Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30-as szingli hölgyek, megbánt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-as szingli hölgyek, megbántátok hogy a 20-as éveitekben nem tettetek elég időt és energiát a társkeresésbe és most lényegesen alacsonyabb értékkel versenyeztek?

Figyelt kérdés
2023. dec. 3. 13:35
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Én leadtam azóta 38 kilót, szóval ha már ilyen gusztustalanul érteket társítunk a felszínhez, most értékesebb vagyok.
2023. dec. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
7: De. Csakhogy jellemzően nem 15, hanem minimum 100 km szokott az lenni, hogy az ország másik végén élőket ne is említsem...
2023. dec. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
0%
Muszáj mindenkinek párt találni…
2023. dec. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
5-ös, köszönjük hogy ezt ilyen őszintén leírtad!
2023. dec. 3. 18:04
 15/24 anonim ***** válasza:
68%
Szerinted csak az őszinte, aki elbaszta az életét?
2023. dec. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

15-ös azok a 30+-os nők akik itt arról beszélnek hogy most sokkal jobb esélyekkel indulnak mert szép karriert futottak be és kerestek egy csomó pénzt, azok még önmaguknak is hazudnak.


Még akkor is hazudnak ha kérdeznek valamit, még a gondolataik is hazugságok.


Ezt egyszerűen senki nem gondolhatja komolyan hogy egy nő attól vonzóbb lesz mert menő melója van és keres egy csomó pénzt.

2023. dec. 3. 18:13
 17/24 anonim ***** válasza:
87%

De ha az a tapasztalatuk? Nem minden férfi csak a seggre megy, vannak minőségi férfiak, akiknek szintén fontos, hogy a párjuk okos és dolgos legyen. Illetve a pénz ad egyfajta önbizalmat/nyugalmat, ami szintén vonzó.


Én a fogyásomat írtam, még sem kaptam őszinteségért piros pontot, pedig nem kell mondogatni magamnak, hogy láthatatlan voltam dagadt 20 évesként, csinos 30-asként meg megnéznek.

2023. dec. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
33%
14: Tele is szórtak érte piros x-szel. De hogy minek kellett, mi értelme volt... Lepontoznak egy tapasztalatot a sok közül, b+. Csak mert nem illik bele az itt hangoztatott 30 fölött eljön a Kánaán, onnantól pedig évtizedről évtizedre egyre jobb a helyzet, 60 évesen is csodálatos szerelem várhat gondolatmenetbe.
2023. dec. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
86%

32 éves vagyok. Az értékem nem alacsonyabb, mert legalább nem vagyok olyan kis majom, mint huszonévesen. Viszont tény, hogy a legtöbb korombeli házas, vagy éppen házasodik, gyereke van, vagy babát várnak.


Gondolkoztam már ezen, hogy mi lett volna ha... Ha nem egy olyan emberre pazarlom a huszonéves koromat, akire nem kellett volna. Vagy ha nem vagyok olyan nyughatatlan, mert én élni akartam itt is, meg ott is, meg akkoriban nagyon kiakartam magam próbálni külföldön is. Hát mentem.

Az a helyzet, hogyha ezeket nem élem meg, akkor tuti biztosra veszem, hogy lenne bennem egy hiányérzet.

Ha a szülővárosomban kellene élnem ( most költöztem el onnan), akkor szintén nem élvezném a dolgokat, mert utáltam ott lenni.

Mostmár úgy érzem, hogy jó lenne egy társ. Csak akkor innen meg újból visszakanyarodunk oda, hogy a legtöbb korombeli már házas.


De hát ez van, azért még nem temetem el magam.:) Csak nehezebb lesz, és ez sajnos tény.

2023. dec. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Időt, energiát, mindent beletettem. Évekig reméltem, hogy majd mellettem megállapodik. Elhittem, hogy szeret, el akar venni és gyereket szeretne tőlem. Aztán kiderült, hogy átvert és meg is csalt. Most inkább örülök, hogy legalább gyerek nincs.

Nem akarok versenyezni, senkivel. Pont nem érdekel, hogy ki szerint vagyok alacsonyabb szinten pusztán a korom miatt. Egyszerűen ezerszer jobban érzem magam szingliként. Kinyílt a világ. Nem igazán látom értelmét, hogy megint elcsesszem az éveket egy férfi mellett, kitegyem a lelkem és körbeugráljam, hogy amíg én vasalom az ingeit és főzöm a vacsorát, gondozom a beteg édesanyját, addig ő hálából más combját markolássza.

Szerettem volna átélni, hogy milyen, ha valaki őszintén szeret. De erről ugye lekéstem, lefőtt a kávé, lejárt a szavatosságom, stb, stb. Olyan meg nem kell, aki csak beéri velem, miközben se külsőre se emberileg nem ér fel hozzám. Egyszerűen kivontam magam a társkeresésből.

2023. dec. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!