Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

32 éves nő folyamatosan leírja a jelentkező férfiakat. Elég sok rövidebb kapcsolata volt, sokat dolgozik stb. Legutóbb én voltam a soron. Miért teszi ezt? Nincs olyan érzése hogy kifut az időből 32 évesen?

Figyelt kérdés
Érdekelne minden meglátás, nyilván nekem rosszul esik hogy leírt 1 randi után pedig állítólag jól érezte magát velem, tetszettem de mondta hogy "túlságosan különbözünk". Mondjuk szerintem én megőrülnék ha az alteregóm lenne a párom. És nem úgy különböztünk hogy belső értékrendek szerint csak a mentalitás, a habitus. De ez amúgy is mindig ott van két ember között szóval ezzel sokat nem tudok mit kezdeni.

2023. nov. 14. 07:15
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
20-as így van, ő pedig azoknak nem tetszik akiket szeretne magának :).
2023. nov. 14. 14:17
 22/34 anonim ***** válasza:
65%
Legyen ez az egyetlen örömöd az életedben.
2023. nov. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
83%
A kérdező kommentekre adott válaszait látva megértem, hogy a hölgy, akivel randizott elutasította.
2023. nov. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
76%
Nézzük fordítva: Most csak azért jöjjön össze pont veled, mert "kifut az időből"? Ha kifut az időből miért ne keressen magának valót?
2023. nov. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
80%

Én kezdem sajnálni a nőket és nem igazán értem a kérdező vergődését.


A csaj a lehető legkorrektebb módon megmondta, hogy nincs tovább. Nem húzta az időt, nem bántott meg senkit. Egyszerűen ilyen az élet, nem lehetünk mindenkinek szimpatikusak.


Ellenben a kérdező csak erősködik, meg osztja az észt és szemmel láthatóan szidja a nőket mert "a nők" a gonoszak és véletlenül sem vele van a gond.

2023. nov. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
80%

Amúgy majd én leszek a "gonosz feminista nő" férfiként is, de kezdem érteni, miért terjedt el a Ghosting.


Hiszen mondhat ez ember bármit, akkor is kifogja a kérdezőhöz hasonlóakat akik rá fogják zúdítani az eltorzult világnézetükből eredő frusztrációjukat.


Tökre megértem, ha ezzel egy idő után nem akarnak bajlódni a nők és inkább csak lelépnek.

2023. nov. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
70%

Én bárkivel el tudok beszélgetni és bárkivel jól tudom magam érezni a beszélgetés erejéig. Akár hugyos Jóskával is a helyi kocsmában.


De ennyi, eldumálok vele életemben egyszer, aztán megyek tovább dolgomra. Soha többet nem fogok rá gondolni, nem fogok nosztalgiázni, nem fogom keresni a társaságát, nem fogom azt gondolni, hogy bárcsak hugyos Jóska lenne a legjobb barátom, nem hívom meg magamhoz, nem szervezünk közös programot.


És pont így vagyok az emberek 99%-val, pedig nem vagyok antiszociális. És pont ilyen az ismerkedés, párkeresés is. Attól, hogy nekünk szimpatikus egy illető, attól még az ő szemszögéből tartozhatunk abba a 99%-ba.

2023. nov. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
76%

"Olyanba egy nő racionálisan nem gondol bele hogy később változik nem csak a pasi de ő maga is, csak a mának élnek és ez nem mindig jó."


Ez konkrétan hülyeség.


Pont a nőkre jellemző az, hogy komplexen, hosszútávon gondolkodnak. Nem a mában élnek, hanem első találkozásnál is simán végiggondolják nem tudatosan, hogy vajon milyen életük lenne az adott illetővel.


A mindenki változik megint hülyeség. Persze változol, de az alapvető lényed, éned nem fog változni. Ha az nem szimpatikus, akkor miért kellene erőlködni? Ráadásul akkor meg idővel jönne a meg akar változtatni probléma.


Ráadásul eleve nem szerencsés olyan mellett kitartani akinél már az elején látod, hogy nem működik a dolog.


"Nyilván ha nem találjuk egymást vonzónak akkor nincs miről beszélni de nem ez szokott lenni csak a tipikus "nem egymást keressük"."


A kettő ugyanazt jelenti. Nem talál téged kellően vonzónak ahhoz, hogy veled folytassa tovább az ismerkedést. De ez megint csak felesleges mutogatás. Ha azzal jönne, hogy nem vagy vonzó akkor most azért sírnál itt.


