Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

32 éves nő folyamatosan leírja a jelentkező férfiakat. Elég sok rövidebb kapcsolata volt, sokat dolgozik stb. Legutóbb én voltam a soron. Miért teszi ezt? Nincs olyan érzése hogy kifut az időből 32 évesen?

Figyelt kérdés
Érdekelne minden meglátás, nyilván nekem rosszul esik hogy leírt 1 randi után pedig állítólag jól érezte magát velem, tetszettem de mondta hogy "túlságosan különbözünk". Mondjuk szerintem én megőrülnék ha az alteregóm lenne a párom. És nem úgy különböztünk hogy belső értékrendek szerint csak a mentalitás, a habitus. De ez amúgy is mindig ott van két ember között szóval ezzel sokat nem tudok mit kezdeni.

2023. nov. 14. 07:15
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
76%

Ilyenkor az ember keresi a miérteket... De igazából tökmindegy. Lehet, mondtál valamit, ami akkor azt hitted, vicces és ő is nevetett, de elborzadt, vagy észrevette, hogy piszkos a körmöd alatt. Sokszor olyan apróságok adják meg valakiről az összképet. Mindenesetre nem jöttél be neki, nem tudja veled elképzelni az életét. Olyannal meg minek akarnál együtt lenni, aki nem értékel, nem tud szeretni.

Mások akarta nem a tiéd, ezt el kell fogadnod. Az érzelmeket meg egyébként sem lehet észérvekkel meg követelőzéssel kierőszakolni. Koncentrálj a következőre.

2023. nov. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:

10-es: dettó ugyanez vagyok én is, lehet van azért némi sztereotípia ami mögött van igazság bár a nők folyton hangoztatják hogy ne általánosítsunk de mégis vannak azért pontok.


Nekem is ez van, szóval a NEM-et egyértelműen tudom, azt nem kell túlgondolni, érzem, tudom, sejtem, vágom.

Viszont az igen az nálam bonyolultabb én nem fogok valakit se pozitívan megítélni csak mert gyönyörű, se negatívan csak mert mondott valami furát. Meg kell ismerni mit miért mond. Nyilván ha tetszik külsőre és tetszik amiket mond és emellett vannak dolgok amik nem tetszenek benne, az még simán az igen kategória.

Na itt térnek el a nők a férfiaktól. A nők, ha valami nem stimmel akkor rögtön a NEM-be tesznek. Agyalnak rajta persze mint most akiről írtam is, de mégis, az a könnyű út és tudjuk a könnyű út a jó, és később jön majd a mesebeli herceg amikor 39 évesek lesznek.


Olyanba egy nő racionálisan nem gondol bele hogy később változik nem csak a pasi de ő maga is, csak a mának élnek és ez nem mindig jó.


Nyilván ha nem találjuk egymást vonzónak akkor nincs miről beszélni de nem ez szokott lenni csak a tipikus "nem egymást keressük".


Igen mondani szoktam az introvertáltat de ezt is most már árnyalni fogom, sőt fel se hozom hiszen járok társkereső rendezvényekre és rájövök hogy sokkal inkább a trendi kifejezés illik rám hogy 'ambivertált'. Egyszerűen nagyobb társaságokban nem harsánykodok, ennyi. Ez nem introvertált, ez szelektíven szociális. Minek álljak le mindenkivel és minek jópofáskodjak mindenkivel, van aki ezzel nem tud mit kezdeni mert nekik mindenkivel jóban kell lenni.


Ő is, bár jól esett hogy telefonon és kedvesen utasított el, és ő hívott és blabla, de mégis ez csak és kizárólag őróla szólt. Hogy az ő lelke most megnyugodhatott mert 'korrekt' volt. Nem volt az. Volt egy szimpátia, 2 órán át nem beszélgettünk volna különben élőben ( szerintem ez már túl van az udvariassági mutatón ), aztán hozott egy döntést hogy nem és kész. És aztán lesz majd valaki ( borítékolható hiszen róluk mesélt többször ) akinek adott esélyt és aztán mindig rosszul sült el. Na ez róla vajon mit mondd el? Nem kellene talán változtatni azokon akikkel ismerkedünk?


