Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha férfi és nő között megvan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha férfi és nő között megvan a kölcsönös kémia, de a nő nem megy bele, akkor a férfi hogy érzi magát és mit kezd a helyzettel?

Figyelt kérdés
2023. okt. 8. 08:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Nekem volt ilyen,visszautasítottam, mert még nem álltam készen. Sajnos ő ezt teljes elutasításnak vette, így lelépett.
2023. okt. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
Ha a nő nem megy bele, az konkrétan visszautasítás. Nem is lehet ilyen helyzetben azt várni a férfitől, hogy féllábon állva várjon arra, hogy a nő meggondolja magát. Mindenkinek tovább kell lépni, az a legjobb.
2023. okt. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
Én foglalt voltam, hiába volt kémia, döntenem kellett. Volt már csók, ölelés, nagyon nehéz döntés volt. De nálam erősebb volt a jelenlegi párom iránti szeretet, és ez pedig egy erős fellángolás volt, voltak arra utaló jelek hogy a hétköznapban meg nem lennénk meg jól
2023. okt. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%
3as vagyok. Fájt a döntésem a férfinek, és azóta abszolút nem beszélünk, nem látjuk egymást mert úgy gondolom, ezt másképp nem lehet megszüntetni teljesen
2023. okt. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
33%
4! Vagy éppen ellenkezőleg, tudod nem mindenki olyan, hogy rögtön keresünk valaki mást, én konkrétan egy ilyen "nem beszélünk, nem látjuk egymást" dolog miatt lettem gyakorlatilag aszexuális. Egyszerűen annyira nem értettem valaki viselkedését, hogy azóta az ellenkező nemet elengedtem teljesen, és tök jól elvagyok úgy, hogy csak barátaim vannak onnan. Ha ő akkor normális és megmaradunk barátoknak, akkor az mindkettőnknek jobb lett volna. De nem.
2023. okt. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
55%
Nálunk ez nem működött volna.
2023. okt. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
93%
A kémiai nálunk erős szexuális vágyat jelentett, itt barátság nincs
2023. okt. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
20%
7! Az csak vonzalom akkor, az semmi.
2023. okt. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
68%
Akkor elutasitasnak veszem, es felhagyom a probalkozassal
2023. okt. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
78%

Ezt hogy kell érteni, mibe nem megy bele? Egy épp szexuális aktusba, vagy úgy általában kapcsolatba?

Mert ha csak alkalmilag elutasít egy közeledést a nő, az nem a világvége.

2023. okt. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!