"sokkal inkább a trendi kifejezés illik rám hogy ambivertált"


Kezdetnek mi lenne, ha simán csak normálisan viselkednél ahelyett, hogy mindenféle jelzőkkel illeted magad és első randin rázúdítod mindenkire az embergyűlöleted?


"ő hívott és blabla, de mégis ez csak és kizárólag őróla szólt"


Nézzük fordítva. Számodra is minden csak rólad szól. Te sem az ő boldogságát nézed, hanem a saját vágyaidat. Ez az ember alap beállítása.


"megnyugodhatott mert 'korrekt' volt. Nem volt az"ú


De az volt, az, hogy te ezen vergődsz csak téged minősít.


"Volt egy szimpátia, 2 órán át nem beszélgettünk volna különben élőben"


Ezek csak a te fejedben létező dolgok. Normális férfi ezt elengedi és nem vergődik rajta.


"Nem kellene talán változtatni azokon akikkel ismerkedünk?"


Most ha azt mondom, változtasson, és ne ismerkedjen hozzád hasonlóakkal, akkor megsértődsz? Hiszen változtatni kell...


"Itt komoly dolgok vannak a háttérben de nem fogom elemezni, ahogy fentebb is írták valószínűleg legbelül nagyon nem akar ő semmit és tudta/érezte hogy én nyitott lennék egy kapcsolatra később, de az veszélyes terep, legalábbis most 32 évesen ( röhejes ezt leírni ) ő így érzi."


Nincs itt semmi komoly dolog. Vergődhetsz ezen akármennyit, egyetlen dolog számít. VELED nem akar semmit, VELED nem akar kapcsolatot. De ezt nyíltan meg is mondta. Ettől még idővel meg fogja találni a párját, aki nem te leszel.


"Aztán 35 körül amikor már jönnek a 45 éves elvált apukák lehet visszatekint és azt mondja hogy "mi is volt a baj azzal a 37 éves sráccal?" "semmi?"..."


:D:D:D Nem barátom. Nem fogja ezt mondani. Emlékezni sem fog rád. Egyetlen egy randitok volt, ami után le is pattintott. Ámíthatod magad, de soha nem te leszel az etalon számára. Lehet lesz férfi akire szívesen gondol vissza. Nem te leszel az. Ezt nem bántásként írom, csak mint tényt.


OFF: 37 évesen neked felnőtt férfinak kellene lenned, ehhez képest a szociális készségeid egy óvodás szintjén mozognak. Az ilyen hisztizést mások kinövik a tinikor alatt és nem ragadnak bele felnőtt korukra.


"Szóval a női szelekcióval vannak zűrök rendesen."


Igen, nyilván a női szelekció tehet róla, és véletlenül sem egy 37 éves felnőtt férfival van gond... :D

2023. nov. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:

28-as azért remélem te is érzed hogy kissé egyoldalúan látod a dolgokat és kb. minden egyes szavamba belekötsz. Lehet nem értesz velem egyet, ezt aláírom, vettem, vágom, oké. De az is kissé beszédes hogy végigelemezted amiket írtam és mindegyiket szanaszét szedted. Most neked ettől jobb? Most akkor csak 1 igazság létezik?

Elgondolkoztattál és több pontban igazat adok neked, jól látod. Valóban nekem is van hova fejlődnöm és valóban volt 2-3 pont ahol a sértettség beszélt belőlem mert tényleg korrekt volt a nő.

De az hogy te engem ennyire agyonszapulsz, őt meg ismeretlenül ( mert ő még csak posztot se írt ) meg a piedesztálra emeled, szerintem ez se jó. Miért kell ennyire egy oldalra állni ? Mitől jó érzés ez? Tedd meg nyilván szíved joga, de kissé akkoris kilóg a lóláb.


Mondok egy példát: voltam egy társkereső rendezvényen ( lehet röhögni ), na és ott volt egy pasi és nagyon kellemetlenül viselkedett, ezt utána két nő is jelezte írásban a szervezőknek de én is megemlítettem ( nem tudva arról hogy ők is szóltak róla ). Aztán amikor visszaírt a szervező erről hogy szívesen várják a konstruktív tanácsokat mert voltak nők is akik ezt jelezték akkor máris más szemszögből kezdtem nézni a dolgot. És nem férfiúi-testvériségből hanem egyszerűen amikor valakit többen támadnak akkor én mindig elgondolkozok, hogy vajon tényleg ennyire fekete és fehér a világ? És meg is írtam neki hogy azért újragondolva a helyzetet bár kellemetlenebb volt nyilván meg harsányabb de nem gondolom volna hogy túl ment volna bármilyen határon és lehet csak ő így leplezte a zavarát, mégiscsak egy társkereső rendezvényről van szó ahol még a sok extrovertált is tud feszengeni így vagy úgy.


