Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Támogatnád-e az incelek kémia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Támogatnád-e az incelek kémia kasztrálásra kötelezését?

Figyelt kérdés
Így ugye kiveszne belőlük a nők iránti vágy és nem vinnyognának azért, h miért nem kapnak meg egy bomba csajt.
2023. okt. 11. 18:05
1 2 3 4 5 6
 21/54 NTBS ***** válasza:
56%
Egyértelműen nem. Ennyi erővel bárkit lehet.
2023. okt. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
11%

Egy dolog tény. A nőkben sokkal több gyűlölet van mint az incelekben. Brutálisabb hajlamú emberek.

Az ókorban is többnyire nők jártak kövezni.

Ez lehet a fizikai gyengeségük miatti frusztráció, nem tudom.

2023. okt. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
11%

Ugyanakkor a férjmérgezések. Milyen szörnyű idők voltak.

Egy nő amiért cukipofi meg gyöngéd ránézésre még nem jelenti, hogy a lelke mélyén is olyan.

2023. okt. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
3%
10: Igazából az incel a legideálisabb dolgozó. Rengetegszer kaptam anno régen én is a "ráérsz túlórázni, neked nincs család, nem vár az asszony" kártyát kollégáktól.
2023. okt. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
22%

"Igazából az incel a legideálisabb dolgozó."

A nagy francokat az

Egy incel nincs motiválva és jellemzően nem is lehet mivel motiválni. A pénzel is alig lehet, hiszen a hajára kenheti a pénzét, boldog nem lesz tőle nagyon.

Legfeljebb az ostoba túlélésre játszó incelek azok, akik így ideális dolgozónak befogható, de nem az a jellemző hogy így álljanak hozzá. Tapasztaltam náluk

2023. okt. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
66%
Ez egy kifejezetten hitlerista náci gondolat.
2023. okt. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
0%

Hat, akit szentestekor lehet tuloraztatni, az az incel, nem a csalados emberek.



Amugy en tamogatnam az onkentes alapon vallalhato kasztraciot, hiszen a feminaci konjunktura is kajalhatja a fogamzasgatlot, hiszen "az en testem".



39F incel

2023. okt. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
0%

"Ez egy kifejezetten hitlerista náci gondolat."

Femináciktól mégis mit vársz?

A nevükben van hogy gusztustalan nácik, naci ideológiával

Nem véletlenül neveztük őket annak. Rászolgáltak már régen, jópár hasonlóan kedves kérdéssel

Tiszteletem a rendes tisztességes nőknek, mert ez az aljaréteg csak egy kis része a nöi társadalomnak

A frusztrált kis félkegyelmüek akik nem kapnak kukit sem, durván eltorzulnak lelkileg, és embertelenné válnak. Akár az incelek akik nem kapnak nunit

2023. okt. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
53%

28


Én kapok "kukit", van normális párom.

Ellenben mégis szívesen alávetnék kémiai kasztrációnak olyan alakokat, akik többször is zaklattak nőket, erőszakoskodtak velük, pláne, ha incel szövegekkel indokolják.

Húzzátok meg magatokat, ne nyúljatok senkihez, értsetek az első nemleges válaszból, és akkor senki nem akar majd kasztrálni.

2023. okt. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
14%

29#

Nekem is van párom, egy csodaszép nő, de attól amit mondtam úgy van: frusztrált gazemberek vagytok a legelvakultabb incelekkel egyetemben

Pusztán azért vagytok gazemberek, mert a sikertelensége miatt megbélyegzett embereket csonkítanál meg, összemosva öket bűnözökkel. Örömteli nap a pokolban amikor a magadfajta odakerül bűnhödni

2023. okt. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!