Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találhatnék olyan pasit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék olyan pasit aki motival , aki mellet valakinek érezhetem magam onbizalmam lesz általa ?

Figyelt kérdés

Nem anyagi tekintetben értem a valakinek dolgot.

És nem igaz hogy nincs mert már volt ilyen párom akivel ezt éreztem de sajnos vége lett.

Jobb akarok lenni


2021. jan. 21. 11:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Így kifejezetten nem lehet keresni senkit.

Nincs ilyen az ember adatlapján, se ráírva az arcára.


Bárkivel lehet ilyen kapcsolata az embernek. De ez sem az első találkozásnál dől el.


Ismerkedni kell. ÉS ha az illető nem megfelelő akkro tovább.

2021. jan. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem így nem lehet helyre behatárolni, akárhol lehet találni nem az a fontos hogy hol hanem hogy kit.

Olyat aki szeret, kimutatja az érzéseit, tettekkel, szavakkal is. Akinek fontos vagy, bízik benned, ezáltal arra sarkall, hogy jobb legyél minden téren.

Ez így összességében szerintem önbizalom növelően hat.

2021. jan. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
74%

"Hol találhatnék olyan pasit aki motival , aki mellet valakinek érezhetem magam onbizalmam lesz általa ?"


Ha magadtól nincs önbizalmad, más miatt sem lesz és ne akaszd rá másra a lelki bajaid. Szakember tud segíteni neked.

2021. jan. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Nem egészen érted a problémát az a baj megfogalmazni sem egyszerű.

Szakemberre más ügyben már dobàltam ki százezreket ez most nem fér bele.


Volt ilyen párom akivel ez működött és nem is konkrétan ő hiányzik hanem az az érzés amit ő általa éreztem.

2021. jan. 21. 12:34
 5/18 anonim ***** válasza:
Ez olyan mintha azt mondanád, hogy egyedül élned sincs értelme. Csak más miatt.
2021. jan. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ez a kapcsolatfüggőség
2021. jan. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

5 motiváció hiányzik és emiatt


6 Nem.

2021. jan. 21. 12:58
 8/18 anonim ***** válasza:
persze meg is magyarázod mi a bajod...akkor miért írtál ki kérdést, ha Te tudod mi a baj?
2021. jan. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

És még is hány évesen keseredtél így bele az életedbe?


Ez a feladási szint 30 felett 40 hez közel jön ki inkább, a pánik, hogy úr isten egyedül maradok , egyedül pedig semmi értelme az életemnek.


Valóban lehet az ember egyedül boldogtalan.


Nálad nincs meg a miért. Hogy miért élj miért moss főzz , dolgozz, és a megoldást csak egy társban látod.


Noss, akkor ismerkedj, munkahely által, tanulás által, neten, bárhol. Szépen türelmesen.

2021. jan. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Sztem csak simman keress part, eleg hamar megmutatkozik az ha valaki tamogato tipus vagy sem.


Pld elmeseled neki h mit benaztal aznap vagy miert erezted rosszul magad aznap es ha megolelget v batorit v megnyugtat stb akkor nem nagyon lohetsz melle

2021. jan. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!