Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan találhatnék magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találhatnék magamnak barátot?

Figyelt kérdés
18 vagyok és minden ismerősömnek van már barátja, én nekem meg nincs. Próbálok minden fiúval kedves lenni, meg szépen öltözni, de az összes fiú átnéz rajtam, mint az üvegen, és nem vagyok mászós, egyáltalán nem. De nem értem, miért van az, hogy sosem sikerül, és szeretnék már palit magamnak. Van vmi tippetek, hogy mit csináljak?

2023. aug. 5. 17:26
 1/4 anonim válasza:
63%
Hát valami durva baj lehet veled, de ezt tőled nyilván nem fogjuk megtudni.
2023. aug. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%
Beszélgetünk erről privátban? Írj rám ha szeretnél.
2023. aug. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
32%
Mutass csak egy képet magadról? Van egy elméletem, igazolni szeretném...
2023. aug. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bocsi, tudom nem ez volt a kérdés. De egyszer valamelyikőtök kategóriában a 2 közül (amit említeni fogok) azt írták, hogy onnantól írj a felnőtt párkapcsolatok kategóriába, amikortól a tini párkapcsolatok kategóriát már nem érzed magadénak.

De a lényeg,(minden rossz szándék nélkül) hogy szerintem megpróbálkozhatnál a tini kategóriában is ezzel a kérdéssel, lehet ott is hasznosan tudnak válaszolnia neked. :)

2023. aug. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!