Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nő létemre nem vagyok “nőies”:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nő létemre nem vagyok “nőies”: direkt vagyok, őszinte, határozott, komoly, stb. Hol találhatnék így párt?

Figyelt kérdés
Ezek a tulajdonságaim visszataszítóak a férfiak számára. Elijesztem őket. Úgy jön le mindig hogy “tökösebb” vagyok náluk. Sajnos nem hozom ezt a tipikus női energiát. Próbáltam magam megváltoztatni, nem ment. Hol találhatnék olyan férfit aki “férfiasabb nálam”? A katonaságban? :D én már tényleg elvagyok keseredve…

2023. aug. 10. 23:33
1 2 3 4 5
 21/50 A kérdező kommentje:
21- köszönöm, ez egy teljesen más megvilágítás, ezen elfogok gondolkodni.
2023. aug. 11. 00:50
 22/50 anonim ***** válasza:
67%

"látom az ijedtséget a fejükön"


Nem megijednek, hanem nem akarnak egy energetikailag férfival lenni... Komoly meló változtatni magunkon, a szokásainkon.

Én ajánlom facebookon a Titkos tanácsok nőknek csoportot, és ezeket a videókat: https://www.youtube.com/watch?v=-t_aR5Ep4cI&ab_channel=Titko..

Nagyon sok sikert! :)

2023. aug. 11. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
82%
A randi esetében ha egy férfi kérdezne rlső randi utan hogy na most mi lesz, nem tetszene ne is haragudj. Ez nem férfias, ez taplóság. Még mrg sem emésztettem az eseményeket, de már sürgetnek, arról nem is brszélve mi van ha nem jön be.hát köszi. Nőbe meg férfiba is van határozott meg komoly, őszintr ember, nem is értelrk. Én is annak tartom magam, mégse riad meg senki. Te inkább durva lehetsz, ami nem ugyanaz. Ez a faggatás hogy te hogy érzed, stb a tipikus női agyaljuk túl mentalitás. Szóval elhiheted nem a felsorolt tulajdonságokkal van baj. Ez olyan mint amikor a túl tapló emberrk azzal jönnrk hogy dehát ők csak őszinték..na ja csak az nem azt kéne jelentse hogy mindenkin átmegy mint egy tank..
2023. aug. 11. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
25%

02:31 -nél a pont.

Ki akar egy erőszakos kőbunkóval .... ?

2023. aug. 11. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
25#: Nekem tetszene egy ilyen nő, de mint tudjuk: a nő választ...
2023. aug. 11. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
85%
Hat, eleg nagyszaju vagy. Szerintem amúgy nem olyant kell keress mint te hanem valamilyen siznten az ellenteted. Pld csendes de hatarozott aki nem rendul meg a nagy szadtol de megis valamiert elfogadod.
2023. aug. 11. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
96%

Ezt én csak akkor tudom elképzelni ha nem vagy valami szép, ha nincs jó alakod....


Szóval legrosszabb esetben is , még ha férfias viselkedésed is van szexre sokan rámennének.

2023. aug. 11. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
100%
Azon gondolkodom, hogy te szeretnéd-e, ha ez a tulajdonságod továbbra is megmaradjon, vagy változtatnál-e rajta? Ha változtatnál rajta, akkor pl.: egy önismereti csoport jó lehetne neked.
2023. aug. 11. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
37%

"Szóval legrosszabb esetben is , még ha férfias viselkedésed is van szexre sokan rámennének."


Miből gondolod, hogy egy ki-behúzós szerencsétlenkedés elég a nőnek?

Netán ha tartalom is van, úgy nyal, mint Lassie, és fél órán át bírja a legjobb helyen ingerelve odabenn a 18assal, akkor is, meg van oldva a probléma?

A szart...



A válaszod kizárólag abból a szempontból közelíti meg a dolgot, hogy felállhat-e a fa$z, és dugható-e, ha kinéz valahogy, igen.


Na itt a kérdezőről van szó, nem kéne vmi kiba$zott tàrgyként kezelni, ahogy a többi nőt se.

2023. aug. 11. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
100%

#30


Kösz az oktatást, de félreértettél.


Arról van szó, hogy nem kell a pasiknak. De elvileg jól néz ki.


Szóval ha egy pasinak tetszik külsőre vonzó lenne, akkor ismerkednének vele, nem hagynák ott, legalább az első szexig sokan kitartanának.

2023. aug. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!