Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találhatnék ilyen nőt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék ilyen nőt?

Figyelt kérdés

Normális értékrenddel rendelkezik és nem akar minden pénzt elkölteni felesleges dolgokra, évi több utazásra, hanem mondjuk közösen felépíteni a jövőt. Ezalatt arra gondolok, hogy közösen venni egy házat meg ilyeneket, mint amit egy normális nő akar.


Sajnos csak ilyen pénzlesőkbe futottam az elmúlt időkben, akiknek nem volt pénzük, de cserébe az enyémet akarták költeni.


Léteznek még normális értékrenddel bíró nők?


2023. dec. 27. 14:04
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
81%
Most akkor csak képekről általánosítva: neked nem a szép lányok jönnek be, hanem a kicsit kurrvásabbak. Azok lehet, hogy a pénzecskédre fognak menni.
2023. dec. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 A kérdező kommentje:

Miből veszed ezt? Az első csaj akit linkeltem, az a zsánerem. A többit azért küldtem, mert felértékeltetek egy full átlagos csajt a piedesztálra és szerettem volna szemléltetni, hogy a fullos csaj nem úgy néz ki mint ő. Persze, ő se csúnya, de messze van a fullos nőtől.


Olyan ez mint némely nőknél a pasik, az átlagos számukra az alja (a valódi alját észre se veszik), a sportos a középosztály és az izmos a top.

2023. dec. 27. 16:41
 23/47 anonim ***** válasza:
94%
Csupa gyönyörű lányt linkelsz, csak a stílusuk más. De tök mindegy, elhiszem, hogy nem a csajozással van bajod, de nem a külsőtől függ, hogy kinek milyen céljai meg szokásai vannak az életben, szóval nem itt van a hiba.
2023. dec. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 A kérdező kommentje:

[link]


szerintetek ő mondjuk átlagos? mert szerintem ő már az alatt van pl

2023. dec. 27. 16:52
 25/47 anonim ***** válasza:
2023. dec. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 A kérdező kommentje:
25 - Na, mondjuk ő számomra is az.
2023. dec. 27. 17:09
 27/47 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nekem normális az értékrendem de eszembe se jutna bárkivel közös házat venni.
2023. dec. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
100%
24 Ő átlagos, legalábbis szerintem az az átlagos, akire nem mondja kapásból 10-ből 9 ember, hogy szép, de különösebben semmi taszítóan csúnya sincs benne, élőben simán lehet sikere ha nyitott, jó fej a másik nemmel. Akiket te linkelsz, náluk fordítva van, kb akárki randizna velük kép alapján, max ha nem jó a személyiségük, akkor vége.
2023. dec. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 A kérdező kommentje:
Ha itt vagytok még, akkor linkeljetek légyszi átlagos pasiról is képet :D
2023. dec. 27. 18:02
 30/47 A kérdező kommentje:

[link]



szerintetek ő pl milyen csávó? random fb kép

2023. dec. 27. 18:05
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!