Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, ti ilyenkor mit akartok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti ilyenkor mit akartok? Mit kezdjek ilyen helyzettel?

Figyelt kérdés

Írogatott egy helyes srác, már egy hónapja lassan, minden nap ír.

Az előélete sajnos nem igazán tetszik, de gondoltam esélyt adok neki.

Még nem találkoztunk, 3 hét múlva jön haza külföldről.

De pár napja már nem igazán érdeklődő.


Írta, hogy örülne, ha nem csak ő írna nekem, hanem néha én is jelentkeznék. Én eddig mindössze 3 alkalommal írtam rá..nem fogok férfi után futni biztosan.

Megunhatott? Sokszor megjegyezte, hogy igazán szép és normális lány vagyok, tetszik a gondolkodásmódom neki és nagyon szeretne megismerni.

Én tudattam vele, hogy ki nem fogok hozzá menni, ha hazajött, akkor találkozhatunk, akkor is beleegyezett.


De akkor most mi a baja? Hagyjam, inkább én se írjak neki? Fent van, de nem jelez.



2016. júl. 17. 20:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Jégkirálynő level over 9000...

Ne haragudj, de ennyire nem ehetsz hülye! Tetszik neked, jót beszélgettek, tényleg ennyire kib*szottul fájna neked is érdeklődést mutatni iránta? Ostoba liba vagy!

2016. júl. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
Értem, szóval elvárod, hogy kb. mindig ő keressen téged. Márpedig az ismerkedés, kapcsolat egyik alapeleme a kölcsönös érdeklődés. Az, hogy te is gyakrabban írsz neki, egyáltalán nem azt jelenti, hogy futsz utána, hanem kimutatod, hogy téged is érdekel a másik ember. Egy idő után én is megunnám, ha mindig csak én írnék valakinek, de a másik embernek nem jutna eszébe magától, hogy írjon nekem, mert ebből azt szűrném le, hogy nem érdeklem őt.
2016. júl. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak kéreted magad,akkor ne csodálkozz.Megírta,hogy szeretné,hogy te is keresd,ne csak ő.
2016. júl. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Az a baja, hogy úgy érzi, nem érdekel téged. Érdeklődni valaki iránt, meg futni utána nagyon nem ugyanaz. Én ritkán írok rá emberekre (mondjuk én antiszociális vagyok), és mindig meg is mondom mindenkinek, hogy ha kíváncsi vagyok rá, majd írok/hívom, de ez ilyen játszma. Hogy amúgy érdekel, de eszed ágában sincs ráírni. Ez most mi? Most akkor érdekel vagy nem? Mert ha érdekel, akkor tegyél is úgy.
2016. júl. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
93%

"Írta, hogy örülne, ha nem csak ő írna nekem, hanem néha én is jelentkeznék. Én eddig mindössze 3 alkalommal írtam rá..nem fogok férfi után futni biztosan. "


Hogy mit akarunk?

Hát biztos, hogy nem olyan libát, aki ilyen szinten semmibe vesz és nem tisztel minket.


"Megunhatott?"


Miért, szerinted meddig kéne tolerálnia azt, hogy olyan szinten lekezelô vagy vele és semmibe veszed, hogy még akkor se vagy direkt hajlandó kicsit jobban odatenni magad, amikor külön megkért erre?


Naná, hogy egy idô után a töke tele lesz az ilyen bánásmóddal meg az ilyen arrogáns bunkókkal.

Ô is csak egy érzô ember, nem a szórakoztatásodra tenyésztett pincsi kutya.

2016. júl. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

De azt fogja hinni, hogy könnyen megkaphat, hogy futok utána. Nem?


Kezdjük onnan, hogy rengeteg lánnyal volt dolga. Pont ezért sem akarom könnyen adni magam. Igaz, azt mondta, most már komolyan szeretne egy normális kapcsolatot, mert az eddigi barátnői meg is csalták.


De nem akarok unalmasnak sem tűnni, hogy mindig tapadok rá. Pedig nagyon érdekel a srác, kedves is, az esetem.


Lehet már másnál is próbálkozik, elvégre ha olyan sok lánnyal volt már, miért ne tenné, minden pasi ezt csinálja.

2016. júl. 17. 21:21
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nőként mondom, hogy idiótán viselkedsz. Nem értem miért nem lehet egyenesnek lenni. Ha érdekel, mutasd ki és kész. Felnőtt embertől elvárható lenne, hogy ha fontos neki a másik, akkor ő is érdeklődjön, ne csak azt várja, hogy fussanak utána.
2016. júl. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Én érdeklődő vagyok, ha ír, mindig megkérdezem, hogy milyen volt a napja, akármi, mert tényleg érdekel. Csak nem akarok mindig írni, mit gondolna rólam.
2016. júl. 17. 21:28
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarsz mindig írni neki?! Nyuszifül, háromszor írtál szerencsétlennek összesen... Te nem fáradnál bele a próbálkozásokba, ha nincs visszajelzés még azután sem, hogy hangot adtál "nemtetszésednek".


Am a kölcsönös érdeklődés nem futás a másik után. Itt az ideje felnőttként viselkedni!

2016. júl. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

"Mit gondolna rólam?"

Például azt, hogy nem szarod telibe, és nem csak azt várod, hogy ő írjon, szórakoztasson, fusson utánad.

2016. júl. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!