Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nő létemre nem vagyok “nőies”:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nő létemre nem vagyok “nőies”: direkt vagyok, őszinte, határozott, komoly, stb. Hol találhatnék így párt?

Figyelt kérdés
Ezek a tulajdonságaim visszataszítóak a férfiak számára. Elijesztem őket. Úgy jön le mindig hogy “tökösebb” vagyok náluk. Sajnos nem hozom ezt a tipikus női energiát. Próbáltam magam megváltoztatni, nem ment. Hol találhatnék olyan férfit aki “férfiasabb nálam”? A katonaságban? :D én már tényleg elvagyok keseredve…

2023. aug. 10. 23:33
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
67%
Ha eleg jol nezel ki,nem tudsz olyan viselkedest produkalni,ami elijesztene a ferfiakat… N
2023. aug. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:

A nőiesség az valóban az egyik legfontosabb szempont amikor azt nézzük (mi férfiak) mennyire vonzó az illető. Ez kulcsfontosságú

De a jó hír hogy ezért te nőként rengeteget tehetsz hogy javítsd, mert az öltözködés és a szépítkezés sokat dob a nőies megjelenésen. Ahol te hódítani akarsz, oda be kell dobnod magadat a szokásos női praktikákkal.

Viszont azt tanácsolom: az isten szerelmére a randi végén köszönj inkább el és hallgass!

Nem nehéz észrevenni ezt a tanulságot ugye?

2023. aug. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
68%
Én nő vagyok, és csak annyit tudok mondani hogyha egy ferfi- bármennyire is tetszene, meg szimpatikus lenne, ha első randi végén ilyeneket kérdezne, én is megijednék. Ez nekem nem őszinte, hanem nyomulós.
2023. aug. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, megpróbálom mindenhonnan a hasznosat kimazsolázni.

Önismereti tréning nekem nem kellene mert nagyon is jól is ismerem magam, éppen ezért a rossz tulajdonságaimat is mint ezek.

Próbáltam már ezeket a “női praktikákat”, úgy éreztem magam mint egy ufó, nagyon mű volt és minden sejtem tiltakozott ellene. Egyenes vagyok nagyon és tisztában vagyok vele hogy ez elrettentő.

Ami jó tipp itt a hozzászólásokból hogy inkább >maradjak csendbe< ami szerintem menni fog. Akkor nem kell “megerőszakolnom” a lelkem azzal hogy erőltetem a nőies bájolgást és egyszerre meghagyom a lehetőséget hogy a másik fél lépjen.

2023. aug. 11. 09:31
 35/50 anonim ***** válasza:
0%

"Próbáltam már ezeket a “női praktikákat”, úgy éreztem magam mint egy ufó, nagyon mű volt és minden sejtem tiltakozott ellene"

A nőies ruháktól vagy a sminkeléstől írtózol?

Mert ha mondjuk rosszul vagy már attól is hogy egy dögös miniruhát húzol magadra néha, akkor baj van

2023. aug. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 A kérdező kommentje:
36- írtam az előbbi kommentekben hogy nem külsőleg vagyok nem nőies. Azzal nincs baj. Belsőleg.
2023. aug. 11. 09:52
 37/50 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezek fontos és jó tulajdonságok: őszinte, határozott, komoly. Szóval semmiképp ne engedd el, és ne "játszd meg magad". Viszont... Sokszor előfordul, hogy akik így határozzák meg magukat, az a másik fél számára inkább így fordítódik le: nyers, bunkó, tapintatlan, ledomináló, karótnyelt, és hasonló kevésbé szimpatikus tulajdonságok.


Van egy jó idézet:

"Érdemes megtanulnunk egy mára szinte feledésbe merült, egyáltalán nem trendi, viszont hihetetlenül hasznos aranyszabályt: nem kell mindent kimondani. Van, amit jobb, ha megtartunk magunknak, de legalábbis alaposan megfontoljuk, mennyit és milyen módon osztunk meg belőle. Nem kell aggódni, önmagában ettől még senki sem lesz őszintétlen – csak tapintatos. Úgy veszem észre, ezt a kettőt ma gyakran összekeverjük vagy összemossuk, pedig alapvetően fontos különbségről van szó. A tapintat azt jelenti, hogy a közlésnél nemcsak arra koncentrálunk, hogy mi az igazság, hanem közben figyelembe vesszük a partner érzéseit és emberi méltóságát is. Nem csapjuk be, nem vezetjük félre, de a megfelelő érzelmi finomsággal helyezzük el a hangsúlyokat, választjuk meg a szavakat, és bizonyos esetekben inkább – Márai Sándor szavaival élve – a hallgatás gyöngédségét választjuk. Ettől még őszinték maradhatunk, mert az őszinteség nem egyjelentésű a másik arcába köpött igazsággal. Sőt: az őszinteség érzékenység, empátia és tapintat nélkül puszta durvaság." Dr. Almási Kitti: Ki vagy Te?"


