Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hol találhatnék ilyen pasit?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék ilyen pasit?

Figyelt kérdés

Meleg srác vagyok, szertnék hostesskedni, de nem tudom hol keressek olyan férfit akit elkísérek ide-oda (bem feltétlenül szexuális kapcsolat lenne) és természetesen fizetne ezért a szolgáltatásért nekem?

Tudtok valami ilyen oldalt? Hol ismerkedhetnék olyan pasikkal, akiknek ilyesmire van igénye



2017. dec. 27. 21:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
a puncs pont hu nem pont erre való?
2017. dec. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy alapvetően a melegeknek mennyire van erre igénye...


Mert ugye az ilyen jellegű embereket alapvetően azért alkalmazzák, hogy úgymond ne legyen kínos egyedül menni mondjuk egy bálba és hogy legyen társaság, de nem vagyok benne biztos, hogy a magyar társadalom idősebb korosztálya (tehát akiknek pénze és szüksége is lenne erre) számára mennyivel kevésbé kínos egy fiúval menni ilyen helyekre, mint egyedül.


Ha pénzért szolgáltatást akarsz nyújtani, akkor leginkább a szexuális kapcsolat az út melegként, mert hát relevánsan több olyan idősebb ember van, aki mondjuk házasságban él, de közben ilyesmi kapcsolatra vágyik.

Persze nem mondom, hogy ez etikus vagy jobb lenne, csak talán reálisabb ezzel pénzt keresni melegként, mint hostesskedéssel.

2017. dec. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!