Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találhatnék ilyen nőt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék ilyen nőt?

Figyelt kérdés

Normális értékrenddel rendelkezik és nem akar minden pénzt elkölteni felesleges dolgokra, évi több utazásra, hanem mondjuk közösen felépíteni a jövőt. Ezalatt arra gondolok, hogy közösen venni egy házat meg ilyeneket, mint amit egy normális nő akar.


Sajnos csak ilyen pénzlesőkbe futottam az elmúlt időkben, akiknek nem volt pénzük, de cserébe az enyémet akarták költeni.


Léteznek még normális értékrenddel bíró nők?


2023. dec. 27. 14:04
1 2 3 4 5
 41/47 A kérdező kommentje:
40 - Ha most érzelmek és kapcsolat vágya nélkül beszélgetünk emberekről akik vonzók és mondjuk szexelnénk velük, akkor ezt a csajt , most alpári leszek, kegyetlenül megraknám. Van valami olyan kisugárzása, ami miatt ezt váltja ki belőlem. :D
2023. dec. 27. 19:41
 42/47 A kérdező kommentje:
Egyébként, válaszolva a kérdésedre, szerintem átlagos, de simán elmennék vele egy találkozóra a képen látható kisugárzása miatt. Ha a személye is ilyen pozitív, akkor akármi lehet belőle, nem minden a külső. Voltam már sok jó csajjal, aki dugni nem tudott és érzelmileg is egy 0 volt, csak a pénz számított neki.
2023. dec. 27. 19:47
 43/47 anonim ***** válasza:

De érdekes, linkek alapján válogatósnak tűntél, de amúgy úgy tűnik nem full csak jó nőket huzol jobbra egy tinderen pl , igazából a vonzalom az fontos egy kapcsolatban ,meg a közös tervek is ,de eljön az igazi ha nem csak a tökéletest keresi az ember.

Szóval idővel tuti lesz valaki olyan akit keresel

2023. dec. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 A kérdező kommentje:

Nekem nem kell a tökéletes, fullos nő. Van pár szűrőm, pl mivel sokat sportolos és egészségesen próbálok élni, emiatt a kövérség kizáró dolog, mert nem tudok hozzá vonzódni és nem is akarok. Nekem teljesen megfelel egy normális értékrenddel rendelkező átlagos nő is, aki törődő és tényleg olyan mint egy nő, viszont a legutóbbiak mind a pénzre mentek, ami kicsit kiábrándított a dologból.


Nem keresek egyáltalán rosszul és ez látszik is az életvitelemen (pl. a biciklim önmagában, felszerelésekkel közel 2 misi stb.), a ruházatom is csak minőségi cuccokból áll (north face, columbia, hugo boss, emporio armani, air max cipők, diesel farmer alá nem adom stb és nem szabadkai cuccok :'D), telefon,óra stb. amit egy első találkozó alkalmával kiszúrja az ember szemét. Nem vagizok a pénzzel, csak szeretem a minőségi cuccokat, de lehet h az első találkozók alkalmával szerényebb cuccokba megyek, hogy ne tűnjön fel senkinek se az, hogy talán többre is megtehetem mint az átlag.

2023. dec. 27. 19:55
 45/47 anonim ***** válasza:

Szerintem simán jó ha először nem mutatod ,hogy pénzes vagy.

Legyen az a szűrő, hogy azt mutatod magadról, hogy átlag vagy ,sima egyszínű marka nélküli póló, meg egy jól kinéző farmer

2023. dec. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 A kérdező kommentje:
Azt vennem kell, mert nincsenek ilyen cuccaim. Mindig mindenből minőségit veszek, mert azt érzem kényelmesnek. :'D Amúgy lehet itt van elbaszva a dolog, de lehet szimplán paraszt vagyok és észre se veszem, mert néha előfordul. Sose volt erősségem a kommunikáció, mióta vezető lettem, azóta meg csak rosszabb lett, mert a sok f*sszal máshogy nem lehet beszélni... :D
2023. dec. 27. 20:16
 47/47 anonim ***** válasza:
100%

Huhh ,akkor ez jó kérdés.


A márkára ugranak a pénzleső nők ez tuti szerintem , de hosszútávon probléma lesz a bunkóság is :(

2023. dec. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!