Szóval valószínűleg a közlésmódban lehet a problémád. Ezt onnan is sejtem, hogy én is nagyon sokat hibáztam ebben. Meg látom a környezetemen is, hogy mennyire rossz kommunikációs stratégiával működünk úgy általában. Egy egyszerű kérem-köszönöm-bocsánat is a legtöbb embernek problémát jelent.


Szóval szerintem egyáltalán nem probléma, ha a randi végén tudni szeretnéd, hogy hányadán is áll a meccs. Szerintem ez normális emberi dolog, hogy mire is számítsz.

De akkor nézzük meg a különbséget ebben (kicsit lebutítva): "oszt lesz-é második randi?" (energiában = vagy eltűnsz a tökbe, mint a többi bunkó hapsi, akik már jól kihasználtak, meg amúgy sincs semmi bizalmam és egész randi alatt ezen feszengtem)

Vagy:

(mosolyogva) "Én nagyon jól éreztem magad veled, és szívesen találkoznék még." (energiában= tök jól vagyok, és bármit felelsz én attól még rendben leszek) És erre már mondania kell valamit. Reakcióból fogod látni, hogy "köszi, én is jól éreztem magad veled, menjünk ide-oda legközelebb" vagy "huh hát nem tudom, sok a munka..."


Persze kedves kérdéssé is lehet formálni:(mosolyogva) "Nagyon jól éreztem magad veled, hogyan látod, mikor tudunk találkozni legközelebb?" És akkor erre is muszáj mondania valamit: "Persze, elviszlek ide-oda" vagy "Huh, hát a munka, meg a kutya..."


Szóval ezek szerintem tényleg olyan dolgok, amiket meg lehet tanulni. Persze lehet az "én ilyen vagyok és kész, mindenki fogadjon el olyannak amilyen vagyok" hozzáállás, de az eddig sem volt egy sikeres stratégia. Szerintem kicsit olyan ez, mintha nyelvet tanulna az ember. Elmész külföldre, akkor ugyan lehet bosszankodni, hogy de mér nem tudnak magyarul, amikor én magyarul tudok, de talán hatékonyabb elővenni az angoltudást (mégha ugyan ez is a nagyobb energiabefektetés). Egy picit megkönnyíti az életet, ha próbáljuk a másik oldalról is nézni a dolgokat.


:)

2023. aug. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
100%

35

Nem kell semmi "női praktika", mint buta vihogás, hajdobálás, semmiről csacsogás, pillarabegtetés, ne adj isten 5 percenként sminkigazítás, egyszerűen csak tudd mikor kell hallgatni, vagy kicsit visszább venni.

2023. aug. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 Sunshinedoll ***** válasza:
96%

Hát vagy keresel egy még dominánsabb pasit, vagy olyat, akinek bejönnek ezek a dolgok.

Ez a "Na, bejöttem neked? igen vagy nem?" Szerintem nem egy férfias direkt viselkedés, hanem követelőző és durva, és sem férfi sem nő szájából nem vonzó - szerintem. Ha tőlem kérdezne ilyen egy pasi, ott is hagynám. Mennyivel másabb egy "Itt a telefonszámom, hívj nyugodtan, ha szeretnél még találkozni" - ugyanazt mondja, egyértelművé teszed, hogy szeretnél még egyszer találkozni, ugyanakkor nem uralsz le senkit meg nem követelőzni. Vagy "Jól éreztem magam, és te?" Nabumm.


Szerintem azzal, hogy határozott meg direkt vagy, azzal nincs gond, itt a probléma inkább az, hogy nyers vagy és mikor ilyenekre rámutatsz hogy "ez kínos volt", akkor azt a pasi cikin éli meg, mert az is. Ha valami kínos, akkor azt valószínűleg ő is észrevette, nem kell neked erre rámutatnod. Ettől nem egyenes vagy, hanem nyers.

2023. aug. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
100%

“1- példa: első randi végén mikor már jön az elválás, én mondom hogy “akkor ebből most mi lesz, te hogy érzed? Igen-nem?””


Nekem ez már kicsit autisztikusnak hat.

2023. aug. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!