Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Támogatnád-e az incelek kémia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Támogatnád-e az incelek kémia kasztrálásra kötelezését?

Figyelt kérdés
Így ugye kiveszne belőlük a nők iránti vágy és nem vinnyognának azért, h miért nem kapnak meg egy bomba csajt.
2023. okt. 11. 18:05
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
67%

40, innen indultunk : "Szerinted akit mindenki visszautasít a külseje miatt annak nincs joga befrusztrálódni? És nem gondolhatja, hogy felszínesek a nők?"

Ha valaki azért, mert azt mondom, hogy bocsi, van barátom, vagy most nem szeretnék ismerkedni elkezd személyeskedni, lásd, közli, hogy felszínes vagyok (és ez itt nem szokott megállni), az nálam bőven a parasztkodás kategória és te erre mondtad, hogy simán érthető.

Se ez, se az önmaguk tukmálása nem érthető.

2023. okt. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
73%

"Ameddig az allam igenyt tart a befizetett adonkra, addig nem fogjuk. Ennyike :)"


Pedig de igen, meghúzod magad. Mégis mit tudnál csinálni?

Semmi jogod beleszólni más párválasztásába.


Vicc kategóriás gondolat, hogy majd hozzátok hasonló, lelket, szeretetet nem ismerő gyökerek képzelik azt, hogy beleszólnak abba, hogy én kivel vagyok.


Amúgy én is pont ugyanúgy dolgozom és fizetek adót.


"De ha mindenki nemet mond akkor megutálja a nőket. Ebben mit nehéz megérteni. Emiatt meg jogosnak érzi felszínesnek nevezni őket."


Nem, nem jogos csak azért felszínesnek nevezni valakit, mert nem akar olyan partnert, akihez nem tud vonzódni.


"Legtöbbször elég ha megszólít (udvariasan vagy semlegesen) egy csúnya srác egy nőt ahhoz, hogy az bunkó lekezelő paraszt módon elhajtsa őt mert mit képzel, hogy nem a saját szintjén próbálkozik, és megsérti így az egóját!?"


Egyetlen megveszekedett alkalom sem volt az életem során, amikor valakit lekezelő paraszt módon elküldtem volna, miközben normálisan, udvariasan bepróbálkozott EGYSZER. Azzal semmi baj, hogy kezdeményez. Kifejezetten udvarias, kedves, kíméletes leszek az első elutasításkor. Jelenleg megmondom, hogy van párom, megköszönöm a kedvességet, érdeklődést és sok sikert kívánok a továbbiakban, hogy találjon párt.

Ha ebből nem ért, és elkezd pampogni vagy nyomulni, akkor viszont nem leszek kíméletes.

2023. okt. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
0%

"Ellenben mégis szívesen alávetnék kémiai kasztrációnak olyan alakokat, akik többször is zaklattak nőket, erőszakoskodtak velük, pláne, ha incel szövegekkel indokolják."

A mondat vége egyértelmű összemosása az inceleknek az eröszakoskodókkal. Tekintve pedig azt a nem elhanyagolható tényt hogy maga a kérdésünk is egyértelmüen az incelek (nem az eröszakoskodók, hanem kifejezetten az incelek) csonkítására uszít, nehéz ezt a mondatot nem összemosásnak tekinteni. Hiszen tudjuk jól hogy az incelek a hibásak a világ összes bűnéért (szerintetek) és öket szeretnétek megbüntetni saját elcseszett életeteket megbosszúlva. De az ilyenek mint te tényleg megérdemelné hogy valami vadbarom jól megerőszakoskodja, mert akkor legalább valami oka is lenne gyülőlködni

2023. okt. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
67%

Nehéz felfogni, hogy van az incelek között is olyan, aki erőszakoskodik? Tény, hogy van, és kész. Azokat kellene kémiailag kasztrálni. Aki nem követett el semmit, csak neten írogatja a hülyeségeit, vagy csak mérges fejjel néz maga elé, azt nem.

