Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

32 éves nő folyamatosan leírja a jelentkező férfiakat. Elég sok rövidebb kapcsolata volt, sokat dolgozik stb. Legutóbb én voltam a soron. Miért teszi ezt? Nincs olyan érzése hogy kifut az időből 32 évesen?

Figyelt kérdés
Érdekelne minden meglátás, nyilván nekem rosszul esik hogy leírt 1 randi után pedig állítólag jól érezte magát velem, tetszettem de mondta hogy "túlságosan különbözünk". Mondjuk szerintem én megőrülnék ha az alteregóm lenne a párom. És nem úgy különböztünk hogy belső értékrendek szerint csak a mentalitás, a habitus. De ez amúgy is mindig ott van két ember között szóval ezzel sokat nem tudok mit kezdeni.

2023. nov. 14. 07:15
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%

Lehetne most oldalakat írni ide, példákkal és hosszasan levezetett bizonyításokkal, hogy miért utasított el a nő, de a lényeg akkor is az marad, hogy nemet mondott.

Őszintén szólva, nem is értem, hogy ezek után miért akarod a helyzetet elemezgetni, hidd el, hiába mész oda hozzá egy excel-táblázattal, hogy "látod, itt van, ezért és ezért meg ezért nem kellett volna elutasítanod" - csak kiröhögne és elzavarna.

Keress egy másik nőt, akivel hasonlóbb a mentalitásotok.

2023. nov. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Milyen időből? Ha nem tervez családot, gyereket akkor mindegy mikor talál megfelelő párt. Én is 32 vagyok és sokáig nem találtam olyan férfit aki megfelelő lenne nekem. Az alteregomat biztos nem kerestem soha, nálam más szempontok döntöttek. Ha nek gondot okoz ez a fajta különbözőség, azzal nem tudsz mit kezdeni sajnos.
2023. nov. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:

De tervez, eléggé finoman de utalt rá. A nővére most lett anya és azért látszott rajta hogy a 32-nél érzi ő is hogy pár éven belül meg kellene állapodni ha van ilyen terve.


Elfogadtam, magamhoz képest simán az elutasítást, persze szomorú lettem nagyon, de aranyos volt mert telefonon tette nem írásban és nem személyeskedett semmi.


Viszont azt a gondolkodásmódot a nőknél nem értem hogy miért jó ha tényleg full ugyanolyanok. Ez a két dudás egy csárdában esete. Mindenesetre van ez az 1etlenegy mondat amit az ember nem szeret hallani: TUDOM hogy nem működne és konfliktusok lennének.


Miért tudja ezeket mindenki ennyire előre 1 találkozóból ? Tényleg mindenki ennyire jó emberismerő lenne?


Aztán összejönnek valakivel és 2-3 hónapos "kapcsolatokról" számolnak be. Ott ez a "tudás" ez hol volt?


Oké tudom bennem van a sértettség most még de tényleg érdekelne a női gondolkodás ennek kapcsán.

2023. nov. 14. 07:48
 4/34 anonim ***** válasza:
10%

Valószínű olyan észlény nő, aki valami speciális faszira bukik, csak ezt épp elfelejti közölni az érintettekkel...

Én is találkoztam ilyen nővel, mindenkit lepattintott, aztán végül összejött valami béna, 160 centis fotóssal, akitől kipottyant egy gyerek.

Ja, és folyton hangoztatta, ő nem egy nagy szám, kár érte bánkódni.

Hát utólag belegondolva, agyilag tényleg meg volt borulva kissé.

2023. nov. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

Nyilván sose hallok felőle többet de az ember mindig kíváncsi ilyenkor hogy ki lesz végül a befutó, mert nem beképzeltségből de tényleg tetszettünk egymásnak, ez azért megvolt. A hangoztatott különbözőségek ellenére is.


De valóban az hogy azt írom egy nőnek érdemes 30-32 körül megállapodnia szerintem ördögtől való kijelentés.

Egy férfinak is amúgy hozzáteszem, talán ott picit megengedőbb leszek és azt mondom 30-35 között megállapodnia.



Persze meg lehet állapodni 35-40 között is de az már egy más típusú kapcsolat lesz és más típusú jövőbeli perspektívákkal. "Fiatalabbként" még lehet együtt fejlődni, alakulni, tervezni, de később tokosodik az ember, iszonyatosan, szóval azért is sajnálom hogy ez nem jött össze pedig már terveztem nagyon a 2. randit de ez az én hülyeségem, többet láttam bele.


Most valószínűleg futószalagon jön majd 10-15 másik férfi aztán a bőség zavara miatt ki tudja melyik mellett teszi le a voksát.


