Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Harmincon túli szingli férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harmincon túli szingli férfiak, elsősorban miért szeretnétek komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés

2023. okt. 19. 13:35
A kérdező szavazást indított:
Kölcsönös szeretet miatt, szeretni és szeretve lenni.
Rendszeres szex miatt.
Társadalmi megítélés miatt, jobban elfogadnak mások ha komoly kapcsolatban vagyok.
Anyagiak miatt, ketten könnyebb lenne.
16 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Bocsi, én nő vagyok, viszont a 30 körüli férfiaknál azt tapasztaltam, hogy sokuk sürgetné a családalapítást (néha "mindegy kivel" alapon). Szerintem egyrészt a társadalmi megítélés miatt, másrészt, be akarják magukat biztosítani. Érdekes, mert férfiaknál is létező jelenség ez a ketyegő biológiai óra. Egy 35 éves ismim is kétségbeesetten ecsetelte, hogy hol kellene már tartania, párkapcsolati szempontból.
2023. okt. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
#1 Nincs semmi baj azzal, hogy nőként válaszoltál. :) Majdnem beírtam plusz választási lehetőségnek a családalapítást, de úgy gondoltam lehet belefér a társadalmi megítélés miatt kategóriába. De ha valaki kifejezetten erre gondol, nyugodtan leírhatja külön.
2023. okt. 19. 14:09
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Az egyesre szavazok. Illetve ami még nagyon hiányzik, hogy nem tudok úgy menni mindenfelé, mintha lenne párom. Szóval a közös kikapcsolódás, az élmények.


A társadalmi megítélésem egyáltalán nem érdekel. Csak magam felé kell elszámolnom. Nekem is megvan a véleményem a társadalomról.


Az anyagiak megint csak nem érdekelnek. Megvan mindenem, és nem okoz gondot fenntertani most sem.


A családalapítással én úgy vagyok, hogy szeretnék persze, de nem mindenáron, és ha nem lesz, akkor sem fogok a kardomba dőlni. Most 35 vagyok, 40 éves koromig adtam magamnak időt, ha addig nem lesz gyerekem, utána már semmiképp nem vállalok. Szóval még van 5 évem.


35/f

2023. okt. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Egyszerűen jó lenne egy társ és barát(nő)!

Megosztani valakivel az életet, és itt nem matematikailag értem elsősorban, aztán mivel nem lett családom, jó lenne, ha neki lenne egy vagy kettő, ha nincs, az sem gond, csak ne akarjon már, jaaa, és ne legyen macskája!

U.i.:...még vasalni is tudok. ;)

2023. okt. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szereti és szeretve lenni + dugni.
2023. okt. 20. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

1. Igaz, de különbség, hogy míg férfiaknál ez kb. 60%-ban racionális döntés, a másik 40% a társadalmi nyomás és az utolsó a biológiai óra, addig a nőknél a 60-70%-ot a biológiai óra adja, a maradék nagyobb része a társadalmi nyomás és valahol leghátul van a racionális döntés.

Tehát míg a férfiak nagyobb részt maguk döntenek arról, hogy akkor van itt az ideje, addig a nőknél a biológia eleve meghatározza. De amúgy ez szerintem tök jó, mert a cél ugyanaz.

2023. okt. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szeretnék gyereket, és jó lenne fel is nevelni, megélni hogy ember legyen belőle.
2023. nov. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sok minden számítana, a közös élmények, az, hogy valakivel el lehessen menni valahová kettesben, meg lehessen beszélni az élményeket, lehessen tervezni a jövőt, össze lehessen bújni csak úgy, és puszilgatni, simogatni egymást, lehessen kedveskedni valakinek, és igen, a szex is fontos lenne. Plusz a családalapítás. De mivel nem nagyon érdeklek senkit, és nincs is túl sok lehetőségem az ismerkedésre, így elég nehéz.
2023. nov. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
"Azért, mert szeretem a női testet!" (Pandacsöki Boborján)
2023. nov. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hogy a fehér árja vérvonalam ne haljon ki
jan. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!