De sajnos van olyan, akinek pont az incel eszmék miatt kattan el az agya, és olyan elven erőszakoskodik, hogy neki "jár", meg, hogy úgyis olyan szemetek a nők, hogy nem kár a "lelkükért". Vagy pl. bemeséli magának, hogy a fiatal nő úgyis szétbulizza magát, részegeskedik, tinderezik, phaszra húzta ennyi meg annyi pasi, így akkor miért tenne benne akkora kárt, hogy ő jól megfogdossa a fenekét.

Olyat sem állítottam, hogy csak az incelek erőszakoskodnak nőkkel.


Elcseszett életem meg nem nekem van, hanem nektek. Ordenáré, ronda, és lelkileg is sz.ar emberek vagytok, akik nem kellenek senkinek, némelyikőtök még olyat is állított már, hogy még a prosti is lekoptatta, még pénzért sem volt hajlandó kefélni vele.

Hogy jön akkor ide az én életem? Meg miben is lenne az enyém elcseszett? Nekem van társam, normális családom, életem, helyem a világban.


" De az ilyenek mint te tényleg megérdemelné hogy valami vadbarom jól megerőszakoskodja"


Miért is érdemelném meg? :)

Én nem bántottam senkit.

2023. okt. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
0%

"Én nem bántottam senkit."

Biztos vagyok benne, hogy MINIMUM egy tucat férfit bántottál. Azokat akik valóban tudtak volna szeretni és mégis egy senkiházi görcsnek tetted szét helyettük. Nem tudod nőként elképzelni azt a fájdalmat amikor az intelligenciád és emberismereted által TUDOD hogy mennyivel többet érsz és mennyivel jobb ember vagy de mégis a másik aratja le a babérokat aki fele annyira se érdemli meg. A fájdalomért pedig te vagy a felelős mert a te döntéseid hozzák létre ezt a helyzetet.

2023. okt. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
78%
Ennél egománabb írást keveset olvastam eddig. Tehát nem csak azt tudja az adott pasi, hogy ő mennyire tökéletes lenne egy sokszor jóformán ismeretlen nőnek, de azt is, hogy a teljesen ismeretlen másik pasi mennyivel rosszabb választás. Hatalmas vagy :D a Lottó számok is mennek?
2023. okt. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
67%
Nem tudod rejtett nárcisztikus incelként elképzelni azt a ritka szánalmas pillanatot, amikor TUDOD, hogy az intelligenciád, emberismereted alapján, hogy a vergődő hülyegyerek csak túlontúl sokat képzel magáról a semmire, és boldog vagy a valóban normális és rendes pároddal, akit ő "senkiházi görcsnek" hord le puszta elmebajból.
2023. okt. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
0%

"Miért is érdemelném meg? :)

Én nem bántottam senkit."

Hát ez jó vicc

Miután beadod ezt a náci mentalitást, amiben ugye megcsonkítanál embereket azért, mert a nők számára nem vonzóak, és akkor te nem bántasz senkit?

Nem hát, csak akarnál, csak ugye nem áll módodban így nem tudsz.

Nem vagy különb így azoknál akik incelként téged rabszolgasorba köteleznének. Mármint hogy megvonnák a szabad párválasztás jogát. Gusztustalan dolog az is, de csonkítani valakit azért mert incel sokkal gusztustalanabb

2023. okt. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
32%

"Miután beadod ezt a náci mentalitást, amiben ugye megcsonkítanál embereket azért, mert a nők számára nem vonzóak, és akkor te nem bántasz senkit?"


Nem érted, hogy csak olyanra vonatkozik, aki TETTLEGESEN agresszív, zaklató? Hányszor kell leírni?

2023. okt. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
0%

A kérdés, amihez kommentelünk nem erről szól. A kérdés incelekről szól, ergo a válaszok is róluk szólnak, legfeljebb úgy hogy őket állítjátok be az említett eröszaktevőknek

Ez a bűn pedig rátok ég mint a többi ocsmányság amit itt írtatok

Aljas hazug feminácik vagytok nem több

2023. okt. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!