Volt még 1 mondata ami nagyon szimpatikus volt, ami igazából kérdés volt: vajon adunk e elég időt a másik megismerésére?

Utólag visszagondolva ezzel már előre jelezte hogy ő nem szokott adni és továbbra sem tervez. Hiszen bár volt szimpátia és benne volt a levegőben a 2. randi mégis úgy gondolta hogy zárjuk rövidre inkább.


Sajnos ez megy, nagyon hamar leírjuk egymást a felek.

2023. nov. 14. 07:58
 6/34 anonim ***** válasza:
43%

Ez a "kifut az időből" ez csak a te fejedben van, valójában ő nem akar senkit és semmit, se családot se kutyát se macskát.

Amúgy egy kis butácska karrierpunci lehet, nem is értem te is miért nem keresel egy normális melegszívű nőies nőt, nem ilyen karrierhajhász férfigyűlölőkkel vesződni...atyaég.

Hagyd a picsbe ezt a kvát.

2023. nov. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

6-os: valszeg igazad lehet.


Amúgy meg hagyom de tegnap este utasított el telefonon ( mondta le a 2. randit ), szóval még ma eszembe jutott.


Nyilván holnap-holnapután már nem fog.

2023. nov. 14. 08:14
 8/34 anonim ***** válasza:
82%
Nem alteregót keres, viszont a különböző mentalitás és habitus nagyon sok konfliktushoz vezet általában, nagyon nem jó ötlet ellentétes emberrel összejönni. Ez a "ellentétek vonzzák egymást" egy nagy hazugság. Egy olyan embernek, aki korán kel és korán fekszik, mindig problémja lesz egy olyannal, aki későn kel és hajnalig fent van. Ez csak egy példa, de számos dolgot fel lehetne sorolni még. Alapvetően szükséges a hasonló mentalitás, gondolkodásmód és habitus. Nem kell egymás klónjainak lenni, de csak így lehet olyan életet élni, ahol a kompromisszum kötés nem jár egyik fél részéről se állandó teherrel.
2023. nov. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

8-as szerintem mindkét verzió rossz. Amúgy vicces a példa amit hoztál, mert ő is korán kelt és én is, ő is reggel járt edzeni meg én is. De nyilván értem hogy mire gondolsz.


Az ellentétek vonzzák egymást nem kell, de a nő meg a férfi mindig más lesz alapból ellentétek.


Amúgy ami szerintem fontos az a hasonló jövőkép. Attól még hogy a nő kicsit extrovertáltabb a férfi meg introvertáltabb még működhet a dolog, erre is ezernyi példa van. Az elfogadás a kulcs.

Nyilván szuper ha mindenben ugyanolyan a két fél de:

1) Ilyen nincs

2) Mivel ugyanolyanok ezáltal ugyanúgy lesznek súrlódások hiszen megy egyfajta kakaskodás egymás között hogy kinek is van éppen igaza hiszen mindketten szakemberek a területükön.


Szóval szerintem ez ennél összetettebb kérdés.


Az meg hogy nem lát senki tovább csak 1-2 hónapra is eléggé tipikus jelenség. Egy pár, ha oda vannak egymásért, változnak, és nem a másikért, maguk miatt. Egyszerű példa de lehet 1-2 év múlva már nem csajos esték lesznek előtérben ( pedig odáig volt értük ), hanem szívesebben lesz kettesben. De rengeteg ilyen van még.


Persze a papírforma szerint nekem is egy visszafogottabb nő lenne jó, és akkor együtt lennénk visszafogottak. Értem ezt a logikát is.


De valahogy szerintem 30 felett alapból nem fog egy nő olyan pasit találni aki olyan mint ő, ha meg igen akkor ott ugyanúgy lesz kompromisszumkötés.


Szóval ez egy érdekes téma, lehet rajta agyalni bőven, meg persze ez alapján szépen tizesével kiszűrni minden amúgy teljesen szimpatikus jelentkezőt, keresve a TÖKÉLETEST :).

2023. nov. 14. 08:25
 10/34 anonim ***** válasza:
83%
Ez ugy mukodik nalam ferfikent, hogy a nemet gyorsabban meg tudom mondani, mint az igent. Volt valami, ami miatt nala mar az elso randin jott a nem. Ez nem feltetlenul hiba, tehat nem rontottal el semmit, csak egyszeruen egyeni preferencia. Ha mar tul vagy a 4.-5. randin, akkor mar az igen fog jonni. Latom introkent hivatkozol magadra. Ott kulonosen vigyazni kell arra, hogy ne megalkuvo, elturo kepet mutass magadrol. Ez mar egy sima beszelgetes alatt is kijon, anelkul, hogy eszrevenned. Magabiztossag nelkul nem sok eselyed lesz.
2023. nov. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!