Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Őszintén! Képesek a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén! Képesek a nők vonzódni adott esetben előnytelen külsejű férfiakhoz is?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretném tudni a választ, mert szerintem ebben a témában kulcsfontosságú az igazság.

Egyre többen nem találják a párjukat a fiatal korosztályban, és egyre nagyobb ezügyben a társadalmi szintű válság. Az már világos, hogy ezt nagyrészt a feminizmus okozza és a nők elvárásai. Nincs már nyomás a nőkön, hogy meg kell állapodni, a netes társkeresőkön pedig minimum egy szex erejéig megkaphatnak brutálisan jó pasikat gyenge közepes nők is.

Ha valaki felhozza, hogy ebbe bele kellene avatkozni valamilyen szinten, mert nem lesz jó vége, akkor védekeznek, kb. körömmel tépnék le a húst az illetőről. És megkapjuk a magyarázatot, hogy nem kényszerítheti őket senki olyanra, hogy olyan pasival legyenek, akihez nem vonzódnak, mert úgy undorító a szex, nincs orgazmusuk, meg hasonlók. Ellenben van jópár nő, aki megcáfolta ezt. Aki azt mondja, hogy hiába csúnya külsőre a pasi, valamiért mégis vonzódott, vagy a személyiségével elbűvölte őt. Szóval nem tudni, hogy tényleg kevés-e az ilyen nő, vagy nagyon is sok, csak nem merik felvállalni, mert a barátnők, ismerősök összesúgnának hogy milyen "gáz" pasija van. De a fordítottjával ugye semmi gond, azzal, ha helyes pasikával van toxikus kapcsolatban. Jó lenne ismerni az igazat, mert ha a többségnek jó érzés lehet a szex akkor is, ha a férfi ronda, egész másképp kell állni hozzájuk és akkor van helye a probléma megoldásában a feministák által gyűlölt kicsit drasztikusabb módszereknek.



2023. okt. 9. 10:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
35%

10.


Na ja, lehet ronda feje volt, de mellé valamelyik nemi jellege extrém formás, akkor azért legyűrted a szokásos undort.

2023. okt. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én biztos nem. Nekem a beugró az hogy szép arca legyen és naponta tudjon szexelni.
2023. okt. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
11: Nem... ronda biztosan nem, és formás sem, mert kórosan sovány. Közömbös volt inkább elsőre, undor semmiképp. Aztán megszerettem és észre se vettem a külsőt vagy megszépült a szememben.
2023. okt. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

12: Ennyi elég? És ha mellette nincs pénze, és toxikus, szarul bánik veled? Akkor is jó?

Vagy ha ez csupán 'beugró', akkor te mit nyújtasz cserébe? Erre nagyon kíváncsi lennék. Szopsz? Főzöl? Takarítasz? Vagy nem értem.

2023. okt. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Igen, lehet valakinek olyan egyénisége, ami felülírja az egyéb hiányosságait.

De ahogy külsőre is mindenkinek más tetszik, úgy személyiségben is eltérő kinek mi a szimpatikusabb és mennyire.

Ezért tapasztaltad, hogy valakik rácáfolnak egy teoriádra.

Ebben nincs egyetlen érvényes igazság, mivel sem a férfiak, sem a nők nem ugyanolyanok.

De a válasz határozottan igen, én magam is jártam már úgy, hogy elkezdtem vonzódni valakihez, akihez sose gondoltam, hogy fogok. Mert valami olyat tett vagy egy olyan gesztust intézett felém, amire felfigyeltem. Ugyanakkor léteznek nyilván olyan nők is, akik erre nem fogékonyak és sokkal többet ér nekik a jó külső bárminél.

2023. okt. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

8-as: én is eszméletlen módon vonzódtam az exemhez, pedig először nem tetszett igazán. Nem volt különösebben csúnya, de igazából semmi, számomra kiemelkedően szép nem volt benne. Mondjuk úgy ,hogy különösebben nem taszított, de nem is tetszett igazán.

Aztán mégis hihetetlen módon szerelmes lettem belé, és mindenben rohadt jó volt vele lenni.

Persze aztán megcsalt, kidobott, megalázott...


Az a baj sokan összekeverik az igénytelenséget, a szépséggel. Igényes, tiszta, normálisan öltözködő, magából a legtöbbet kihozó ember is lehet ronda.

Ez nagyrészt genetika.

Attól még, hogy én a legújabb divat szerint, abszolút stílusos ruhákban járok nem leszek szép, vonzó.

Lehet ezek a ruhák nem is állnak jól. Ami ruha meg jól áll. pontosabban illik a testalkatomhoz az "szürke, semmilyen".

Nem kell elhízottnak sem lenni, normál testalkattal is lehet valaki ronda.

Mindössze pár mm csonton múlik az ember arca, de sokszor elég a rossz fogazat (szintén 99%-ban genetika) is hozzá, hogy előnytelen arcberendezése legyen valakinek.


Én azt veszem észre egyébként, hogy a nők (és a férfiak is) több féle típushoz tundka vonzódni, sok mindennel lehet kompenzálni az akár előnytelen külsőt is.

Viszont az is tény, hogy manapság hosszabb távú kapcsolatok már nem igazán maradnak fenn, kb. a biológiai késztetések szerint élnek az emberek és ez egyre inkább jellemző.

Az igazi vonzalom, a szerelem kb. 1 évig tart, és azt gondolom emiatt, hogy nem kell "véglegesen" senkinek sem megállapodnia, akár teljesen eltérő típusú, kinézetű emberek is lehetnek vonzóak egy személy számára.

De ez az adott egyéntől függ.

2023. okt. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

13.


Na, nem véletlen, hogy a történelem nagy mesemondói mind-mind férfiak voltak.

2023. okt. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!