Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság már egy Arnold Schwarzenegger fiatalkori énje se tudna nőt szerezni?

Figyelt kérdés

Már nincs 80,90 es évek akciófilm láza. Már nem előny ha a férfi nagy izomtömeggel rendelkezik.


Már csak a 60-70 kilós gizdáskodó kis lúzerek kellenek a nőknek! 😡


2023. nov. 13. 14:03
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
35%

Nézd, a férfiideál és a divat folyamatosan változik.

Pl. ma már egyáltalán nem menő gitáros, hosszúhajú rocker-nek lenni, de a 80-as, 90-es években puncimágnesek voltak az ilyen pasik.

Ugyanígy ma már a vékony pasi, a "skinny boy" lett a divat. Régebben még valóban az volt a divat, hogy egy férfinak minél nagyobb izmai legyenek. Manapság már egyáltalán nem menő, ahogy a heavy metálos csávó sem.

2023. nov. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
97%

"Már csak a 60-70 kilós gizdáskodó kis lúzerek kellenek a nőknek!"

egy: valaki vagy lúzer, vagy népszerű a nőknél, a kettő egymást kizárja.

kettő: ha azt látod, hogy az izmos csávók helyett a soványak népszerűek, te pedig népszerű akarsz lenni, akkor gyúrás helyett fogyókúrázz.

2023. nov. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

"ahogy a heavy metálos csávó sem."

az sosem volt menő, a metálarc mindig is szubkultúra volt

2023. nov. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
2023. nov. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
9%

3-as

Nem volt szubkultúra, hanem menő volt. Életem legszebb barátnőjét csak annak köszönhetem, hogy metálos arc voltam. De ma már ez nagyon nem divat, én is már nagyon rég levágattam a hajam.

Kérdező, te meg ha divatos akarsz lenni, kövesd a divatot. Egyszerűen nem menő már az izmos csávó, ez van. Erre a piac is reagált, 30-40%-kal esett vissza a konditermek forgalma. Valamint én napi szinten járok el plázában lévő Sci-Tech és Bio-Tech üzletek mellett, soha nem szoktam látni ott senkit... egyszerűen nulla érdeklődés van már a tömegnövelő, fehérjeporok és egyebek iránt. Nyilván nem véletlenül. Ha erre buknának a csajok, akkor tele lenne vevőkkel, de nem látok soha senkit.

2023. nov. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
84%

Ja, már nem a gorillákra bukunk, bocsi.


Amúgy meg 70 kilós testsúlyt kb egymilliószor könnyebb összehozni, mint Arnold Schwarzenegger aránytalan izomtömegét. Úgyhogy itt nem annyira értem, mi a probléma.

2023. nov. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
71%
Ezt meséld az inceleknek; szerintük csak a kigyúrt gigachadekre buknak a nők, közben meg ezek szerint nekik is cölibátus van.
2023. nov. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
41%
Senkinek nincs már csaja szinte, 7-8 kis gizda szemüveges kínai kúrja a város összes nőjét!!
2023. nov. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
13%
Facepalm. A gigachad nem azt jelenti, hogy valaki kigyúrt. Hanem hogy nagyon jóképű skinny boy.
2023. nov. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
69%
2023. nov. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!