Itt komoly dolgok vannak a háttérben de nem fogom elemezni, ahogy fentebb is írták valószínűleg legbelül nagyon nem akar ő semmit és tudta/érezte hogy én nyitott lennék egy kapcsolatra később, de az veszélyes terep, legalábbis most 32 évesen ( röhejes ezt leírni ) ő így érzi. Aztán 35 körül amikor már jönnek a 45 éves elvált apukák lehet visszatekint és azt mondja hogy "mi is volt a baj azzal a 37 éves sráccal?" "semmi?"...


Szóval a női szelekcióval vannak zűrök rendesen.

2023. nov. 14. 10:07
 13/34 anonim ***** válasza:
80%
De most ezen miert hisztizel? A rossz valasztas az pont annak koszonheto, hogy nem figyel elegge a red flagekre. Ne gondold, hogy te lettel volna a tuti szamara. A szodaval elmegy kategoria voltal, erre meg nemet kell mondani es kesz.
2023. nov. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
72%

Bakker, mit vinnyogsz ezen, egyszer randiztatok! Úgy adtad elő, mintha legalább egy egyéves kapcsolatot kukázott volna hirtelen felindulásból :)

Csak azért kellett volna rádfanyalodnia, mert kifut lassan az időből? Az a baj, hogy ez rád nézve szánalmas inkább, te tényleg úgy akarsz párt, hogy az azért éri be veled, mert már ideje lenne megállapodnia?

2023. nov. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:

13-as 14-es azért vicces hogy mennyire rögtön leszóljátok az egyik felet aki ismerkedni akar a másikat meg fölé helyezitek.


Én csak a nők választási mechanikáját nem értem ugyanis ők azok akik többségében panaszkodnak hogy mennyire nem találnak megfelelő embert.


Aki ennyire nem tartja magát sokra mint 13-as és 14-es az lehet elfogadja a logikájukat de aki magát rendes, normális, igényes társnak tartja az megkérdőjelezi az ő választásaikat.


Ismétlem ezek az ő szavai voltak az előző "kapcsolatairól" hogy miket mesélt. Nem tudom miért hozott olyan példákat amilyeneket de még lehet ti is forgatnátok a szemeteket.


Szóval nem kell rögtön lehordani valakit én se tettem. Kicsit megérteni megpróbáltam de nem nagyon lehet.

2023. nov. 14. 11:35
 16/34 anonim ***** válasza:
75%

Először is, teljesen mindegy, hogy te normális, rendes, igényes társnak tartod magad, bárkinek megvan a joga ahhoz, hogy ő meg ne tartson téged annak.

De itt még nem is erről van szó. Köteles vagy szó nélkül elfogadni.

Az, hogy túl különbözőek vagytok, vszeg csak egy polkorrekt elutasító duma, mert ha a valóságot mondaná (ami az, hogy semmit nem mozgatsz meg benne, nem vonzódik hozzád eléggé vagy külsőre, vagy belsőre, vagy mindkettő, valóban csak a "szódával elmegy" kategória vagy, vagy esetleg valami orbitális red flag-et tapasztalt nálad, amiről neked fogalmad nincs), akkor félő, hogy nekiállnál kötekedni, besértődni. Ha te úgy gondolod, hogy sose csinálnál ilyet, akkor meg azt vedd tudomásul, hogy nagyon sokan igen, és egy idő után megunja már az ember és inkább elővigyázatos lesz, próbál udvarias lenni.

De még ha a valódi okot mondta, akkor sincs semmi jogod belekötni, magyarázni, kidumálni, semmivel nem vagy te több, hogy megmondd másnak, hogy nem jól gondolja, az csak az ő dolga, hogy mennyire akar saját magához hasonló partnert. Egyéni ízlés dolga. Valaki szerint az ellentétek vonzzák egymást, valaki a lelki ikertestvérét keresi, valaki meg pont 1-2 megfelelő dologban eltérő partnert akar. Ha ebbe belekötsz, az csak azt mutatja, hogy felsőbbrendűnek képzeled magad, ráadásul indokolatlanul.


