Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Találhatnék végre nőt, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találhatnék végre nőt, ha direkt börtönbe vonulok?

Figyelt kérdés

A nők szeretik a tipikus rossz fiúkat. Én nem igazán vagyok rossz, van még tanulni valóm.

Arra gondoltam, hogy lecsukatom magam valami piti üggyel, és majd a börtön társadalom férfit nevel belőlem. Ott vannak az igazi rossz fiúk.

Eleve a személyiségem sokat fejlődne, nem lennék ilyen nyámnyila.

Kigyúrnánk magunkat a cellatársakkal, bokszolnánk, verekednénk, börtön tetkót csináltatnék stb.

Gondolom egy nőnek bejönnek az izmos, tetkós rossz fiúk, akik megjárták a kemény börtönt is, és még verekedni is tudnak. Ez biztonságérzetet ad a hölgyeknek, mert tudat alatt az ösztönük azt sugallja, hogy egy ütőképes férfi állattal legyenek együtt.


Tudom, azt hisztitek gyáva vagyok hozzá. Hát... már annyira el vagyok keseredve, hogy még erre is képes lennék. Amolyan ingyenes személyiségfejlesztő.


2023. nov. 4. 22:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Áthajtasz 3-4-5 piros lámpán,nem csuknak le.
2023. nov. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
86%

"Szerintem áthajtok pár piros lámpán, a büntetést meg nem fizetem be. Elvileg leülhető a bünti"



Azert elzaras jar, nem szabadsagvesztes.



39F incel

2023. nov. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Belőled csinálnak inkább nőt a böriben...
2023. nov. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy rémesen torzan, felületesen, és kisarkítva szemléled a dolgokat.

Igen, valóban vannak olyan - jellemzően egyébként lelkileg sérült - nők, akik vonzónak találják a balhés embereket. (Az már más kérdés, hogy amikor tényleg egy ilyen pasas mellé kerülnek, már korántsem érzik olyan jól magukat, mint amilyennek elképzelték.) De a nők döntő többsége számára egyáltalán nem vonzó a büntetett előélet. Ha pedig a nagyon kemény külső a célod, ahhoz nem kell börtönbe vonulnod, illetve ez fordítva is igaz: attól, mert leültetnek, még nem lesz belőled egy kigyúrt, tetkós, rosszarcú fazon.

Ami pedig végképp nevetségessé teszi az elképzeléseidet: az az, hogy még akik netán buknak is a balhés sittesekre, azok NEM azokra fogják a nyálukat csorgatni, akik ültek 10 napot egy be nem fizetett bírság miatt.

2023. nov. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
3%
Aki tudja , hogy seggbe raknak az tapasztalatból írja 100%!! Nem mindenhol vannak bzik ..
2023. nov. 5. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Találd ki, hogy te mostantól nőnek érzed magad, és női börtönbe kerülsz. Ott aztán bőven dughatsz majd.
2023. nov. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
84%
Arra még nem gondoltál, hogy elmenj egy szakemberhez, aki segít fejleszteni a személyiséged, a készségeid? Mindenen lehet javítani, ha tényleg akarod és belefektetted a kellő munkát...
2023. nov. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
93%
Akkor már menj bankot rabolni! Ha elkapnak, akkor keményfiúk közé kerülsz, ha nem, akkor meg vehetsz nőt a pénzen. Vagy szexrobotot. Szemmel láthatóan nincsenek nagy igényeid, csak jól nézzen ki.
2023. nov. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
#10 ez az öccse retkes zokni Tibi .
2023. nov. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!