27-es: ezt viszont elviszem magammal és köszönöm. Valóban ő ez a típus, a munkája is ilyen ahogy mesélte, én is csak 'Húgyos Jóska' lehetettem. De ezt akkor sem gondolom hogy valaki 2 óráig telefonál, majd 2 óráig randizik valakivel, előtte pedig folyamatosan ír és reagál akkor ha 0 érdeklődés lenne tehát azért ezt hadd tartsam meg magamnak hogy érdeklődött irántam tetszettem neki valamiért aztán élőben mégsem ( annyira ) és offolt, és ennyi a történet. De az a véglet hogy én voltam a legrosszabb azt meghagyom a gyakoris-fórumozóknak, hogy kárörvendjenek, ha ettől nekik jobb?


26: én abszolút azt írtam hogy korrekt volt hogy telefonon utasított el, nem volt semmi probléma. De előtte nyilván voltak olyan kijelentései stb ami miatt fura volt a szituáció. Én sosem támadtam őt semmivel, és rengeteg férfi kezd el faggatózni a miértek miatt, én egyszerűen kiírtam itt mint téma, talán ez még belefér, főleg mivel anonim. Ha valaki nagyon megtetszik szerintem az teljesen természetes hogy néhány napig még gondolunk rá.

2023. nov. 15. 05:52
 30/34 anonim ***** válasza:
70%
Nem kicsit bekepzelt vagy kerdezo. Az, hogy randira ment veled, az kb annyit jelent, hogy telefonon keresztul ugu itelte meg, hogy jo esellyel nem vagy az emberevo kannibalok egyike. Tehat rohadtul annak szolt a randi, hogy mar elore szerelembe esett irantad, meg a szimpatiat is megkerdojeleznem, egyszuen nem voltal olyan mertekig kreten, mint ahogy itt eloadtad magad. A multkor meg Balazskanak is volt randika, gondolhatod, hogy ezzel mekkora lecet ugrottal meg. Az, hogy megse lett belole semmi, az pont ennyit jelent. Latatlanban tudtad hozni a semleges, vagy enyhen pozitiv benyomast, amit eloben vagy nem tudtal megismetelni, vagy nem tudtad elerni azt a szintet, hogy barmi komolyabbat el tudjon kepzelni veled. Azt se birod felfogni (elvileg) felnott 37 eves ferfikent, hogy kismillio valid indoka lehet, amiert kioffolt. Miert ne utasithatna vissza azert, mert van rajtad tetovalas? Vagy mert szemuveges vagy? Mert kutyad van o pedig macskas? Szamtalan egyeni preferenciaja lehet, amit nem fog az orrodra kotni. Hiaba gondolod, hogy oszinteseg ezt "megkovetelne", masoknak ez a keretlen oszinteseg a bunkosag definicoja. Akkor is, ha te ezt direkt kered. Tehat hiaba gondolod magad fonyeremenynek, mert nem vered a noket, rendezett az anyavi helyzeted es nem szarsz a nappali kozepere, ennyi nem lesz eleg ahhoz, hogy becsajozz. Akkor sem, ha szerinted o mar radszorulo lenne. Szerinte meg rohadtul nincs rad szorulva, inkabb keres tovabb. A megalkuvas ott kezdodik, amit te javasolsz. Lehet latta is benned ezt a megalkuvasra hajazo attitudot. Ferfi vagyok, szoval a kiskartyad, amit a valaszra ki akartal jatszani, nem fog mukodni. De ha igy adod magad elo egy nonek, akkor ne csodalkozz, ha lepattint. Hiaba gondolod azt, hogy ezt te tokeletesen tudod leplezni, nyilvan se ott es se itt nem sikerult. A cilag azt igazolta vissza, hogy egualtalan nem erted a vilag mukodeset. Se az adott noet, se az itt kapott reakciokat. Ujra kene kalibralnod magad, ha nem akarsz a kognitiv disszonanciadban ragadni. Vagy folytathatod ugyanezt is, de csak egy bolond gondolja azt, hogy valtoztatas nelkul, mindig ugyanazt megprobalva, majd mas eredmenyre jutsz. 37 evesen mar jival erettebbnek kene lenned. Ez egy tini erettsegi szintje, amit itt lemuveltel.
2023. nov. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!