Totál feleslegesen írsz litániákat. Ha alapból csak ezt az egy nőt elemezgetnéd, akkor is szemforgatós kategória a kérdésed a fentebb leírt okok miatt, de azzal, hogy már áttértél arra, hogy általánosságban mennyire nincs rendben a nők szelekciója, mennyire nem érted te a nők "választási mechanikáját", normálisabb embernél végképp elásod magad, komolyságát veszíti az egész kérdésed.


Az, hogy ez a nő nem talál megfelelő partnert, egyedül az ő magánügye, és az ő dolga, hogyan oldja vagy nem oldja meg.

Személy szerint én biztos vagyok benne, hogy nem abban rejlene a megoldás, hogy veled összejön, de ez csak egy vélemény. :)


Ja, és de igen, korrekt volt. Egyenesen megmondta, hogy nem akar semmit, felhívott, tisztán közölte. Ennél korrektebb módon nem lehet elutasítani senkit.

2023. nov. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
16: nyugi még csak kedd van
2023. nov. 14. 12:46
 18/34 anonim ***** válasza:
55%

Te kezdted el a női nem egészét egy kalap alá venni, aztán meglepődsz, ha felháborodnak. Nincs ilyen, hogy mind ilyenek a nők, meg mind olyanok a férfiak. Egyének vannak, saját szempontokkal, saját döntéssel, saját tapasztalatokkal, vérmérséklettel, mintákkal, kisebb-nagyobb önismerettel... stb. Magaddal kompatibiliset nehéz találni, de hát pont ezért, mert sokfélék vagyunk. És van, akinek elég ha van, akivel egész életében drámásan marhatják egymást, más meg a 100%-os nyugodalmas harmóniát kergeti, és biztos akad, aki érzelem- és/vagy felelősségmentes érdekkapcsolatot köt és olyan is, aki inkább egyedül marad. És még ezer verzió és árnyalat, mindkét nemnél.

Az a marhára éretlen személyiség, aki rá akarja erőszakolni a másikra az akaratát és nem fogadja el, hogy az egy másik ember és joga van más szempontokhoz, amik alapján neki is igaza van, sőt joga van saját hibákat is elkövetni, egyszerűen mert ez az ő élete, teste-lelke, ideje. Tiszteletben kell ezt tartani és kész.

2023. nov. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:

18as: ne haragudj de én csak ide írtam ki a kérdést. A hölgy felhívott este stb, én egy megjegyzést nem tettem. Elköszönt, elköszöntem tőle. Semmi elvárás, számonkérés, faggatózás.


De kíváncsi lehet akkoris az ember pláne ha mesélt elég sokat a dolgairól.

Meg nyilván ha valaki megtetszik az embernek akkor igenis picit keresi a miérteket. Ez emberi természet. Tudom felesleges, 1-2 nap múlva már a nevére nem fogok emlékezni. Megérintett, és most pedig elengedtem.


De nyilván minden egyes találkozásból, "kudarcól" érdemes levonni a konzekvenciát.


Ő is amiket mesélt elmúlt kapcsolatai hát csak úgy hüledeztem, de mondom mivel olyan kijelentéseket tett az ismerkedéskor ( 2 órás telefon, aztán 2 órás randi ), pont ennek kapcsán alakult ki bennem a kérdés hogy akkor ez most így hogy.


De ahogy írtad joga van hozzá és egy büdös szót nem szóltam. Írt nekem majd felhívott , én felvettem , nem nyomtam ki, meghallgattam röviden a mondandóját és kész.


De tény hogy rengeteg nő csinálja ezt és nem kezd el komolyabban ismerkedni, vagy ha igen akkor meg utána olyanokkal akikkel nem tudom mindenféle negatív éri. Ez egy érdekes tendencia, órákat lehetne róla írni. Sok kérdést felvet mégis hogy "miért választanak kvázi rosszul"...


És végezetül én sose erőszakoltam magam őrá. Ő írt, ő keresett én reciprokáltam és persze néha én is kerestem és terveztem a hétvégére megbeszélt 2. randevút amiből semmi se lett.

2023. nov. 14. 13:52
 20/34 anonim ***** válasza:
80%
Nem tetszel neki eléggé, ennyi az egész.
2023. nov. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!