Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Támogatnád-e az incelek kémia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Támogatnád-e az incelek kémia kasztrálásra kötelezését?

Figyelt kérdés
Így ugye kiveszne belőlük a nők iránti vágy és nem vinnyognának azért, h miért nem kapnak meg egy bomba csajt.
2023. okt. 11. 18:05
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
61%

Te vagy az aljas, retkes hazudozó. A kérdés az, hogy támogatnánk-e az incelek kémiai kasztrálásra való kötelezését. Az én válaszom a kérdésre pedig az, hogy csak abban az esetben, ha tettlegességig fajult a dolog, és már fogdosott, zaklatott, erőszakolt nőt/nőket. Azért, hogy csak simán ne vinnyogjanak, hogy nincs nőjük, én nem. Azért én nem fogok elszámolni, hogy mások mit válaszolnak, ahhoz nekem nincs közöm.

Én nem állítok olyat, hogy az incel automatikusan zaklató vagy erőszaktevő, akkor te miért akarod foggal-körömmel tagadni, hogy akad köztük ilyen? Az pedig megérdemelné a kasztrációt.

2023. okt. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
0%

51


Oké de kizárólag az INCEL zaklatókat vagy erőszaktevőket kasztráltatnád kémiailag?

Vagy akinek már volt szexuális élménye azt is? Vagy őket inkább nem?

Hát mi van a chadekkel? Ha nőket erőszakolnak akkor őket is kasztráltatnád?

Ha mindenkit igen aki erőszaktevő akkor nem érzed, hogy te nem az incelek ellen vagy hanem az erőszaktevő férfiak ellen? Akkor miért hegyezed ki az incelekre?

2023. okt. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
0%
Ez kicsit olyan tényleg mintha csak azokra a tolvajokra szabnánk ki börtönbüntetést akik feketék. Ha fehérek akkor csak szóbeli megrovást.
2023. okt. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:
66%

"Oké de kizárólag az INCEL zaklatókat vagy erőszaktevőket kasztráltatnád kémiailag?"


Nem. MINDET.


"Hát mi van a chadekkel? Ha nőket erőszakolnak akkor őket is kasztráltatnád?"


Igen.


"Ha mindenkit igen aki erőszaktevő akkor nem érzed, hogy te nem az incelek ellen vagy hanem az erőszaktevő férfiak ellen?"


De.


"Akkor miért hegyezed ki az incelekre?"


Mert rájuk vonatkozott a kérdés.


Az incel zaklatók/erőszaktevők ismérve, hogy az idióta incel sallangjaikkal indokolják.

Pl. volt a környékünkön egy srác, aki a buszon zaklatta a lányokat/nőket, aztán volt, hogy leszállt és követte őket. Kiderült, hogy a srác közepes szinten értelmi sérült, orvosilag megállípított. Ez nem menti fel, meg nem mondom, hogy akkor a lányok, akiket zaklatott, nem traumatizálódtak, de azért másképp ítélem meg. Más, amikor valaki azért csinál ilyet, mert értelmi fogyatékos, és nem érti meg, hogy nem szabad, és más, amikor megideologizálja, hogy ha a Chadet torokra vette, meg kitalálja, hogy x ember adta "kézről kézre" buli után, akkor igazán elviselhetné, hogy neki is járjon egy szelet a "tortából". Vagy, hogy "egy ilyen felszínes ribi jólléte nem fogja már őt érdekelni", hiszen ő sem érdekel senkit.

Persze tudom, hogy többféle motiváció is létezik, nemcsak a fogyatékos szerencsétlen vs incel sallang, csak jó példa, hogy nem mindegyiket tartom egyformának.

Az incel típusú indoklások számomra ritka undorítóak. De az is, amikor jóképű sztárok, focisták erőszakolnak nőket, mert nem tudják felfogni, hogy rájuk is lehet nemet mondani, és annyira elszállnak, hogy komolyan elhiszik, hogy mindent szabad.

De még sorolhatnék egy csomó esetet.

2023. okt. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!