Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nő létemre nem vagyok “nőies”:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nő létemre nem vagyok “nőies”: direkt vagyok, őszinte, határozott, komoly, stb. Hol találhatnék így párt?

Figyelt kérdés
Ezek a tulajdonságaim visszataszítóak a férfiak számára. Elijesztem őket. Úgy jön le mindig hogy “tökösebb” vagyok náluk. Sajnos nem hozom ezt a tipikus női energiát. Próbáltam magam megváltoztatni, nem ment. Hol találhatnék olyan férfit aki “férfiasabb nálam”? A katonaságban? :D én már tényleg elvagyok keseredve…

2023. aug. 10. 23:33
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
31%
A 31# elég jó dolgot mondott, érdeme figyelni rá.
2023. aug. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
63%
Semmi köze a férfiassághoz amiket írtál. Simán nagyszájú tenyérbemászó civilizálatlan neveletlen parasztlány vagy. Volt egy ilyen nőben részem, a hideg végig futkosott a hátamon amiket írtál, mert egy az egybe ugyanaz a típus. Remélem nem te vagy az.
2023. aug. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
24%

#42:


Ez nekem is a benyomásom általánosságban a magukat “őszintének” valló “magabiztos” nőkről (és férfiakról is), hogy valójában az alap illemet nem ismerő tenyeres-talpas bugrisok azok, akik képtelenek kulturáltan disztingválni és ha a saját stílusukban megjegyzed nekik, hogy ez illetlenség, a legpíszíbb kiakadással rikácsolják, hogy “én csak őszinte vagyok”.

2023. aug. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
100%

42 és 43


Még az a szerencse, hogy ti ilyen udvariasak vagytok egy ismeretlen hölggyel szemben.

2023. aug. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
47%

#44:


Az írásomban ott van az “általánosságban” szó, mint megfigyelt jelenségre, nem mint a kérdezőre + szerintem nem személyeskedtem vele kapcsolatban.

2023. aug. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
32%

Aki tenyeres-talpas bugrisnak hívtam, az pedig méltán kiérdemelte vele.

Például felettes, aki zabigyereknek hívott engem és ehhez hasonlók nagymama létére. Az ilyen nem hölgy.

2023. aug. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim válasza:
0%

Elképzelhető, hogy eddig csak értéktelen pasikkal randiztál, akiknek az értékrendje a mai átlaghoz hasonlóan erősen elferdült.

Nem is érdemes bosszankodni miattuk, nem érdemeltek meg téged.

Ne változtass semmin, így vagy tökéletes és hű önmagadhoz.

Szerintem egy kis türelemmel meg fogod találni, aki értékeli a pozitív tulajdonságaidat és te leszel a hercegnője.

2023. aug. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi hozzászólásokat. Az utóbbi napokban reflektáltam minderre, próbálok én is javítani a hibáimon vagy gyengeségeimen.

Amire rájöttem hogy valóban türelmetlen és nyers vagyok (ugye szintén nem nőies tulajdonságok), és hogy ez mitől van: anyukám egyedül nevelt minket, apa nem volt a képben még egy percre sem. Nos mivel anyukám hordta a hátán az egészet nem volt alkalma hátradőlni és “kiélni a nőiességét”, mikor van 2 gyereked és teljes munkaidőben dolgozol hogy minden meglegyen akkor a legutolsó hogy “bájologj”. Akkor szimplán közölni kell hogy “ez meg ez legyen elintézve mire hazajöttem”. Nyersen, célratörően, ha nem, nem jutunk sehova. Na és mivel én is ezt láttam, ezt a mintát vettem át. Ehhez hozzájön még az is hogy elsőszülöttként már korán felelősségteljesen kellett viselkednem, stb. Ez nem mentegetőzés akar lenni hanem csak a körülmények amik szintén ugye formálnak egy embert.


Megpróbálok türelmesebb lenni és tudatosan felfogni hogy nem kell mindig dominálni egy helyzetet. Ha ez menni fog az már szerintem fél siker :)

2023. aug. 14. 10:58
 49/50 anonim válasza:
0%

Szerintem, ne változtass a viselkedéseden, mások elvárásai szerint.

Hidd el amiket írtál szerintem nagyon is ritka és értékes tulajdonságok.

Biztos találsz olyat, aki értékeli ezeket.

Bízz önmagadban.

2023. aug. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
100%
Sok sikert a változáshoz! :)
2023. aug. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!