Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek hol talalhatnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hol talalhatnek ilyen pasit?

Figyelt kérdés

18 eves vagyok es nagyon bejonnek a hatalmas (akar izom, akar sulyfelesleg) mackos pasik, viszont nem igazan talalok olyan sracokat, akik melegek is lennenek. Ha esetleg van tapasztalatotok, ti hol ismerkedtek ilyen sracokkal? (Tudom, hogy az ilyen pasiknak van meg egy kulon tarskereso is, de nem volt tul sok sikerelmenyem vele.)


Fontos, hogy nem szexet keresek, szimplan ismerkednek ilyen sracokkal. Egyebkent en is kicsit mackos vagyok.



#meleg #macko
2023. febr. 27. 16:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem is értem a kérdésed,mert minden korosztályban bőven vannak ilyenek:)

És olyanok is, akik csak beszélgetnének,barátkoznának.

2023. febr. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1 Igen, csak valszeg nem melegek.


Meleg ferfikent online probalkoznek, eleve a ferfiak jobban titkoljak, ha melegek, szerintem nehezebb eloben probalkozni. Nem kell kulon tarskereso, Tinderen beallitod, hogy srac keres sracokat es csak azokat fogja feldobni🤷‍♀️

2023. febr. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2. Titkoljak a loxart, a beteg emberek hiszik azt hogy meleg valaki mert nem latjak novel.. de ha oda szolna a ferfi hogy akkor most be lehet kapni ha meleg vagyok le sapadnanak..
2023. febr. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!