Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányok által megadott férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok által megadott férfi magassági limitek felszínességre vallnak?

Figyelt kérdés
2023. szept. 15. 07:40
 61/91 anonim ***** válasza:
95%

58, figyi. Azzal, hogy azt mondod, a nő le tud fogyni, mindent elmondasz.


Szerintem a férfiak szerencsések ebben. A magasságot tényleg nem lehet megváltoztatni. És látszik rajtad ruhában az utcán. Akinek nem kellesz, annak nem kellett megmutatnod magad meztelenül, hogy sebezhető állapotodban utasítson el, mert nem tetszik neki, amit lát, és nem tudnak zsarolni, hogy változz. Ha összejössz egy nővel, nem fog olyanokat mondani, hogy "nézd ez a pasi milyen magas, te miért nem tudsz ilyen lenni?". Pont azért, mert nem lehet változtatni.


Minden mással lehet zsarolni, manipulálni. Összejövök veled, és azt mondom neked: "Fuh de bejönnek nekem a sötét/világos hajú pasik. Persze nem azt mondom, hogy fesd be a hajad. De nagyon jól állna neked. Uh, mennyit akarnék szexelni veled. De tényleg, ne csináld, csak tuti jól állna."


És ezt el lehet játszani mindennel. Finom kis hisztikkel, durcikkal, önbizalomleépítéssel (mindkét nem!) azt hiszi, elvárhatja, hogy amin tudsz változtatni, azon változtass a kedvéért. Hisz szereted, nem? Akkor adj le több zsírt, szedj fel több izmot, legyen szakállad, borotváld le a szakállad, hordj öltönyt, öltözz rockernek, legyél kopasz, növeszd meg a hajad, vegyél motort, vegyél bringát... Plasztikáról még szó sincs.


Azzal, hogy azt mondod, "le tud fogyni", nem azt mondod, hogy tetszik kövéren, hanem pont ezt. Hogy meg lehet változtatni. De az emberek nem Barbie babák, hogy ma ezt a ruhát adom rá, holnap azt.


Akinek nem kellesz a magasságod miatt, annak nem kellesz. És erről nem fogsz tudni. Elsétál melletted az utcán. Nem aláz meg sehogy. Akinek meg kellesz, az nem fog amiatt nyaggatni, hogy változz.

2023. szept. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/91 anonim ***** válasza:
0%
#61 Annyit írtam, hogy a kövér nőket kizárni azért egy fokkal kevésbé rossz, mint az alacsony férfiakat, mert a kövérségről tehet az ember, az alacsonyságról nem. Minden egyebet te és a többi férfigyűlölő találtatok ki.
2023. szept. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/91 anonim ***** válasza:
62: de a lényeg az, hogy a kövér elutasítása meg az alacsony elutasítása is ízlés kérdése. Csak épp szeretik azok, akinek a kövér nem tetszik, ezt úgy csűrni-csavarni, hogy "de hát én nem vagyok ám felszínes, mert nekem csak az nem tetszik benne, hogy egészségtelen meg elengedte magát"... lóf...t, mama. Mindkettő dolog ízlés kérdése. És teljesen oké ezek miatt visszautasítani vkit. Ettől még nem lesz undorítóbb vagy felszínesebb vki, hogy olyasmi miatt utasít el mást, ami ellen nehezebb tenni. Amúgy a magasságon is lehet változtatni (persze, kínzás módon, de ha vki annyira akarna ellene tenni vmit... mert pl. PCOS-sel ugyan kevésbé kínzó módon, de szintén nem sétagalopp leadni... a gyógyszer mellékhatása a folyamatos fosás pl., amíg ment a kúra, alig tudtam megállni a lábamon meg dolgozni mellette)
2023. szept. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/91 anonim ***** válasza:
100%
Nem felszines.
2023. szept. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/91 anonim ***** válasza:
15%
#63 Akkor már csak az a kérdés, hogy a gyakorlatban miért ítélitek el azt a férfit, aki nem akar összejönni egy nővel azért, mert a nő kövér. Mielőtt belekötnél, nem magamról beszélek.
2023. szept. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/91 anonim ***** válasza:
89%
65: úgy, hogy a nők nem egy homogén halmaz. Én egyáltalán nem ítélem el, és vagyunk egypáran. Max. azt ítélem el, aki undorító módon nyilatkozik arról a nőről, aki nem tetszik neki, de azt nőben is elítélem.
2023. szept. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/91 anonim ***** válasza:

65

Nem ítélem el.

2023. szept. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/91 anonim ***** válasza:
0%
#66 A nők nem egy homogén halmaz, de a feministák igen, márpedig itt utóbbiak vannak többségben. A feministák pedig gyűlölik a férfiakat, ezért mindenbe belekötnek, amit egy férfi mond vagy csinál, mint azt az itteni példa is mutatja.
2023. szept. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/91 anonim ***** válasza:
93%
Feminista vagyok és nem gyűlölöm a férfiakat. Na erre mit lépsz? :))
2023. szept. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/91 anonim ***** válasza:
93%
68: a feministák sem az. Maximum a turbófeministák, de a nőgyűlölú típisú férfiak előszeretettel veszik egy kalap alá a klasszikus feministákkal, csak azért, hogy hergeljenek a feministák ellen és visszajöjjön a "férfi az úr, a nőknek kuss van" világrend. Én amúgy feminista vagyok, és nem utálom a normális férfiakat. Az uszító, hergelő nőgyűlőket igen.
2023. szept. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!