Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy/hol találhatnék ilyen pasit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy/hol találhatnék ilyen pasit?

Figyelt kérdés

Pár hónapja szingli vagyok és már nagyon szeretnék egy társat, de sajnos akikkel találkozok, azok nem annyira jönnek be. Ismerkedéskor mindig felmerül a munka, nekem fontos az, hogy jó munkahelye legyen a férfinak. Akikkel legutóbb beszéltem, szinte mind gyárimunkás volt és egyszerűen valamiért nem tudom velük elképzelni a jövőt (Én diplomás vagyok, szociológiát tanultam). Nem látom azt, hogy majd ő a 300-350e forintos fizetéséből fenntud tartani egy családot. A legtöbbnek saját lakása sincs, csak albérlet, ami szintén egy negatívum számomra. De dobok még egyet rá, volt olyan is akinek jogosítványa se volt, na az már azért tényleg gáz...


Hol találhatnék stabil egzisztenciával rendelkező férfit?


28 éves vagyok és eddig ilyen 32 éves korig próbálkoztam. Idősebbet kéne keresnem?


2023. dec. 27. 07:34
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
64%

Ha neked van például házad vagy lakásod akkor már ez ki is van pipálva, legalább is én így gondolom.

Neked sikerült már összehozni egy lakást vagy házat?

Én össze hozok egy lakást vagy házat csak a te kedvedért, mit szólsz hozzá?

Igazából úgy azért könnyebb lenne összehozni valamit ha nem csak a pasitól függne minden, például együtt is össze lehet hozni egy lakást vagy házat, azért úgy valjuk be őszintén valamivel könnyebb lenne neki is.

Sosem lehet tudni hogy mit hoz a jövő, most lehet hogy csak annyit keres de ki tudja mi lesz később? Lehet hogy jobban fog keresni ha valamit kitanul és akar is változni.

Most lehet hogy te jobban keresel az átlagnál de ugye semmi sem tart örökké, egyszer fent majd másszor lent, ha ezt még nem tapasztaltad meg akkor nagyon örülök neki.

Nekem stabil az egzisztenciám de hogy még jobb és jobb legyek ahoz szükségem van rád is, hisz minden sikeres férfi mögött áll egy nő és ez fordítva is igaz.


Lehet próbálkozni idősebbekkel is, olyan 40 évtől már valószínűleg van lakás vagy ház és pár gyerkőc is, biztosan jó anyuka lennél.


Írj rám nyugodtan, én vevő vagyok az ötleteidre és rád is.

2023. dec. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 A kérdező kommentje:

Nekem nincs saját lakásom, albérletben élek. Épp gyűjtök az önrészre, de még kell pár év, ahhoz hogy itt vidéken tudjak venni egy lakást.


Én se keresek jelenleg sokkal jobban (380e ft), de épp most csinálom a mestert és azután már jelentősen megugrik a bérem (kb 450re). Nem tudnék férfiként tekinteni valakire, aki kevesebbet keres mint én, nem szeretném én felvenni a férfi gagyát a kapcsolatunkban.

2023. dec. 27. 07:56
 3/56 anonim ***** válasza:
95%
Hogyha átgondolod, hogy valaki 0-ról házat vegyen 30 éves korára konkrétan lehetetlen, neked még az önerő se jött össze, diplomával. Akinek ebben az életkorban háza van, az örökölt, avagy 20 éves hitel van a nyakában.
2023. dec. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 A kérdező kommentje:
4 - Értem, de azért ez nem így van. Valamirevaló férfi már ennyi idős korra megteremti magának az egzisztenciát. 28 éves vagyok, pár év múlva szeretnék azért egy gyereket. Hogy fog minket 3 évig eltartani valaki olyan, aki amúgy ennyire keveset keres és még lakása sincs? Szerintem sehogy...
2023. dec. 27. 08:12
 5/56 anonim ***** válasza:
93%

Mire jók amúgy ezek az incel sztereotípiákat feldolgozó kamukérdések? XD


gyárimunkás

diplomás nő

saját lakás (úgy hogy neki sincs)

Kell a pénz (egyszerű melós fizu nem elég)

Nincs jogsi


Innen lehet felismerni őket.

2023. dec. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
79%

"De dobok még egyet rá, volt olyan is akinek jogosítványa se volt, na az már azért tényleg gáz..."


600 nettót keresek, kb. 5M-t spóroltam össze az elmúlt pár évben és magasról szarok a jogosítványra, amíg nem lesz terhes a leendő feleségem, hogy sos-be kórházba kelljen vinni.


Soha nem kezdtem volna olyannal, akinek ez a papír mérvadó.

2023. dec. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 A kérdező kommentje:

5 - Bocs, hogy vannak igényeim.

6 - Te bajod, nekem ez kizáró dolog.

2023. dec. 27. 08:31
 8/56 anonim ***** válasza:
22%

6/7

Szerintem egy jogsi már alap a mai világban.

2023. dec. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 A kérdező kommentje:
8 - Persze, hogy alap. Csak az itteni inceleknek nem az. Ha egy nőnek van elvárása, akkor az már rögtön incel férfi kérdésnek van titulálva...
2023. dec. 27. 09:19
 10/56 anonim ***** válasza:
77%

Amúgy szerintem a 28 évedhez simán belefér egy 35 éves pasi is.

Amúgy az csak egy szám ne ragaszkodj ahhoz.

Ha jól tartja magát lehet meg sem mondod róla hogy 35 éves.

Lehet te is kinézel 33-nak.

2023. dec. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!