Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiatal kisgyermekes anyukaként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal kisgyermekes anyukaként valóban ennyire értéktelennek számítanak a nők?

Figyelt kérdés
Olvasgattam itt ilyen témákban és rengetegen kb emberszámba sem veszik az ilyen nőket. Tudom hogy van alapja, hisz rengeteg olyan nőt ismerek sajnos a környezetembe akik miatt érthető a sztereotípia. Nos sajnos vagy nem sajnos én is fiatal egyedülálló anyává valtam tavaly. Eddig eszem ágába sem jutott ismerkedni hiszen a kicsi fiam az első. Mostmár viszont egy éve vagyok egyedülálló és néha megfordul a fejembe hogy adhatnék egy esélyt az ismerkedésnek. Valóban ennyire nehéz normális férfit találni mint ahogy itt olvasom? Nem pótapát keresek és nem is anyagi támaszt, nem menekülök sehonnan. Az apukán túl vagyok és nincs is a képbe. Én csak szeretném megtalálni a társamat aki elfogadja azt hogy anya vagyok, elfogadja a fiamat és meg tudjuk élni a szerelmet, tervezni, építeni a jövőnket közösen.
jan. 13. 19:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
50%
Elfogadnád kisgyermekes apukák (ők a te szinted) közeledését vagy mindenképpen gyermektelen csávó kell?
jan. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
86%
gyerekes apákkal próbálkozhatsz
jan. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
52%
egyedülállókkal lehetőleg
jan. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
74%

Még fiatal, gyermektelen nőknek is iszonyatosan nehéz normális férfit találni, mert azokból sajnos kevés van.Neked meg sokkal nehezebb lesz.Ezen mit csodálkozol? Mennyire vagy fiatal, hogy ez számodra nem világos?

Attól még ismerkedhetsz, miért ne tehetnéd?

jan. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
A legjobb egy gyermektelen férfi lenne véleményem szerint, hogy ne bonyolítsuk tovább ezt a mozaikcsaládosdit. Viszont nyitott vagyok, szeretem a gyerekeket, ismerve a hátteret nem lenne akadály ha megfelelően törődik a saját gyermekével 😊
jan. 13. 20:06
 6/20 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ha normális vagy nincs ezzel gond,biztos vannak vele úgy is hogy negatìvum és kizàrja az ismerkedést,de lesz olyan aki azt mondja nem gond. Az màr jó kezdet hogy elmondod hogy nem apàt anyagintàmaszt szeretnél.
jan. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
91%
Egyedülálló apaként én is kb. ugyanezeket tudom megfogalmazni mint a kérdező. Ebben az élethelyzetben nekem úgy tűnik hogy szinte lehetetlen már ismerkedni korban hozzád illő potenciális jelöltekkel.
jan. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
79%
"Nem akarnak vele randizni" nem egyenlő azzal, hogy "emberszámba se veszik őket".
jan. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
63%
Érdekes, hogy amikor még egyben van a család, akkor nem zavarja a harmadikat ha van gyerek is. Mikor viszont csak egyedülálló szülő van az már kizáró ok..
jan. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Sokaknak nem jön be ez a terület: 2*-esen idegen emberrel együtt lenni...?
jan. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!