Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy/hol találhatnék ilyen pasit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy/hol találhatnék ilyen pasit?

Figyelt kérdés

Pár hónapja szingli vagyok és már nagyon szeretnék egy társat, de sajnos akikkel találkozok, azok nem annyira jönnek be. Ismerkedéskor mindig felmerül a munka, nekem fontos az, hogy jó munkahelye legyen a férfinak. Akikkel legutóbb beszéltem, szinte mind gyárimunkás volt és egyszerűen valamiért nem tudom velük elképzelni a jövőt (Én diplomás vagyok, szociológiát tanultam). Nem látom azt, hogy majd ő a 300-350e forintos fizetéséből fenntud tartani egy családot. A legtöbbnek saját lakása sincs, csak albérlet, ami szintén egy negatívum számomra. De dobok még egyet rá, volt olyan is akinek jogosítványa se volt, na az már azért tényleg gáz...


Hol találhatnék stabil egzisztenciával rendelkező férfit?


28 éves vagyok és eddig ilyen 32 éves korig próbálkoztam. Idősebbet kéne keresnem?


2023. dec. 27. 07:34
1 2 3 4 5 6
 11/56 A kérdező kommentje:
Neki már legalább nagy eséllyel mindene megvan, amit szeretnék. Sajnos az én korosztályomban nem látom azt, hogy megtudják teremteni a férfiak az anyagi biztonságot. Rendes stresszel az, hogy már a beszélgetés elején kiderül, hogy gyárimunkás vagy valami ilyesmi az adott illető. Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy milyen körülményeket tudna teremteni a leendő gyerekének ennyiből.
2023. dec. 27. 09:25
 12/56 anonim ***** válasza:
90%

Gyári munkás is egy jó szakmával pl cnc simán keres 500 felett.

Egy burkolóról meg ne is beszéljünk amikor 8000ft/nm a burkolás.

2023. dec. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 A kérdező kommentje:
Mit kezdjek egy burkolóval? Nem lenne miről beszélni, nem egy szinten lenne velem mentálisan.
2023. dec. 27. 09:38
 14/56 anonim ***** válasza:
37%

Meglepődnél szerintem.

Ha akarsz tehetünk egy próbát.

Gyári munkás vagyok.

Szerintel túlgondolod ezt a dolgot.

2023. dec. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 A kérdező kommentje:
Köszi, de számomra túl proletár lenne. A családom is képzett, apám mérnök, anyám pedig tanítónő. Lehet innen hoztam ezt a sok elvárást és sztereotípiát.
2023. dec. 27. 09:47
 16/56 anonim ***** válasza:
62%

Igen sajnos.

Ezt kéne valahogy elengedd.

Amúgy gyári munkás a mérnök is ha úgy nézzük.

De ha a sima melóst nézzük majd hívsz egy festőt és elviszi 2 hetes munkáért a 2 havi fizudat akkor csak lesel. 😊😊

De próbálj meg olyan körökben mozogni és ott keresgélj párt.

2023. dec. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
83%
#8: Köszi, most már egyből érdekel ezután a vezetés és leteszem csak azért, hogy Budapesten a hétköznapokban távmunkában ne használjam. Meg veszek egy autót csak azért, hogy fogja a port.
2023. dec. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
96%
Ez az ostoba provokáció már a múlthéten sem jött be...
2023. dec. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
69%
Itt látszik a hatalmas egyenlőség. A férfi tegyen mindent az asztalra, a nőnek meg pnája van. Vicc.
2023. dec. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
89%

Kamu vagy Béla. Nincs jobb dolgod mint ilyen szarságokkal provokálni a jónépet?

Elvárásai amúgy mindenkinek lehetnek aztán majd az élet beáraz mindenkit hogy kinek mi jár,mi jut végül.

2023. dec. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!