Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, ez nagyon kicsi mell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ez nagyon kicsi mell nektek, ugye és ez senkinek se jön be, ugye?

Figyelt kérdés

Ez már nem is mell, csak kis cici, ez semmilyen férfinak nem tetszik, taszító, ugye?

Ha ekkora a cicim, akkor csináltassak normál méretű mellet, ugye?


[link]


2023. okt. 8. 12:25
A kérdező szavazást indított:
Nagyon kicsi mell, fiús alkat, nem tetszik
Taszító, nem nőies, nem tetszik
15 szavazat
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
92%
látom eldöntötted mit lehet válaszolni xd
2023. okt. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
71%

Azokat a férfiakat akik mell orientáltak és meghatározzák, hogy nekik csak ilyen meg olyan mellű és hajszinű nők kellenek azokkal én nem állnék szóba.

mert mind csak a külsőségegek embere.

ha te egy elragadó személyiség vagy akkor a külső "hátrányaid" mind mind kompenzálható.

lsd Agárdi Szilvi aki vak nem lát és olyan párt talált, akinek nem fontos, hogy nem lát, vagy a kéz és láb nélküli embernek olyan gyönyörű párja van, ott sem volt fontos, hogy nincs lába keze, mégis boldogok

érted-e amit irok?

2023. okt. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
11%
Vasalódeszka.
2023. okt. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
92%
Nem ezen múlik
2023. okt. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
74%
A „bébirépás” kérdés női változata:-) Nem hiszem, hogy te vagy a képen, de azért válaszolok. Több olyan ismerősöm is van, akinek ekkora vagy még ettől is kisebb melle van, tehát inkább csak mellbimbó, és van párjuk és/vagy sok udvarlójuk. Én nő vagyok, de biszex, nekem bejön a nagyon pici cici is.
2023. okt. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
92%
Egyszer a vonaton láttam egy lányt, neki szerintem még ekkora mellei sem voltak, kb. két kis dudor volt ott neki. Odamentem, és megszólítottam, mert tetszett, és meg akartam őt ismerni. Egy vékonyabb pulóver meg alatta valami volt rajta, szóval simán fel lehetett mérni, hogy mekkorák a mellei. Ha odamentem hozzá, akkor ez nyilván nem zavart, mert nem ez volt a lényeg.
2023. okt. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
85%
Ha szerinted ezen múlik akkor kezdjél magaddal valamit. pl.szeresd önmagad!
2023. okt. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
89%
Amúgy az enyémek se nagyobbak, mégis elég sokan odavannak értem. Nem ez számit, de komolyan.
2023. okt. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
89%

önbizalomhiány, aki saját magát értékeli igy le, esetleg még megspékeli magát egy jó adag: megfelelési kényszerrel..

upsz

2023. okt. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
29%

Ha szép a nő és vékony, mint pl a példa képnél. Úgy nincs ezzel semmi baj.


Nagy mell sokszor együtt jàr a dagadt testtel. Sose hozott lázba. Egy nő legyen törvényen , kicsi.

2023. okt. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!