Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

32 éves nő folyamatosan leírja a jelentkező férfiakat. Elég sok rövidebb kapcsolata volt, sokat dolgozik stb. Legutóbb én voltam a soron. Miért teszi ezt? Nincs olyan érzése hogy kifut az időből 32 évesen?

Figyelt kérdés
Érdekelne minden meglátás, nyilván nekem rosszul esik hogy leírt 1 randi után pedig állítólag jól érezte magát velem, tetszettem de mondta hogy "túlságosan különbözünk". Mondjuk szerintem én megőrülnék ha az alteregóm lenne a párom. És nem úgy különböztünk hogy belső értékrendek szerint csak a mentalitás, a habitus. De ez amúgy is mindig ott van két ember között szóval ezzel sokat nem tudok mit kezdeni.

2023. nov. 14. 07:15
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
30-as: látom sikerült kiismerned és mindent IS megtudni rólam pár mondat után. Egy géniusz vagy, nem vitás :).
2023. nov. 15. 16:07
 32/34 anonim ***** válasza:
44%
A stilus sok mindent elarul. Mit gondolsz miert szopsz annyit?
2023. nov. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
71%

"28-as azért remélem te is érzed hogy kissé egyoldalúan látod a dolgokat és kb. minden egyes szavamba belekötsz."


Igen, nyilván én látom egyoldalúan a dolgokat és nem te aki egyoldalúan leírtad a nyűgödet :D


"De az is kissé beszédes hogy végigelemezted amiket írtam és mindegyiket szanaszét szedted. Most neked ettől jobb? Most akkor csak 1 igazság létezik?"


Nem egy igazság létezik, nem csak a te igazságod létezik, pont ezért lettél "kielemezve". Hiszen te csak a magad igazságát fogadod el.


"De az hogy te engem ennyire agyonszapulsz, őt meg ismeretlenül ( mert ő még csak posztot se írt ) meg a piedesztálra emeled, szerintem ez se jó. Miért kell ennyire egy oldalra állni ? Mitől jó érzés ez?"


Eléggé vicces és ironikus, hogy te kérdezed miért kell egy oldalra állni, miközben te magad elhordod a csajt mindennek, csak azért mert nem rád vágyik.


"voltam egy társkereső rendezvényen"


Ez egy szép kamu sztori, köszönjük. Ettől még te magad is leírod, hogy ha igaz is akkor te magad is kellemetlennek érezted az illetőt férfiként, aztán mégis védelmedbe veszed csak azért, hogy nehogy a nőknek legyen igaza... lol.

2023. nov. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
62%

"De az a véglet hogy én voltam a legrosszabb azt meghagyom a gyakoris-fórumozóknak, hogy kárörvendjenek, ha ettől nekik jobb?"


Sehol nem volt arról szó, hogy te vagy a legrosszabb. Biztos van nálad is rosszabb. De ettől még nem leszel jobb, nem leszel "jó parti" egy nő számára, nem leszel vonzó.


És itt ennyi a történet, a nő számára nem voltál olyan szinten szimpatikus, hogy veled akarjon párkapcsolatba kerülni. Értelmes férfi ezt elfogadja, nem értelmes férfi meg elkezd gyerekként hisztizni.

2023. nov. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!