Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30-as szingli hölgyek, megbánt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-as szingli hölgyek, megbántátok hogy a 20-as éveitekben nem tettetek elég időt és energiát a társkeresésbe és most lényegesen alacsonyabb értékkel versenyeztek?

Figyelt kérdés
2023. dec. 3. 13:35
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
85%

Én fizikai fájdalmat érzek, ha nem tudok vagy nem értek valamit.

Ez ugye minden mást megelőz, a fájdalomcsillapítás.:)

Minden más csak azután jön késztetésben.

Én egy világvárosban lakom, itt nincsen hátránya az idősebbeknek.

Talán csak annyi, hogy 55 felett a férfiak tömegesen halnak, tehát 55 felett jóval kevesebb a férfi.

2023. dec. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
89%
Nem bántam meg. Ronda pocakos csóró lúzereket akkor is elutasítom ha 50 éves kiskutyás néni leszek.
2023. dec. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
91%
Pont eleget tettem.
2023. dec. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
89%
Gondolom egy olyan pasi kérdezi ezt, akinek nem a 20as sem a 30as éveiben nem volt köze nőkhöz.
2023. dec. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
44%

Én igen.

Bedőltem azoknak a jól hangzó tanácsoknak, hogy ne erőltessem, ne görcsöljek rá, majd jön magától, amikor nem is számítok rá, blablabla. Nem kellett volna.

A főiskoláról kikerülve gyakorlatilag megszűntek az offline ismerkedési lehetőségeim. Mivel az online megoldástól irtóztam (mondjuk még most is...), azt teljesen kizártam. Vártam, hogy valahol, valahogy csak az utamba sodorja az élet.

Óriási hiba volt! ÉVEK (nem 1, nem 2!) teltek el úgy, hogy nem is találkoztam senkivel, aki egyáltalán szóba jöhetett volna, a szó szoros értelmében nulla interakcióm volt potenciális jelöltekkel.

Végső elkeseredésemben tavaly nyáron, 31 évesen igenis elkezdtem erőltetni a netes társkeresést. Csakhogy ekkorra már kurvára elkéstem.

Én nem világvárosban lakom, itt ilyen korú férfiakból már csak az független, akivel van baj rendesen... Leszámítva a néha felbukkanó egy-két kivételt, de ők a huszonéves nőket célozzák meg, és elég komoly elvárásaik vannak. Van mire, nincs is ezzel semmi gond, de náluk így nyilván nem rúgok labdába. Az átlagos vagy enyhén átlag alatti réteg "elkelt", maradtak a problémás versenyzők, akiknél és a velük kialakítható kapcsolatnál tényleg jobb még egyedül is.

Ha pl. 5 évvel korábban rászánom magam, talán még lett volna esélyem. De a legfontosabb az lett volna, hogy ne vegyem be a szar kamudumát és igenis teljes erőbedobással nyomuljak középiskolában és főiskolán, mert vidéken nem ér rá ezzel az ember...

2023. dec. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
86%
Nem. Szerinted aki 20-as éveiben párba áll, az úgy is marad? A társkeresés pedig nem verseny.
2023. dec. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
66%

5: És nem jó neked egy olyan pár, aki nem ugyanabban a faluban lakik?:)))

Hanem mondjuk egy 15 km-re lévő városban?

2023. dec. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
84%

Jaj, ez csak most tűnt fel! XDXD

"és most lényegesen alacsonyabb értékkel versenyeztek?"


10 évvel idősebben már sokkal nagyobb az értéke az embernek.

Sokkal többet tudok, sokkal kiegyensúlyozottabb vagyok, sokkal nagyobb vagyonom van, sokkal több szabadidőm, stb.

2023. dec. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
78%
10 evvel kesobb semmim nincs , de 10 evvel ezelott jobban neztem ki legalabb.
2023. dec. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 Kitana. ***** válasza:
100%
Jobban nézek ki mint 10 éve és nem vagyok akkora debil sem, mint 10 éve, de nem versenyzek senkivel, most se teszek bele sok energiát, így is akadnak jelentkezők. Lehet lefordulni a székről minden kopaszodó, apatestű incelnek.
2023. dec. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!