Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, ez nagyon kicsi mell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ez nagyon kicsi mell nektek, ugye és ez senkinek se jön be, ugye?

Figyelt kérdés

Ez már nem is mell, csak kis cici, ez semmilyen férfinak nem tetszik, taszító, ugye?

Ha ekkora a cicim, akkor csináltassak normál méretű mellet, ugye?


[link]


2023. okt. 8. 12:25
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
0%

De mi a francert kell lepomtozni, ha oszinten elmondom?

Nok, serti ez nektek?

Ferfiaknak szol a kerdes

2023. okt. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:

30:

Ez így van, sokkal fontosabb, hogy nőies legyen, mint nagy melle, hisz a nőiesség nem a mell méret mércéje!

(Sok boldogságot!)

2023. okt. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:

A #22-es leírta a lényeget. Egy párkapcsolat sokkal többről szól puszta testiségnél.

Azonban ha csak és kizárólag a szexualitás mércéjével rakom egy mérlegre a kérdést és őszintén akarok neked válaszolni, valójában akkor sincs miért aggódnod.

Ugyanis egy pici formás női mell éppúgy lehet szexi és kívánatos mint egy nagyobbacska. Illetve a nagyobb méret éppúgy nem garancia arra, hogy az például formájában mindenki számára esztétikus is. Őszintén szólva vannak férfiak akik kifejezetten kis cicikre buknak. Persze az igazsághoz hozzátartozik, hogy vannak olyanok is akik akár a kifejezetten nagy női melleket szeretik.

Személy szerint én például egy molett, egy átlagos- és egy vékony testalkatú lányban is éppúgy meg tudom találni a női szépséget. Ugyanakkor ez nem azt jelenti, hogy minden vékony és minden molett lány tetszene, sőt kifejezetten válogatós vagyok. Ami a cicit illeti, személy szerint nekem sokkal inkább számít a formája mint a mérete, de a kis és az átlagos méretűt jobban kedvelem mint a túl nagyot.

Csak azért írtam ezeket le, hogy lásd azt, hogy nem minden férfi működik egyformán és tényleg nem a cicik nagyságán múlik, hogy egy férfi vonzónak, szexinek talál-e egy nőt, avagy sem.

Sokkal többet nyom a latba a kisugárzás, a viselkedés, az ápoltság, a stílus mint az, hogy mekkora a kosárméreted. A nőiesség nem ez utóbbin múlik, hidd ezt el!

(megjegyzés: A szavazás nem igazán tetszett, hiszen nem hagytál lehetőséget pozitív értékelésre.)

2023. okt. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
87%

Nekem kicsi van. 40 éves vagyok. Volt amikor utaltam de mára annyira elfogadtam magam, hogy imádom, soha nem csinaltatnam meg, imádok szexy fehérneműt felvenni, szeretek öltözködni, tudom is hogy mi áll jól. Sok ruha csak kis mellen mutat.

Rengeteg nagyon jó pasinak jön be az ekkora. Voltak rövid és hosszú kapcsolataim.

De nem csak a pasik miatt szeretem, hanem magam miatt is.

Erre el kell jutni, kívánom hogy idővel neked is sikerüljön mert sokkal felszabadítóbb mint szilikon mellel elfogadni magad-idegen test erzes, érzéketlenbé válás, mű kinézet stb amit a barátnőim átéltek.

2023. okt. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

Az a baj h ennél nagyon igaz hogy ahogy te látod magadat az látszik is rajtad. Tehát te eldöntotted hogy ez csúnya, szóval aki rád néz nem lát szépnek mert görnyedten állsz, takarod magad, riadt vagy.


Ha elhatározbád hogy ez szép, kecses, izgató, Nő vagy kis mellel és kívánatos, akkor látszik a kisugárzásodon hogy rendben vagy és tapadna az is akinek mindegy a mell méret.


Egyben látnak a férfiak. Mindegy amúgy h egy szobában 30 férfi közül te 30nak vagy 1 nek jössz be. Neked az a lényeg hogy aki neked tetszik az csorgassa rád a nyálát a többi lényegtelen. Elarulom nem a mell határozza meg hogy bejossz e egy pasinak. Sok dolognak kell összecsengeni de mindegyik alapja a kisugárzásod, ami az önelfogadas önszeretet.

2023. okt. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak az számít, hogy természetes legyen, a mérete egyáltalán nem szempont. Számomra tökéletes a linkelt képen lévő is.


F

2023. okt. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
Inkább legyen lapos mint nagy.
2023. okt. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szintén alig van mellem (75A is nagy rá) de megtanultam elfogadni, a férjem meg egyenesen imádja.

Van egy 8 hónapos gyerekem is, sokan mondogatták, hogy majd terhesség/szoptatás stb alatt megnő. Nem nőtt, de nem bánom.

2023. okt. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
100%
Na, a kérdező is szőrén-szálán eltűnt. Csak nem tudom, hogy akkor mire számítanak az ilyen emberek.
2023. okt. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!