Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Őszintén! Képesek a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén! Képesek a nők vonzódni adott esetben előnytelen külsejű férfiakhoz is?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretném tudni a választ, mert szerintem ebben a témában kulcsfontosságú az igazság.

Egyre többen nem találják a párjukat a fiatal korosztályban, és egyre nagyobb ezügyben a társadalmi szintű válság. Az már világos, hogy ezt nagyrészt a feminizmus okozza és a nők elvárásai. Nincs már nyomás a nőkön, hogy meg kell állapodni, a netes társkeresőkön pedig minimum egy szex erejéig megkaphatnak brutálisan jó pasikat gyenge közepes nők is.

Ha valaki felhozza, hogy ebbe bele kellene avatkozni valamilyen szinten, mert nem lesz jó vége, akkor védekeznek, kb. körömmel tépnék le a húst az illetőről. És megkapjuk a magyarázatot, hogy nem kényszerítheti őket senki olyanra, hogy olyan pasival legyenek, akihez nem vonzódnak, mert úgy undorító a szex, nincs orgazmusuk, meg hasonlók. Ellenben van jópár nő, aki megcáfolta ezt. Aki azt mondja, hogy hiába csúnya külsőre a pasi, valamiért mégis vonzódott, vagy a személyiségével elbűvölte őt. Szóval nem tudni, hogy tényleg kevés-e az ilyen nő, vagy nagyon is sok, csak nem merik felvállalni, mert a barátnők, ismerősök összesúgnának hogy milyen "gáz" pasija van. De a fordítottjával ugye semmi gond, azzal, ha helyes pasikával van toxikus kapcsolatban. Jó lenne ismerni az igazat, mert ha a többségnek jó érzés lehet a szex akkor is, ha a férfi ronda, egész másképp kell állni hozzájuk és akkor van helye a probléma megoldásában a feministák által gyűlölt kicsit drasztikusabb módszereknek.



2023. okt. 9. 10:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
14%

Igen.

En az exemmel vagyok jelenleg mig nem találok masik pasit.

Igazabol kulsőre már nemigen jön be dehat nem birom már.

2023. okt. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
Pasi nelkul.
2023. okt. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
16%
Nem, ronda férfiak fúj, undorítóak, gusztustalanok. Esetleg pénzért találhatnak valakit, de sokszor még azt sem.
2023. okt. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
76%

"Aki azt mondja, hogy hiába csúnya külsőre a pasi, valamiért mégis vonzódott, vagy a személyiségével elbűvölte őt."

Tudod itt az a gond, hogy az itt felvázolt okfejtésed nem olya személyiséget tükröz, ami a nőket elbűvölné. Kár is belemenni, hogy nincs olyan, hogy "a nők", mert mindenkinek más tetszik külsőre. És a nagyon otromba, gnóm, ronda és ápolatlan férfiak akkor sem fognak párt találni, ha amúgy jó a személyiségük. De ez amúgy csak a férfiak igen kis része. A többségen egy jól megválasztott frizura, egy jó öltözködési stílus, egészségesebb életmód, hogy ne legyen kórosan elhízott, azért szokott segíteni.

2023. okt. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
77%

Röviden a manapság ilyen nagyon ritka kb 100 ból 1.

Ezért ha férfi vagy nagyon fontos a külsőd, abba fektesd az energiád 45%-át, a másik pedig a vagyon és karrier építése az megint 45%-ék, a maradék 10% pedig a személyiség.


A külső a lehető legfontosabb minden nő számára, mert meg kell ütnöd egy szintet ami átlag felett kell hogy álljon, és a médiában közösségi oldalakon csak szinte tökéletes arcú testü nagyon divatos férfiak vannak, ez úgymond az "átlag" szint már

2023. okt. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
72%
Olyanhoz igen, aki lehet, hogy mások szerint ugyan előnytelen külsejű, de szerintem meg nem.
2023. okt. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
80%

Igen. Ahogy viselkedett velem amilyen jól bánt velem amennyi szeretetet törődèst kaptam tőle …. Ezután már nem számított a külső kinézete.

35N

2023. okt. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
53%
Te tudsz vonzodni elonytelen kulseju nőhöz?
2023. okt. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
74%
#8 én speciel igen mert mindenkibe meglátom a szépet? Érdekel bárkit is? Nem. :D továbbra sincs értelme az ilyen kérdéseknek de csak nyomják.
2023. okt. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

8: Én tudok. Exem megismertem, nem jött be annyira külsőleg - most nem részletezem miért, mindegy. Aztán őrülten szerelmes lettem, és folyton kívántam, meg brutális szexuális energiája, kisugárzása volt.


Még az egyik fentihez: az ápolatlanságot szerintem ne keverjük ide, lehet vki ápolt, igényes, csak objektív mértékek szerint kevésbé szép arcú például.

2023. okt. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!