Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Találhatnék végre nőt, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találhatnék végre nőt, ha direkt börtönbe vonulok?

Figyelt kérdés

A nők szeretik a tipikus rossz fiúkat. Én nem igazán vagyok rossz, van még tanulni valóm.

Arra gondoltam, hogy lecsukatom magam valami piti üggyel, és majd a börtön társadalom férfit nevel belőlem. Ott vannak az igazi rossz fiúk.

Eleve a személyiségem sokat fejlődne, nem lennék ilyen nyámnyila.

Kigyúrnánk magunkat a cellatársakkal, bokszolnánk, verekednénk, börtön tetkót csináltatnék stb.

Gondolom egy nőnek bejönnek az izmos, tetkós rossz fiúk, akik megjárták a kemény börtönt is, és még verekedni is tudnak. Ez biztonságérzetet ad a hölgyeknek, mert tudat alatt az ösztönük azt sugallja, hogy egy ütőképes férfi állattal legyenek együtt.


Tudom, azt hisztitek gyáva vagyok hozzá. Hát... már annyira el vagyok keseredve, hogy még erre is képes lennék. Amolyan ingyenes személyiségfejlesztő.


2023. nov. 4. 22:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
98%
Hajrá. :D Aztán majd számolj be, hogy mennyire lettél sikeres. Mármint miután kikerültél a kóterból. De felőlem arról is beszámolhatsz, hogy hányan farkaltak meg a sitkón.
2023. nov. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

bolond vagy, ki pattintani ki tudod magadat otthon is, saját testsúlyos edzésekkel, ezért nem tetted meg eddig ami miatt én is egy 🐖 vagyok mert akart gyenge vagy ezen a téren.


szedd össze magad és gyúrdki magad otthon, és járj el önvédelmi kurzusra, és vmi küzdő sportot is tanuljeg. akár még tetkót is tudsz bármelyik plázában csináltatni.


enyi az egész.

2023. nov. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Ez nem egy amcsi börtön lenne, itt nem erőszakolnak meg. Azért ennyire nem fajzott el a magyar rab társadalom.


Én jó esélyt látok rá, hogy már a börtönben tudnék csajozni. Annak is meg van a maga romantikája, amikor a hölgyek a sittesekkel leveleznek. Lelkileg segítik őket. Talán még eltávra is mehetnék a levelezőtársammal.

2023. nov. 4. 22:49
 4/19 anonim ***** válasza:
60%
Inkább olyat csinálj, ami letöltendő 10 év.
2023. nov. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
97%

"Én jó esélyt látok rá, hogy már a börtönben tudnék csajozni."

Nem, ott nem csajozni fogsz. Hanem valami egészen mást...

2023. nov. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

#2 Igen, igazad van. Akarat gyenge vagyok, ezért kell sittre menni, mert ott rá lennék kényszerülve, hogy férfivá fejlődjek.

Ott nem lehetek nyámnyila, mert akkor rögtön én leszek a csicska a körletben. Én viszont minimum cellagóré szintre el akarok jutni az önfejlesztés során.


"Inkább olyat csinálj, ami letöltendő 10 év."

Azért annyira durva dolgot nem akarok csinálni, amiért 10 évet adnak.

Szerintem áthajtok pár piros lámpán, a büntetést meg nem fizetem be. Elvileg leülhető a bünti.

2023. nov. 4. 23:07
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Menjel katonanak, vagy rendornek. Az is kikepzes, csak negativumokon kivul. Amugy igazad van, tenyleg kenytelen lennel ferfiva valni. Csak van ennek kevesbe anuszrozsa kinzo modja is.
2023. nov. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
95%

Az túl piti.

A 10 évet azért írtam h addig se kinn legyél..

Ilyen hülyeséget..

2023. nov. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
97%
Mennyire kell nyomorultnak lenni, hogy valaki erre a szintre jusson???
2023. nov. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
97%
Alekosz, te vagy az?
2023. nov. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!