Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hol találhatnék barátot...

Meli621 kérdése:

Hol találhatnék barátot Tatabányán?

Figyelt kérdés
28 éves 2gyerekes nagyon laza tatabányai anyuka vagyok. A nagyon laza alatt azt értem, hogy néha elpippantok egy kis puput (gondolj, amit akarsz). De nem találok barátokat, pedig nem érzem magam 'rossz' embernek. Néha adódik, hogy azt hiszem találtam, de aztán mindig kiderül, hogy benéztem. Vagy sokkal csóróbbak nálam és irigykednek. Vagy gazdagabbak, meg műpics*k és lenéznek. Vagy esetlek anyukák, akik mindig mindent jobban tudnak és rosszszemmel nézik a pupuzást... (aki nem is sejti miaz, vagy tudja de lenéz AZ NE VÁLASZOLJON MERT LESZ**ROM és csak lepontozom) Hol lehet ismerkedni Tatabányán értelmes középosztálybeli emberrel!? Felőlem még pasi is lehetne... Bár egy szintén laza anyukának jobban örülnék. NEKEM VAN PÁROM! Én csak jókat beszélgetni, pupuzni és esetleg kocsikázni (van autóm) szeretnék.
2019. aug. 5. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
te nem laza vagy hanem hülye. pontozz le :)
2019. aug. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ok ;)
2019. aug. 5. 21:38
 3/4 anonim válasza:
100%
Szia! Van kedved dumálni, bár igaz csak egy pasi vagyok?! :) Hasonló szituban érzem magam, egyszerűen ki koptak mellőlem a " nagy " barátok . Időnként szoktam lazulni, bár régen non-stop ment. Mióta meg vannak a gyerekek , nagyon ritkán csúszott be , egy - egy alkalom. Bár néha jó partnerrel lenne kedvem kicsit ki zökkeni a mókuskerékből és viccesen ki engedni a gözt meg feszkót , miközben még jól is érzed magad valakivel! Üdv. Zoli
2020. márc. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52%
A Mésztelepen jó sok pupus van, ott érdeklődnék a helyedben. ;)
2020. máj. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!