Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, ez nagyon kicsi mell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ez nagyon kicsi mell nektek, ugye és ez senkinek se jön be, ugye?

Figyelt kérdés

Ez már nem is mell, csak kis cici, ez semmilyen férfinak nem tetszik, taszító, ugye?

Ha ekkora a cicim, akkor csináltassak normál méretű mellet, ugye?


[link]


2023. okt. 8. 12:25
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
64%
Szép ez a nő, tetszik. Bár hízhatna.
2023. okt. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
65%
Dicsak, eltűnt a kérdező. Akkor most mégse akar szembesülni a véleményekkel, vagy egyszerűen csak provokálni szeretett volna?
2023. okt. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
63%
Jól nézhetne ki a nő, ha felszedne egy kis izmot...
2023. okt. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
15%
Így akkor nem érdekelne a mell mérete, ha a lába, segge szexis
2023. okt. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
81%
Jó ez az irányított szavazás.
2023. okt. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
71%
Nekem bejön
2023. okt. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
75%

Nekem a közepes a max méret ami tetszik, de az is határeset. Szóval nekem ez a méret például tökéletes. Ez mindig is így volt, sosem vonzott a nagy.

A kérdés inkább az, hogy ha elégedetlen vagy magaddal, akkor elég-e, ha egy férfi őszintén örül az adottságaidnak. Tartok tőle, hogy nem. És akkor a párodat is állandóan nyomasztani fogod ezzel, ő hiába mondaná el tök őszintén hogy szeret, rajong érted... sőt hiába látnád rajta, hogy tökéletes vagy neki, és más nőt sem nézeget, mert te vagy a fontos, és teljesen odavan.

Ha azt érzed, hogy akkor is zavarna, akkor nem a férfi visszaigazolása miatt kellett a változás, így akkor most sem fontos, hogy a férfiak mit szólnak hozzá.

De szerintem nőies, vonzó. Neked van egy alkatod, másnak másmilyen alkata van, és ott mások az arányok. A te alkatodhoz ez a jó. Pont. Jól nézel ki, ennyi a lényeg, másokkal ne foglalkozz. Akinek az alakod a zsánere (sokan vannak), amellett nem kell szégyenkezned, sőt.

2023. okt. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
67%

A szavazásod kicsit olyan, mint ami anno a Kreténben szerepelt:


Akarja-e, hogy Albert Einstein híres ember legyen?

Igen/nem.

2023. okt. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:

Itt vagyok, kutyát sétáltattam.

Nem én vagyok a képen és ezeket hallottam már, amiket írtatok. De nem segít. Nem tudom elfogadni magam. Nem hiszem el senkinek, hogy tetszenék bárkinek.

De belegondoltam, ha nagyobb lenne, akkor meg azt hinném, hogy a srác biztos csak a mellem miatt akarna velem lenni.

Szóval így is úgy is zsákutca.

2023. okt. 8. 13:37
 20/39 anonim ***** válasza:
40%
Imadom a melleid
2023. okt. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!