Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nő létemre nem vagyok “nőies”:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nő létemre nem vagyok “nőies”: direkt vagyok, őszinte, határozott, komoly, stb. Hol találhatnék így párt?

Figyelt kérdés
Ezek a tulajdonságaim visszataszítóak a férfiak számára. Elijesztem őket. Úgy jön le mindig hogy “tökösebb” vagyok náluk. Sajnos nem hozom ezt a tipikus női energiát. Próbáltam magam megváltoztatni, nem ment. Hol találhatnék olyan férfit aki “férfiasabb nálam”? A katonaságban? :D én már tényleg elvagyok keseredve…

2023. aug. 10. 23:33
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
83%

Nem, ezek a tulajdonságok egyáltalán nem visszataszítóak egy értelmes és magabiztos férfi számára, illetve ezek pont annyira nőies tulajdonságok, mint amennyire férfiasak.

Hogy nyilvánul meg ez a "nem nőiességed"? Mert a fentiek egyike se indokolja, hogy bárki megijedjen.

2023. aug. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
62%
Nem számít ha külsőre csinos és nőies vagy
2023. aug. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
93%
Lehetsz domina
2023. aug. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 A kérdező kommentje:

De igen számít. Minden pasi ezt mondja, aztán találkozunk és látom az ijedtséget a fejükön.

Ezek a tulajdonságok csak papíron néznek ki jól. Én konkrétan arra lennék kiváncsi hogy hol találhatnék nálam férfiasabb férfit. Aki nálam direktebb, aki még nálam is határozottabb, aki még nálam is nyíltabb, stb.

Egyébként nőiesen és csinosan öltözködöm. Nem külsőleg nem vagyok nőies hanem belsőleg.

2023. aug. 10. 23:43
 5/50 anonim ***** válasza:
68%
Keress egy másik nárcisztikus szociopatát, biztos nagy lesz a boldogság :D
2023. aug. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
12%
Ez a stílus nekem tetszett mindig is. Ha gondolod ismerkedhetünk. (F41)
2023. aug. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 A kérdező kommentje:

1- példa: első randi végén mikor már jön az elválás, én mondom hogy “akkor ebből most mi lesz, te hogy érzed? Igen-nem?” —> direkt és nem nőies, mert hagynom kellett volna hogy a pasi vezesse le a helyzetet, ő térjen rá a témára, esetleg hívjon el 2. randira


Még egy példa: helyzet ugyanaz, randi vége, elköszönés, én bemondom hogy “most ez ilyenkínos elválás lesz? Legyen csak egy arcrapuszi, jó?“ —> megölöm az egész este varázsát a nyíltságommal és a direktségemmel, ergo nem vagyok nőies.

2023. aug. 10. 23:51
 8/50 anonim ***** válasza:
93%

Ez még a jófajta őszinteség, egy jófej pasi lecsapná a labdát vagy elviccelné.

Van az az őszinteség ami már sértő na az nem jó.

2023. aug. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
30%

Miért hazudsz, hogy nem találsz, ott van a 6-os válaszoló!


Miért válogatsz annyit ?

2023. aug. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
87%

Ha találsz egy ilyen pasit, akkor miből gondolod, hogy neki majd kelleni fogsz?

A többivel is az volt a baj, hogy úgy jött le nekik, hogy te versenyezni akarsz velük, nekik meg ez nem kellett.

Attól, hogy ő felül tudna kerekedni rajtad és ezáltal a hagyományos női férfi szerep beállna nálatok is még nem biztos, hogy ezt akarja. Mert ott van egy csomó átlagos másik nő, akiknél ez elő sem jön.


Szerintem az egész koncepciódat kellene megváltoztatni, de ha mindenképpen ezt a vonalat erőltetnéd, akkor szexben kell kifejezned a feminimen alárendelődő oldalad. Azzal beállhat az egyensúly, de lehet az sem lesz elég.


Gondolkozz el ezeken egyszer, akkor is, ha úgy nyomsz most a pirosra, hogy behorpad a kijelző ;)

2023. aug. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!