Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiatal kisgyermekes anyukaként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal kisgyermekes anyukaként valóban ennyire értéktelennek számítanak a nők?

Figyelt kérdés
Olvasgattam itt ilyen témákban és rengetegen kb emberszámba sem veszik az ilyen nőket. Tudom hogy van alapja, hisz rengeteg olyan nőt ismerek sajnos a környezetembe akik miatt érthető a sztereotípia. Nos sajnos vagy nem sajnos én is fiatal egyedülálló anyává valtam tavaly. Eddig eszem ágába sem jutott ismerkedni hiszen a kicsi fiam az első. Mostmár viszont egy éve vagyok egyedülálló és néha megfordul a fejembe hogy adhatnék egy esélyt az ismerkedésnek. Valóban ennyire nehéz normális férfit találni mint ahogy itt olvasom? Nem pótapát keresek és nem is anyagi támaszt, nem menekülök sehonnan. Az apukán túl vagyok és nincs is a képbe. Én csak szeretném megtalálni a társamat aki elfogadja azt hogy anya vagyok, elfogadja a fiamat és meg tudjuk élni a szerelmet, tervezni, építeni a jövőnket közösen.
jan. 13. 19:56
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
65%

Én voltam fiatal egyedülálló anya olyan 24-30ig.


Kezdetben problémát jelentett, ami annyi volt csak, hogy megcsappant az érdeklődők száma, sokan ki akartak használni, volt egy rakás fetisiszta is, de úgy képzeld el, hogy még terhesen is randiztam. Sikerem persze nem lett, de aki gyerekkel is akar nőt, az minél fiatalabb gyerekkkel szeretné, hogy kb apjaként nevelhesse, és szeretnék, ha nincs képben a vérszerinti apa. Így kb 1 óra alatt 1/100ból volt férfi, aki korombeli és valamennyire normális, gyermektelenként pedig 100 jött 10 perc alatt, viszont abból is csak pár volt normális.


Szerintem amennyiben nyitott vagy érzelmileg(nekem nem ment), akkor tudsz találni simán ilyen férfit. Most 32 éves egyedülálló anya vagyok, mióta betöltöttem a 28at, a korosztályom jórészének gyereke lett és megnőtt a normális korombeli férfiak aránya, már 20 normális a 100 rámíróból, én pedig még mindig "zárva vagyok" valamiért, nem fog meg senki, csak magammal vagyok elfoglalva, nem kötődök, nem érdeklődök, ritkán vonzódok. Nem fog a gyerek a kapcsolatod útjába állni, kevesebb a normális, de attól még bőven vannak és idővel többen lesznek:) Neten ismerkedj, jelöld, hogy van gyereked, és simán dőlnek így is az ismerkedési szándékok, csak bírd..

jan. 14. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
26%
#9 Azért nem zavarja nyilván, mert akkor csak a szeretőjével vannak, megadják egymásnak, amit akarnak.Nyilván nem azért folytatják a viszonyt, hogy nevelhessék más vadidegen kölkyeit.Azokat max megtűrik, ha iszonyatosan szerelmesek beléd.
jan. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%

Na, mi van? Torolgettettel, kicsianyu? :)



Nehez lehet azt a bekat lenyelni, hogy 18-30 kozott, gyerek nelkul nagyon konnyen ment a pasizas, aztan pedig az ajtot is rabasszak a fehernepre. Ehhez hozza kell szokni, mert valtoznak az idok.



Ugye nekunk, szarul kinezo ferfiaknak csak a sikertelenseg az osztalyreszunk, es megszoktuk, hogy ez jut nekunk.



39F incel

jan. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Dehogy töröltettem 😂 én élvezem hogy rendes idegbe jössz
jan. 14. 13:17
 15/20 anonim ***** válasza:
0%
Mi meg azt élvezzük h csak szülni tudsz minden hova :)
jan. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Igyvan🤑 azt en is
jan. 14. 14:33
 17/20 anonim ***** válasza:
0%
Ennyi ...
jan. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
62%

Hagyd az ilyeneket, nem normális emberek.


Az enyém személyes tapasztalat, annyit várnak a férfiak, hogy legyél szép, ha mellé okos, művelt, esetleg legalább közepes anyagi helyzetű vagy, akkor nyert ügyed van, rengetegen lesznek. Sajnos "hátrányosabb helyzetűre" sokan rárepülnek, baleknak nézik, rászorulónak és megpróbálják kihasználni, értékteleníteni, de ezek ilyen bántalmazó, számító, keserű személyiségzavaros emberkék, nem szabad velük foglalkozni. Teljesen normális férfiak hegyei akarnak ismerkedni huszonéves anyukával is, leginkább az a réteg, akinek nem okoz gondot egy gyerek anyagilag(ez ugye előny, gazdagabb férfi nem picsog, hogy jajj a gyereknek majd csokit/gyümölcsöt/játékot kell vinnem, ha meglátogatom az anyját), és azok fognak jelentkezni, akik gyereket akarnak, családosdit, hogy szülj nekik is:)


30 év alattira korlátozták az hitelfeltételt a támogatásokhoz, kész előny lesz, hogy neked már van egy gyereked, csak kettőt kell pluszba vállalni, hogy lehessen saját házatok:)


De komolyan, értékes vagy. Egyébként a férfiak is, legalábbis a nem zakkant bántalmazó rosszindulatú pszichésproblémás része. Az is tök oké, ha gyermektelen férfit szeretnél, sokan vágynak családra és nem sikerül összehozniuk. Az ilyen nagy gyerekekkel ne foglalkozz, hiába harminckilenc, fejben és lélekben tini maradt. Egyébként nekem bejött a mozaikcsaládosdi gondolata, de annyi rossz apa van, hogy inkább egy olyat keresnék, akiről még nem derült, hogy milyen, így van lehetőség arra is, hogy érdemben foglalkozik a gyerekével, nem csapkodja meg és neveli.

jan. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Te tudod. A kérdés alapján igen. Részemről: OFF
jan. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
61%

"kész előny lesz, hogy neked már van egy gyereked, csak kettőt kell pluszba vállalni, hogy lehessen saját házatok:)

"


Milyen romantikus, hitelért gyereket vállalni.

jan. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!