Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy/hol találhatnék ilyen pasit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy/hol találhatnék ilyen pasit?

Figyelt kérdés

Pár hónapja szingli vagyok és már nagyon szeretnék egy társat, de sajnos akikkel találkozok, azok nem annyira jönnek be. Ismerkedéskor mindig felmerül a munka, nekem fontos az, hogy jó munkahelye legyen a férfinak. Akikkel legutóbb beszéltem, szinte mind gyárimunkás volt és egyszerűen valamiért nem tudom velük elképzelni a jövőt (Én diplomás vagyok, szociológiát tanultam). Nem látom azt, hogy majd ő a 300-350e forintos fizetéséből fenntud tartani egy családot. A legtöbbnek saját lakása sincs, csak albérlet, ami szintén egy negatívum számomra. De dobok még egyet rá, volt olyan is akinek jogosítványa se volt, na az már azért tényleg gáz...


Hol találhatnék stabil egzisztenciával rendelkező férfit?


28 éves vagyok és eddig ilyen 32 éves korig próbálkoztam. Idősebbet kéne keresnem?


2023. dec. 27. 07:34
1 2 3 4 5 6
 31/56 A kérdező kommentje:

Hogy lennék incel, ha nő vagyok? Magyarázd el kérlek!


A szociológia diploma meg hasonló szinten van egy gépészmérnökivel, jó hogy ilyen tájékozott vagy.

2023. dec. 27. 14:11
 32/56 anonim ***** válasza:
100%

#32: 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣


Mesélj még kérlek Pisti, milyen is ez a szociológia?

2023. dec. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 A kérdező kommentje:

[link]


Tessék, itt a tantervem. Simán felér egy gépészmérnökihez....

2023. dec. 27. 14:15
 34/56 anonim ***** válasza:
21%

Beszélgettem én már gépészmérnökkel aki olyan sötét volt mint az állat.

Azért mert határidőre meg tud valamit tanulni akkor már intelligens is?

2023. dec. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 A kérdező kommentje:
Mindenhol vannak sötétek, de előbb találsz értemles gépészmérnököt vagy bármilyen diplomást, mint egy proli burkolót,festőt vagy ilyesmit, ez tény.
2023. dec. 27. 14:19
 36/56 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, szerinted aki a Bsc képzésére veri magát és magas lóról osztja az észt másoknak az az értelmesek közé tartozik?
2023. dec. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 A kérdező kommentje:
Igen!
2023. dec. 27. 14:30
 38/56 anonim ***** válasza:
100%

Aha....

Hát én elvégeztem az általad linkelt szakot, meg Msc-t is, de tudod... nem attól lesz valaki proli, hog ynem végez el valamit. Sokkal inkább attól, hogy lenéz mindneki mást, aki nem.

Oké, elismerem, az ELTEnek van egy ilyen "ki, ha nem mi" attitűdje amit már a nyíltnapon is erősen propagálnak. Állítólag az ÁJK-n még durvább, és végülis oké, többszáz éve működő egyetem, patinás meg minden... de azért ennyire átvenni ezt a nagyképűséget mint ahogy te tolod... hát le a kalappal. Biztos mindnehol vannak az ilyen nagyonfontoskodó, nagyonnagyratartó húdehaegyetemisták... de.. ez eg yképzés, ne fossuk már össz emagunkat tőle.

2023. dec. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:
100%

30: én havonta a többszörösét keresem annak mint amit te a büfészakos papíroddal valaha is látni fogsz egy összegben :))))

De jah neked a gyári munkás való, amennyi eszed van nem lep meg ha első mondatod után lelátják az értelmesebbek rólad, hogy max ürítésre vagy jó.

2023. dec. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 A kérdező kommentje:

39 - Hát igen, a bölcsészet éri a legtöbbet.

40 - Keresel, de nem találsz. Gondolom van egy hulladék bmw-d és egy vályog házad vagy az se.

2023. dec. 27. 14:43
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!