Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találhatnék ilyen nőt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék ilyen nőt?

Figyelt kérdés

Normális értékrenddel rendelkezik és nem akar minden pénzt elkölteni felesleges dolgokra, évi több utazásra, hanem mondjuk közösen felépíteni a jövőt. Ezalatt arra gondolok, hogy közösen venni egy házat meg ilyeneket, mint amit egy normális nő akar.


Sajnos csak ilyen pénzlesőkbe futottam az elmúlt időkben, akiknek nem volt pénzük, de cserébe az enyémet akarták költeni.


Léteznek még normális értékrenddel bíró nők?


2023. dec. 27. 14:04
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
93%

Ő női szemmel nem átlagos, hanem szép.


Te kb hogy nézel ki?

2023. dec. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
94%

Sztem ez a lány csodaszép.


De gondolom a top csaj az a szilikontól eltorzult arcú a balkáni pasiknak.

2023. dec. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 A kérdező kommentje:

Szerintem ő teljesen átlagos nő, semmi extra.


Egyébként normál alkatom van, 187cm magas és 89kg vagyok. Nem tartanak csúnyának a nők, nem is a csajozással van bajom, hanem azokkal akiket szán nekem a sors.

2023. dec. 27. 16:08
 14/47 A kérdező kommentje:
Linkeljetek olyat kérlek, aki nektek átlagosnak számít, úgy talán könnyebben megértjük egymást.
2023. dec. 27. 16:12
 15/47 anonim ***** válasza:
54%

[link]


Ő az átlagos nő

2023. dec. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 A kérdező kommentje:

Szerintem mindkettő az, csak akit én linkeltem, annak valószínű a testzsír százaléka alacsonyabb. E kettő csaj közül, egyik se valami tyűű de fullos.


[link] na ő már annyira nem átlagos.

2023. dec. 27. 16:21
 17/47 anonim ***** válasza:
100%
Egy világhírű modell nem átlagos? Wow.
2023. dec. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 A kérdező kommentje:

Milyen világhírű modell? Random szedtem egy képet a netről, egyáltalán nem egy modell alkat ez a nő. :'D


De akkor tessék, itt egy nő aki nem átlagos és össze se vethető az első kettő linkelt képpel: [link]

2023. dec. 27. 16:32
 19/47 anonim ***** válasza:
Gigi Hadid világhírű modell.
2023. dec. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 A kérdező kommentje:

Na, akkor ebbe belenyúltam véletlenül.


[link] itt még egy kép egy nem átlagos, kifejezetten szép nőről

2023. dec. 27. 16:35
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!