Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találhatnék ilyen nőt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék ilyen nőt?

Figyelt kérdés

Normális értékrenddel rendelkezik és nem akar minden pénzt elkölteni felesleges dolgokra, évi több utazásra, hanem mondjuk közösen felépíteni a jövőt. Ezalatt arra gondolok, hogy közösen venni egy házat meg ilyeneket, mint amit egy normális nő akar.


Sajnos csak ilyen pénzlesőkbe futottam az elmúlt időkben, akiknek nem volt pénzük, de cserébe az enyémet akarták költeni.


Léteznek még normális értékrenddel bíró nők?


2023. dec. 27. 14:04
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
90%
Rengeteg ilyen nő van, sőt, a környezetemben csak ilyet tudok mondani (akikkel jóban is vagyok). Az, hogy valaki utazgatni szeret, nem jelent szerintem nagy problémát. Legtöbb esetben egy külföldi nyaralást kihoztam olcsóbban, mint egy Balatoni nyaralást. Volt olyan, mikor gondoltunk egyet és kimentünk Olaszországba enni egy pizzát meg kicsit körbenézni. Reggel mentünk, este jöttünk. Szerintem ne zárkózz el az ilyenektől. :) Ezek a kalandvágyó nők lehet egy teljesen új világot mutatnak neked. Persze, fizesse mindenki a saját részét, de remélem átment a mondandóm. Nem biztos, hogy egy adott nőnek az a legnagyobb életcélja, hogy fizesse egy életen át a lakáshitelt. Ettől még lehet tudatos pénzügyileg, szeretne a jövőben egy biztos helyet (értsd: lakás/ház) később gyereket, de élvezni is szeretné az életet.
2023. dec. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
Átlagos, de semmiképp nem csúnya.
2023. dec. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
14%
XD nekem egyik csaj sem jött be min tipik arc rengeteget látok ilyet az iroda házban.
2023. dec. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
Ez a csaávó sztem átlagos, és pont ezért nem illik az első nőhöz, akit linkeltél.
2023. dec. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 A kérdező kommentje:
És akkor mi számít nektek jónak? 😁
2023. dec. 27. 18:30
 36/47 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem pl ő tökéletes női szemmel 😊

2023. dec. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 A kérdező kommentje:
Na, nekem meg ez az átlagos, semmitmondó, tömeg csávó 😁
2023. dec. 27. 18:54
 38/47 anonim ***** válasza:

Pedig ő egy elég népszerű színész.

Na meg ő is


[link]

2023. dec. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 A kérdező kommentje:

na ez már nem olyan átlagos és karakteres legalább


az elsőnek ilyen selyemfiú beütése van, nem igazán férfias az arca

2023. dec. 27. 19:00
 40/47 anonim ***** válasza:

[link]


És ő átlag szerinted?

2023. dec. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!