Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, ez nagyon kicsi mell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ez nagyon kicsi mell nektek, ugye és ez senkinek se jön be, ugye?

Figyelt kérdés

Ez már nem is mell, csak kis cici, ez semmilyen férfinak nem tetszik, taszító, ugye?

Ha ekkora a cicim, akkor csináltassak normál méretű mellet, ugye?


[link]


2023. okt. 8. 12:25
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
81%

Most azt mondom neked, amit a hasonló alkatú barátnőmnek mondanék:

Amióta megismertelek, nagyon megszerettelek, mert nekem különleges vagy. Ha majd változol, akkor is te leszel, és akkor is szeretni foglak. Az, hogy alkatilag is tetszel, csak egy plusz, de előbb szerettelek meg téged.

Szerintem Kérdező még nem volt olyan kapcsolatod, ahol elfelejtetted ezeket a dolgokat, és boldog voltál a másikkal. Egy normális kapcsolatban szeretik egymást, és élvezik egymást, nem kattognak ilyeneken.


Egy férfinak nagyon is vonzó a kis mell, abszolút szexi, még ha ezt te nem is hiszed. Nekem is ez a vonzó, sőt, csak ez tetszik.

De ha a gazdája kiállhatatlan, akkor mindegy hogy néz ki, és mennyire lett volna alapból az esetem. Egy kapcsolat nem ezekről szól. Szerintem te nem a férfiak előtt szégyelled, hanem magad előtt, és a többi nő előtt. Rengeteg nőnek van kis melle. És egy csomó frusztrált is emiatt, tök fölöslegesen. Kívánom, hogy legyen olyan kapcsolatod, ahol nem kattogsz ilyeneken, hanem végre érzed, hogy a másiknak te vagy a mindene. :) Erre tökéletesek az esélyeid egyébként.

2023. okt. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:
Köszönök szépen minden biztató választ, különösen utolsónak ❤️
2023. okt. 8. 14:02
 23/39 anonim ***** válasza:
71%
22-esnek nagyon igaza van
2023. okt. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
73%
Nekem alapvetően a kis és nagy mellek is tetszenek. Ha valami zavar, az inkább az önbizalomhiány. De azon is lehet dolgozni. :)
2023. okt. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
28%
A fenek jobban erdekel.. de alapvetoen elso az arc, mar ha nem kover.
2023. okt. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
13%

Hát nem valami nagy. Szépnek szép, de inkább mondanám kislánynak, mint valódi nőnek.


Viszont erre van egyszerű plasztikai sebészet olyan 20 -30 év tapasztalatával rendelkező doktorokkal.. tehát meg lehet oldani.

2023. okt. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
73%

Nekem pont ez tetszik.


F 30

2023. okt. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
73%
A képen látható cici nekem nagyon bejön, de az a csontsovány alkat nem.
2023. okt. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek. #26, nem Te vagy az első, aki lekislányozott miatta.

Köszönöm az őszinteséget.

2023. okt. 8. 18:57
 30/39 anonim ***** válasza:
79%

Ránézésre nekem kisebb mellem van és menyasszony vagyok. :)

Biztos, hogy van akinek nem tetszik, de olyan is van, akinek így fogsz tetszeni és te leszel a tökéletes számára.

Én is hallottam válogatott sértéseket magamra vagy úgy általában a kismellű nőkre, de nem értek vele egyet, hogy ettől ne lehetnél nőies, ahogy szerintem az ismerősem nagy része sem. Én legalábbis nem egyszer kaptam bókot kifejezetten a nőiességemre, pedig ruhában sem mutatom nagyobbnak a melleimet, mint amekkorák.

2023. okt. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!