Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30-as szingli hölgyek, megbánt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-as szingli hölgyek, megbántátok hogy a 20-as éveitekben nem tettetek elég időt és energiát a társkeresésbe és most lényegesen alacsonyabb értékkel versenyeztek?

Figyelt kérdés
2023. dec. 3. 13:35
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
57%

16:

"mert szép karriert futottak be és kerestek egy csomó pénzt"


"Ezt egyszerűen senki nem gondolhatja komolyan hogy egy nő attól vonzóbb lesz mert menő melója van és keres egy csomó pénzt."


És ezeket hol olvastad?

Mert ebben a topicban ilyen nincs.

2023. dec. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
79%

Azt bántam meg, hogy a külsőmbe nem fektettem elég energiát, nagyon prűd volt a családi környezet, ez szempillaspirál meg némi szemfestékre azt mondták, hogy "kikent-kifent", na értitek. Ezt sajnálom, hogy nem kísérleteztem a külsőmmel, nem divatoztam, nem öltözködtem, minden az időjárásnak megfelelő, lehető legegyszerűbb, semleges ruhák. Zéró nőiesség. Most már hiába próbálkoznék ezzel, totál hülyén néznék ki, mert az évek rajtam is meglátszanak harminc pár évesen. A hamvasságomnak annyi. Azt nem bánom viszont, hogy nem voltam benne X mennyiségű rossz kapcsolatban, nem biztos, hogy építőek lettek volna, sok barátnőmet jóformán kiszipolyozták a férfiak a húszas éveikben, aztán ott voltak a nők 30 évesen, házasság meg gyerek nélkül, de azért ment az együttélősdi, papás-mamás 8-10 évig.

Most már én is kivontam magam a forgalomból, ahogy a 20-as. Nem gondolom azt, hogy egy férfi kegyéért is versengenem kéne, ha mást nem a húszas éveim megtanították, hogy nem szorulok rájuk. Ezzel nem őket ekézem, hanem tényleg csak azt láttam be, hogy megállom a helyem egyedül is.

2023. dec. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
86%

Jó lett volna ha huszon évesen megtalálom a párom, az lett volna az ideális, de nem így jött össze. Igaz a huszas éveim végét járom, de közelítek a harminc fele. Még mindig jobb hogy így alakult, mint hogy túl legyek egy váláson és 2 gyerek nemzésen, apa és férj nélkül, egy csomó vitával és abúzussal a hátunk mögöt...El is zavartam egy csomó ilyen alapanyagot az életemből. Az sem lenne jobb, ha valakivel együtt élnék mint két lakótárs, közösen fizetve a rezsit, azért hogy legyen karácsonykor akivel kipakoljam a közös képeket, holott a mindennaojainkat a társas magány övezné...

Kinézetre nem sokat változtam a 25 éves önmagamhoz képest. De valószínüleg lenne olyan ember itt, aki ezt keményen cáfolná, úgy hogy ebbe meg bele sem megye.

2023. dec. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
83%
Szerencsére a társkeresés nem verseny és a párkapcsolat nem létszükséglet. Ez most megint az a kérdés akar lenni ami lehúzza az önbizalmad, hogy a kérdező ezáltal jobban érezze magát, de nem jött össze. Nem vagyok értéktelenebb mint 10 éve.
2023. dec. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!