy max elmentek valami bálba, de ott is max 20-30 emberből válogattak, nem pedig több 1000ből. Nyilván régen is megvoltak fessebb emberkék,akikhez inkább vonzódtak,de az előnytelen külsejű is nagyobb eséllyel találhatott párt, mivel sokkal kevesebb emberrel kellett versenyeznie.
jan. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
72%
Szánalmas vagy. Remélem, egyre kevesebben vonzódnak majd a lusta lúzerekhez. Annyira csak ismételni tudom, szánni való, amikor valaki ocsmányul ül otthon, és várja, hogy valami "jobb fajta" nője legyen.
jan. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
46%
7. én szépen ülök, csak csúnya vagyok
jan. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
39%

Amikor nem volt internet, az emberek a valóságban, tágabb, bővebb társaságokban élték az életüket. Sokat beszélgettek, a teljes személyiség hatása alá kerültek, NEM EGY KÉT DIMENZIÓS KÉP alapján vonzódtak, válogattak.


Ha nem is volt Adonisz, vagy egy Lolo Brigida, de egy -egy vonása, a mosolya, a kisugárzása, a humora, a férfiassága, nőiessége, minden, együtt volt hatással.


Nemrég futottam össze egy volt, tinédzser kori szerelmemmel. 40 éve nem láttam. Kicsit korpulens, kopaszodó, elegáns úr. De megdobbant a szívem, amikor rám köszönt. Azt a tekintetet nem lehet feledni! 😁

jan. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
59%

8-as!

Nem csak a kigyúrt, daliás lehet férfias!

A személyiségének a kisugárzása férfias, akkor a tapsifüle, görbe orra ellenére is hódít!


Önbizalom, fellépés, műveltség, szellemesség, humor, felelősségtudat, tehetség, stb. mindent visz.

jan. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!